Şarjlı süpürgeler, pratik temizliği ön planda tutanlar tarafından çok sevilen ürünlerdir. Evde kirlenen herhangi bir yeri, büyük süpürge açmaksızın, hızlıca temizlemek isteyen herkesin elinin gittiği ilk alet olmuştur. Yemek masasındaki kırıntılar, ödev masasının altındaki silgi yongaları, çekirdek kabukları, kuş kafesi etrafı gibi bölgesel ama kötü ve kirli gözüken yerleri, şarjlı süpürgelerle temizlemek yormadan hızlı sonuç veren bir çözümdür.

Şarjlı süpürgeler, büyük elektrik süpürgelerine göre daha ufak olan boyutları ve daha az çıkan sesleri sayesinde, gürültü edilmemesi gereken uygunsuz saatlerde bile kullanılabilir. Küçük boyutları, onları saklama konusunu da problem olmaktan çıkarır. Bir çocuğun bile rahatlıkla kaldırabileceği hafiflikte oluşları, işlerin yorulmadan görülmesini sağlar.

Şarjlı süpürge alırken, emiş gücü, ağırlığı ve tasarımına dikkat etmek gerekir. Az emiş gücü olan bir ürünün kolaylık sağlama fonksiyonu yetersiz demektir. Tasarımı ergonomik ve dar alanlarda çalışmaya uygun olmalıdır. Ağır şarjlı süpürgeler, tüm yükünü bileğe verdiğinden, ağrı yapabilir, bu sebeple hafif modelleri seçmek gerekir.

Black Decker Şarjlı Süpürge

1900'lerin başında ABD'de kurulan Black Decker, dünyanın en büyük elektrikli ve şarjlı el aletleri ve aksesuarları üreticisidir. Küçük ev aletleri bölümü Amerika'da bir numaralı pazar payına ve global olarak önemli bir paya sahiptir. Uzun yıllardır küçük el aletleri üreten markayı diğer benzerlerinden ayıran işlevsel teknolojiyi ile tasarım ile birleştirmesi olmuştur. Sadece bu markada görülebilen şarjlı süpürge tasarımları, onları yarışılmayacak bir noktada konumlandırır.

Black Decker'ın en farklı tasarımlarından olan Orb-It, avuca sığacak büyüklükteki tasarımı, yer kaplamayan şarj ünitesi ve yüksek emiş gücüyle dikkat çeker. Pek çok diğer ürününde de kullanılan Li-ion akü teknolojisi, kullanılmadığında şarj seviyesini korur, diğer ürünlere göre 4 kat daha hızlı şarj olmasını sağlar ve kullanılırken de enerji tasarrufu yapar. Ayrıca bu akü, ürünün hafifliğinin de başlıca sebeplerindendir.

Başka bir seriye ait ORA dikey süpürge ise fonksiyonel sistemlidir. İstenirse normal şarjlı el süpürgesi olarak, istendiğinde de uzun saplı dikey süpürge olarak kullanılabilir. Siklon filtreye sahip olması, emiş gücü kaybı olmadan hassas filtre özelliğini sunar. Uzatılabilen ve döndürülebilen emme ucu ile dar ve ulaşılması zor yerlere daha kolay erişim sağlar. Duvara monte edilebilen akıllı şarj ünitesi ile yer kaplamadan şarj imkanı bulunur.

Black Decker, şarjlı el süpürgesinin mucidi olarak, kullanıcılarına çok farklı özellik, tasarım ve fiyat aralığında ürünler sunar.

Black Decker Şarjlı Süpürge Fiyatları

Black Decker şarjlı süpürgeler, kullanılan materyal, tasarım, teknoloji, fonksiyonellik gibi özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmiş bir fiyat aralığına sahiptir. Makul skalada tutulduğu görülen bu fiyatlarla, her bir tüketicinin teknolojik ama yüksek tasarımlı ürünleri kullanma deneyimi yaşamasını arzu eder.

Ürün özellikleri karşılaştırılarak, benzer fiyat aralığındaki ürünler arasından seçim yapılabilir. Değişen fiyatlarda sunulan ürünler, kullanıcıların ihtiyaçları ve arzularına göre tercih edilebilirler.

Black Decker Şarjlı Süpürge Yorumları

Black Decker kullanıcılarının çok yüksek oranlarda memnuniyet gösterdiği ve başka ürünler alırken de aynı markayı tercih ettikleri görülmüştür. Markanın en güvendiği reklam yöntemi, tekil kullanıcıların memnuniyetleri ve tavsiyelerini yakınlarıyla paylaşmasına dayanan, çok etkili bir reklam biçimi olan, ağızdan ağza reklamdır. Satılan her bir üründe bireysel memnuniyet ve geri dönüş çok önemsenir.

Yaygın servis ağı, özenli hizmeti, satıştan sonra da müşterinin yanında olma titizliğiyle açıklanabilir. İnternet sitesindeki çevrim içi müşteri hizmetleri ile bağlantı kurulabildiği gibi, yetkili servis listesi görmek, sıkça sorulan bazı soruların cevaplarını bulup, yardım almak gibi konular için başvurulabilir.

Black Decker, ayrıca kullanım ömrünün sonuna gelmiş ürünleri de bünyesinde toplayarak, geri dönüşüme katkıda bulunmayı sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Black&Decker Şarjlı Süpürge Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Çalışma Süresi
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/blackdecker