Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Bomel
Bomel Omega 3 Balık Yağı 1250 Mg 60 Kapsül

Bomel Omega 3 Balık Yağı 1250 Mg 60 Kapsül

Bomel
139,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26000865/80058002
Bomel Omega 3 Balık Yağı 1250 Mg 60 Kapsül

Yeditepe Üniversitesi Labratuarları'ndan Sertifikalı

Ağır Metal ve Gluten İçermez

Uluslararası  IFO Sertifikalı Hammadde'den Üretilmiştir


Günde 1 adet kullanılması tavsiye edilir.
1 kutu'da 60 kapsül bulunmakta olup,1 kutu'da 2 AY (60) gün 'lük kapsül vardır.
Dünya sağlık örgütünün tavsiye edilen oran olan 1250 mg balık yağı,812,5 mg omega3,450 mg EPA,300 mg DHA içerir. Gluten İçermez.

ÖZELLİK
Avrupa'daki̇ En Yüksek Omega3 ,dha,epa Mi̇ktarını İçeri̇r,(1 Kapsül İçi̇n)
Avrupa Gıda Sertifi̇kası Gmp Serti̇fi̇kası'na Sahi̇pti̇r.

İÇERİK
Helal Gıda Serti̇fi̇kalıdır.
Sığır Jelati̇ni̇ Kullanılmıştır.

ÜRETİM
Norveç'te İşleni̇p Üreti̇lmi̇şti̇r.

OMEGA 3 NEDİR?
Omega 3 yağ asitleri, vücutta üretilmeyen ve dışarıdan almak zorunda olduğumuz, sağlıklı yaşamın temel taşlarından biri ve oldukça değerli olan doymamış yağlara verilen isimdir. Omega-3 yağ asitleri çoklu doymamış, kimyasal yapıda birkaç çift bağa sahip oldukları anlamına gelir.
İnsan vücudunun iyi çalışabilmesi için Omega-3 yağ asitleri gereklidir.

Omega-3 yağ asitleri yüksek olan yaygın gıdalar, yağlı balık, balık yağları, keten tohumu, chia tohumu, keten tohumu yağı ve cevizdir.
Bu gıdaları yemeyen ya da tüketmeyen insanlar için genellikle omega-3 takviyesi olarak balık yağı gibi destekler tavsiye edilir.


OMEGA 3 YAĞ ASİTLERİNİN FAYDALARI
* Omega-3 yağ asitleri, özellikle DHA, beyinde ve gözlerin retinasında yapısal rol oynayabilir.
* Bebeğin gelecekteki sağlığı ve zeka gelişimi açısından hamile kadınlar ve emziren annelerin yeterli DHA almaları özellikle önemlidir.
* Cildin yağ dengesini ayarlar, cildin hidrasyonunu dengeler, saç diplerindeki iltahaplanmayı önler, cildin erken yaşlanmasını önler, akneyi önler.
Ek olarak, yeteri kadar omega-3 yağ asidi almak da yetişkinler için güçlü ve sağlıklı bir yapıya sahip olmaları açısından faydalıdır. Bu özellikle uzun zincirli formlar, EPA ve DHA için geçerlidir.
* Yapılan bilimsel çalışmalar omega-3 yağ asitlerinin her türlü hastalığa karşı koruyucu etkileri olabileceğini göstermiştir. Buna meme kanseri, depresyon, DEHB (Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu) ve çeşitli inflamatuar hastalıklar dahildir. Yapılan araştırmalara göre düzenli Omega-3 tüketen insanlar depresif olmaya daha az meyilli. Yapılan başka bir araştırmaya göre depresyonda olan ya da yoğun anksiyete problemi olan insanlar düzenli Omega-3 almaya başladıklarında semptomlarında azalış olduğu gözlemlenmiş.
* Omega-3 kalp hastalıkları riskini azaltıyor. Yapılan araştırmalarda, balık tüketen toplumlarda bu tarz hastalıkların oranının diğer toplumlardakine göre daha düşük olduğu gözlemlenmiş. İlerleyen dönemde bunun düzenli Omega-3 alımıyla direk bağlantısı olduğu anlaşılmış.
* Amerika Sağlık Enstitüsü'nün yaptığı bir araştırmaya göre düzenli Omega-3 tüketimi çocuklarda olduğu gibi yetişkinlerde de uyku kalitesini ve süresini uzatmasına yardımcı olabiliyor.
* Omega-3, kan basıncı yüksek olan kişilerde kan basıncını düşürmeye takviye olabilir. Omega-3'ün kötü kolestrolü düşürmeye yardımcı olduğu biliniyor.
Düzenli Omega-3 alımı alzheimer ve erken bunamanın önüne geçmesine yardımcı olur.

Adeti 60
Aroma Aromasız, Sade
Besin Çeşidi Omega 3 (Balık yağı)
Gramajı 1250 Mg
İçerik Tipi Kapsül
Miktar 60 Kapsül
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000GMLVI
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön