Sağlık sektörünün her alanında öncelikli ihtiyaçlardan biri temizliktir. Dezenfektanlar bu noktada alkol bazlı içerikleriyle tüm bu zararlı mikroplardan kurtulmanız için üretilir. Biorad antibakteriyel jeller içerikleri yüksek oranda alkolle sizleri bu mikroplardan kurtarır. İçerdiği nemlendirici ve yumuşatıcı ajanlar sayesinde tüm cilt tipleri için sorun gözetmeksizin kullanılabilir. Bu sayede yalnızca sağlık sektörü alanında değil, kişilerin gündelik yaşamında da zararlı bakteriler ve mikroplardan arınmak amacıyla da değerlendirilebilir. 50 ml ila 1 L arasında değişkenlik gösteren çeşitleri bulunur. Çantanızın içerisinde her daim taşıyabileceğiniz boyutlarda Biorad antibakteriyel jeller bulunduğu gibi işletmeniz veya evinizde kullanabileceğiniz büyük boyları da bulunur.

Görünmeyen Tehlikeleri Hayatınızdan Uzaklaştıran Biorad Antibakteriyel Jel

Zararlı bakteri ve mikroorganizmalar gözle görülmeyen yapıları sebebiyle nerede olduğu anlaşılamayan yapılardır. Her ne kadar kirli ortamlarda daha çok üreyebilecekleri tahmin edilebilse de temiz sanılan pek çok yerde de barınabilirler. Su ve sabun kullanımı her ne kadar bu zararlı organizmalardan uzaklaşmanıza fayda sağlasa da tüm tehlikelerden arınmanızı sağlamak konusunda çoğu zaman yetersiz kalır. Bu sebeple dezenfekte olmanın en ideal yolu antibakteriyel jel kullanımından geçer. Biorad antibakteriyel jeller gıda üretim ve işleme sanayisinden tüm sağlık sektörüne değin güvenle kullanılabilecek, sık kullanıma da uygun yapıda üretilirler. Bu sayede tüm işletmeler ve sağlık sektöründe zararlı organizmalardan yaşanabilecek problemleri önlemekte en büyük yardımcınız olur.

Hassas Ciltler İçin En İdeal Tercih

Biorad antibakteriyel jeller, içerisinde yüksek oranda alkole eşlik eden nemlendirici ve yumuşatıcı ajanlar da barındırırlar. Bu özellikleri sayesinde her tipten cilt yapısında kullanılabilir oldukları gibi hassas ciltlerde de kullanımı sorun teşkil etmez. Kullanım sonrasında cildiniz bakterilerden arındığı gibi cildinizi yumuşatarak hoş bir izlenim bırakır. Dermatolojik olarak test edilen Biorad antibakteriyel jeller hoş kokulu yapısıyla da kullanım kolaylığı sağlar. Ağır ve rahatsız edici bir kokusu bulunmadığı gibi sürekli kullanımda rahatsızlık veren bir kokuyla gezinmeniz gibi bir problem de yaşamazsınız.

Her Boyuttan Seçeneğiyle İster Çantaya İster Fabrikaya

Biorad antibakteriyel jel çeşitleri içerisinde her alanda kullanıma uygun seçenekler bulunur. Gündelik kullanım için tercih edebileceğiniz ve yanınızda taşıyabileceğiniz 50-100 ml gibi seçenekleri bulunur. Bu boyutlardaki jeller çantanıza kolaylıkla sığabilmesi sayesinde dış ortamlarda hastalık verici ortamlarda ellerinizin kolaylıkla dezenfekte olmasını sağlar. Sağlık sektöründe bulunan muayenehaneler, labaratuvarlar, klinikler ve ameliyathaneler gibi alanlarda kullanabileceğiniz 500 ml ila 1 L seçenekleri değerlendirilebilir. Gıda üretim ve işleme sanayinde de aynı şekilde büyük boyutlar tercih edilebileceği gibi dezenfektan aparatlı Biorad antibakteriyel jel seçenekleri de daha sağlıklı bir kullanım için tercihler arasında bulundurulabilir.

Soru 1: Biorad antibakteriyel jel nasıl kullanılır?

Cevap 1: Hijyenik el antiseptisi (mikropları öldürme işlemi) uygulamak için 3-5 ml jel kullanımı yeterlidir. Ele dökülen jel TS EN 1500 standartları gereğince 30 saniye boyunca elleriniz kuruyana kadar ovalanarak uygulanmalıdır. Cerrahi el antiseptisi için ise 5 ml jel kullanılmalıdır. Bilekleri ve dirsekleri de içerecek şekilde 3 dakika boyunca kuruyana dek ovalanarak uygulanmalıdır.

Soru 2: Antibakteriyel jel ne sıklıkla ve hangi durumlarda kullanılmalı?

Cevap 2: Sağlık sektöründe ve gıda sanayinde yapılacak olan her işlemde bakterilerin sorun teşkil ettiği her anda kullanılmalıdır. Gündelik kullanımda ise el yıkama fırsatı yakalanamayan ve birçok insanın temas ettiği noktalara dokunmak zorunda kaldığınız durumlarda Biorad antibakteriyel jel kullanabilirsiniz.

Soru 3: Antibakteriyel jel kullanımında nelere dikkat edilmeli?

Cevap 3: Ağız ve gözlerle direkt temasında kaçınılmalıdır. Fabrika veya klinik gibi kalabalık ortamlarda dezenfektan aparatları kullanılarak daha sağlıklı bir kullanım gerçekleştirilebilir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Biorad Antibakteriyel Jel Fiyatları

Toplam 24 / 145 ürün
DSACategoryId/80746000/60001547/2147483633/60003464/biorad