Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Condense 2500 W 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Bosch
25.578,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (5)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

25.480,00 TL
25.774,00 TL
DSACategoryId/2147483638/161876/17723
Bosch Condense 2500 W 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)
* %109 verimli Tam Yoğuşmalı Bosch Kombi
* 24kW ısıtma ve kullanım suyu hazırlama kapasiteli
* Yoğuşma teknolojisi ve modülasyonlu brülör sayesinde yüksek verimli
* 3 Yıldız kullanım suyu konforu
* Donma koruması
* Alüminyum – Silisyum alaşımı döküm ısı bloğu
* BUS teknolojisi ile çift yönlü iletişim
* Yeni geniş arka aydınlatmalı LCD ekran ile sıcaklık gösterimi ve hata teşhisi
* Tüm komponentlere önden ulaşılabilirlik ile kolay ve hızlı bakım
* Tüm Bosch EMS tabanlı Fx kumanda üniteleri ile kullanılabilen gelişmiş elektronik kontrol ünitesi
* Tam modülasyonlu fan ve ön karışımlı brülör sayesinde yüksek verim
* Sessiz işletim (38 dBA)
* Yeni kompakt hidrolik ile hızlı ve kolay montaj
* Açık ve net LCD kullanıcı arayüzü ile kolay kullanım
* Daha az alan gereksinimi için kompakt boyutlar
* Frekans kontrollü pompası ile daha az enerji tüketimi sağlar. (ERP UYUMLU)


Bosch Yoğuşmalı Kombiler ileri teknoloji ürünü Alüminyum-Silisyum alaşımdan imal edilen korozyona karşı dayanıklı döküm ısı blokları sayesinde normal kombilere oranla çok daha az yakıt tüketir ve böylece ilk yatırım maliyetindeki farkını düşük yakıt tüketimi ile geri öder.

Ses yalıtım özelliği ile mutfağınızda buzdolabının sesini duyarken bosch kombinin sesini duymazsınız. Ayrıca Bosch Condens 2500W Yoğuşmalı kombi üzerinde bulunan 8 litrelik sıcak su deposu sayesinde musluğunuzu her açtınızda sabit sıcaklıkta sıcak suyunuz hemen kullanıma hazırdır. Böylece musluk açıldığında sıcak su için beklenen sürede akan su israfı önlenmiş olur.

Yoğuşma teknolojisinin mucidi olan Bosch Grubu 1895 yılından bugüne şofben, konvansiyonel kombi, duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan üretiyor ve teknolojisini sürekli yenileyerek ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Aynı zamanda Bosch, 30 Ocak 2007 yılında dünyaca ünlü Buderus kombi markasını da bünyesine katarak pazar payını sürekli büyütmektedir.

Bosch kombileri bayisinden almanın güvencesini yaşayın...

Bosch Kombilerin garanti süresi 3 yıldır.

Dikkat!!! Erp uyumlu yeni model Bosch Condens 2500W kombilerin Led ekran rengi siyah zemin üzerinde beyaz yazılardan, Erp uyumlu olmayan eski modellerde led ekran rengi turuncu zemin üzerine siyah yazılardan oluşur.

Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

Yoğuşmalı kombi Bosch üretimlerinden olan Condense, kullanımda konfor veren detaylarla donatılır. Üründe bulunan üstün özellikler sayesinde kış mevsimindeki soğuk havalara karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Bu kombiler, ileri teknoloji olarak da sayılan alüminyum ve silisyum alaşımından elde edilir. Ayrıca Bosch Condense 2500 W 24 kW yoğuşmalı kombi (baca dahil) ürünleri, döküm ısı blokları sayesinde korozyona karşı dirençli olur ve az yakıt tüketir.

Bosch Condense Yoğuşmalı Kombi ile Etkili Isınma

Kullanıldığı ortamları ve suyu ısıtırken aynı zamanda da az yakıt tüketen bu kombi, sizin için uygun ortam yaratarak öne çıkar. Tam yoğuşma özelliği ile %109 oranında verimli olur. Bosch Condense 24 kW yoğuşmalı kombi, yüksek güç ile ortamı ısıtır ve suyu kullanıma hazırlar. Sessiz çalışabilir özelliği ile geceleri sizleri rahatsız etmeden görevini yerine getirir. Bosch Condense 2500W yoğuşmalı kombi bu özelliği ile ihtiyacınızı yüksek oranda karşılar. Açık ve temiz bir şekilde görülebilen LCD arayüzü sayesinde ısıyı kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Bosch Condense Yoğuşmalı Kombide Yüksek Güç

Bosch Condense 2500 W 24 kW yoğuşmalı kombi, yüksek güç gerektiren durumlar için güvenle tercih edilebilir. Bu ürün, 2500 W gücü ile kullanım sırasında fark yaratır. Cihazı çalıştırdıktan sonra kısa süre içinde etkili ısı elde edebilirsiniz. Ayrıca bir farklı tür olarak da Bosch Condense 2500 W 24 kW yoğuşmalı kombi ürünü bulunur. Bu ürün sayesinde az güç tüketimi ile yüksek oranda işinizi görebilirsiniz. Ayrıca yakıtı da az harcar. Bosch Condense yoğuşmalı kombi, sahip olduğu detayları ile teknolojiyi aktif bir şekilde kullanır.

Bosch Condense Yoğuşmalı Kombi Fiyatları ve Yorumları

Bosch Condense kombi, etkili ısıtma özellikleri ile sizlere daha etkili bi deneyim sunar ve hayat kalitenizi yüksek seviyelere taşır. Birden fazla farklı parçası bulunan bu ürün, aynı zamanda her türlü ortama da uyum sağlar. Estetik görünüşü ile de ortamda görsel olarak son derece etkili bir iz bırakır. Buna ek olarak Bosch Condense 2500 W 24 kW yoğuşmalı kombi fiyatları da bütçe dostu özelliği ile sizleri mutlu eder. Bosch Condense 2500W 24 kW yoğuşmalı kombi yorumları aracılığı ile cihazın çok sayıdaki özelliğinin kullanıma etkilerini öğrenebilir ve kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Bosch Condense 2500 W 24 kW yoğuşmalı kombi (baca dahil) satın alarak ürünün kaliteli özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Bosch Condense Yoğuşmalı Kombinin Performansı Nasıldır?

Bosch Condense yoğuşmalı kombi tasarlanırken göz önünde bulundurulan en önemli özelliklerden birisi de ürünün kullanım sırasında sağladığı performanstır. İçerisinde bulunan parçalar, her zaman yüksek performans hedef alınarak tasarlanır. Bu durum, ürünün uzun süreli kullanımlarda da üst düzey kaliteyi yansıtmasına yardımcı olur.

Bosch Condense Yoğuşmalı Kombi Çok Yer Kaplar mı?

Bosch Condense yoğuşmalı kombi, özel tasarım detaylarıyla üretilir. Sahip olduğu küçük yapısıyla türleri arasında ön plana çıkar. Bu ürün, kullanıldığı alanda fazla yer kaplamaz. Ayrıca şık duruşuyla da farklı ortamlara uyum sağlar.

Bosch Condense Yoğuşmalı Kombi Fiyatı Nasıldır?

Birden fazla özelliğe sahip olan bu ürünün fiyat aralığı, herkesin cihaza ulaşabilmesi için uygun şekilde ayarlanır. Ürünün taşıdığı özelliklere bakıldığında fiyat/performans anlamında oldukça başarılı olduğu görülür. Bu durum, Bosch Condense kombinin yoğun talep almasını sağlar. Ayrıca ürünün uzun süre boyunca taşıdığı dayanıklılık da genel anlamda bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olur.


Bosch Condense 2500 W 24 kw Yoğuşmalı Kombi

Bosch Condense 2500 W 24 kw, Kombi yoğuşmalı özelliği ile kış aylarında hem bulunduğunuz ortamları hem de suyu ısıtan özel bir kombi modelidir. Anlık bir şekilde su ısıtma özelliğine sahip olan bu model oldukça konforludur. Bu sayede musluğu her kullandığınızda sıcaklığı sabitlenen sıcak suyunuz hazır olur. Fazla büyük olmaması nedeniyle evinizde oldukça uygun bir şekilde yer bulabilirsiniz.Com pakt bir tasarıma sahip olması aynı zamanda az yer kaplamakla birlikte şıklığı bir arada sunar. Standart dikey hidrolik bağlantıları bulunan bu cihaza ekstradan montaj plakası gerekmez nokta hızlı ve kolay bir şekilde kurulumu gerçekleşen bu kombiye ait bileşenlere ön yüzdeki panel üzerinden erişebilirsiniz. Böylece servis ve bakım işlemlerinde de hızlı bir şekilde müdahale kolaylığı bulunur.

İleri Teknoloji Ürünü

Bosch Condense 2500 W 24 kw Yoğuşmalı Kombi ileri teknoloji ürünü bir kombi modelidir. Alüminyum alaşımı ile üretilen bu kombi korozyona karşı dayanıklıdır. Döküm ısı blokları nedeniyle diğer kombilere göre çok daha az enerji tüketimi görülür. Böylece ilk yatırım maliyeti geri ödemesini düşük enerji tüketimi ile sağlar. Ses yalıtım özelliği bulunması nedeniyle hiç Ses çıkarmadan çalışır. 8 litrelik sıcak su deposu ile musluğu açtığınız her an aynı sıcaklıkta sıcak suyunuzun kullanıma hazır olmasını sağlar. Bu sayede musluk açıldığı sırada sıcak su elde etmeniz için beklemeye gerek kalmaz ve suyun ısınması için su israfının önüne geçilir.

 Teknik Özellikleri

 • Bu kombi modeli %109 verimli tam yoğuşmalıdır.
 • 24 kilovat ısıtma ve kullanım suyu hazırlama kapasitesi bulunur.
 • Yüksek verimli bir performans göstermesinde yoğuşma teknolojisi ve modülasyonlu brülör etkili olur.
 • Kullanım suyu konforu 3 yıldız olmakla birlikte donmaya karşı koruma sağlar.
 • Silisyum alaşımı ve alüminyum döküm ısı bloğu bulunur.
 • Buz teknolojisi ve sahip olması nedeniyle çift yönlü iletişimi vardır.
 • Yeni teknolojiyi geniş arka aydınlatmalı lcd ekranı sayesinde sıcaklık derecesini ve hata tespitlerini anında görebilirsiniz.
 • Kompenentlere ön taraftan ulaşma imkanı olması nedeniyle hızlı ve kolay bir şekilde bakımları sağlanır.
 • Kompak hidrolik sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde montaj yapılır.
 • Sessiz işletim sistemine sahiptir.
 • Kompakt boyutları olması nedeniyle daha az alana gereksinim duyar.
 • Kolay kullanım için açık lcd kullanıcı ara yüzü vardır.
 • Frekans kontrollü pompa sayesinde daha az enerji tüketimi olur.

Kutu içeriği

Özel bir şekilde paketlenmiş ambalaj içerisinde Bosch Condense 2500 W 24 kw Yoğuşmalı Kombi cihazının yanı sıra kullanım kılavuzu ve garanti belgesi de yer alır. Ayrıca montaj yok kurulum için gereken tüm parçalar eksiksiz bir şekilde kutu içeriğinde yer almaktadır.

Bosch Condens 2500 W Kombi

Bosch markasına ait yoğuşmalı kombi modelleri arasında yer alan Bosch Condense 2500 W 24 kw Yoğuşmalı Kombi tasarruflu işletim yapısı ve yüksek performans verimliliği ile dikkat çekmektedir. Su ısıtma kapasitesinin yüksek olması ile birlikte verimli enerji tüketimi de oldukça düşüktür. Yeni nesil kullanıcı dostu bir ürün olması nedeniyle kolay kullanılabilir bir ara yüze sahiptir. Sahip olduğu özellikler sayesinde en iyi ve en kaliteli kombi modelleri arasında yer alır. Tamamen modern bir tasarımı estetik bir görünümle buluşturan bu ürün sessiz çalışmasının yanı sıra yeni nesil yoğuşmalı kombi özelliklerine de sahiptir. Bu sayede sıcak su ve Isınma için en konforlu çözümleri sunar.

Bosch Hakkında

Yoğuşmalı kombi teknolojisinin mucidi konumundaki Bosch grubu bir asırı aşan tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Çok uzun yıllardır kombi üretimini de sağlayan bu marka her zaman teknolojisini yenileyerek üretimine devam etmektedir. Her zaman kendini geliştiren ürünlerle karşımıza çıkan Bosch markası günümüzde dünya genelinde bilinen önemli markalar arasında yer almaktadır. Bosch markasına ait kombileri almanın güvencesini her zaman garantili bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Bosch Condense 2500 W 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Özellikleri

Renk Beyaz
Kontrol Paneli Buton
Isıtma Tekniği Yoğuşmalı
Kapasite 24 kW
Wi-Fi Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000EN9ES
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Dizayn Doru 28 Kw Kombi Bosch Condense 2500 W 24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch Condense 2500 W Yoğuşmalı Kombi Bosch Condens 2200I W 20/25 Kw (17.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch Condens 2500 W (24 Kw) Tam Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Bosch Condense 2500 W 24 kW WBC 24-1 DC Hermetik Yoğuşmalı Kombi Vaillant Ecotec Pure 286/7,2 Bosch Condens 2200I W 24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Buderus Logamax Plus GB122 İ 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) E.C.A Confeo Premix 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi E.C.A Proteus Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Eca Proteus Premix 28KW Bosch Condens 2200I W 24/25 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Ddöküm Atromix Tam Yoğuşmalı Kombi 24 Kw Bosch Condens 1200 W 28/30 Kw (24.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi E.C.A Citius Premix 24/24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi E.C.A Calora Premix 24/24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi E.C.A Eca Proteus Premix 35/35 Kw (30.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Alarko Super Fit SUF 24 Premiks Tam Yoğuşmalı Kombi 24 kW (20000 kcal) TSE Belgeli (Baca Dahil) Demirdöküm Ademix 24/28 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch Condens 1200 W 24/24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch Condens 1200 W 20/22 Kw (17.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi Baymak Duo Tec Compact Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Bosch Condense 2200 İW 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Bosch Condens 1200W - 24 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch Condens 2200İ W 20/25 Kw Yoğuşmalı Kombi Bosch Condens 1200W - 28 Kw Tam Yoğuşmalı Kombi Bosch Condens 2500W Yoğuşmalı Kombi 24Kwv
Başa dön