Bosch Blenderlar

Blenderlar mutfaklarda iş yükünü hafifleten elektronik ev aletidir. Kesme, doğrama, ezme ve karıştırma işlemlerini kısa sürede ve zahmetsizce yapmanıza olanak tanır. Soğan, sarımsak, havuç gibi doğraması zor malzemelerin doğranmasını kolaylaştırır. İri taneli çorbalarda ezme işlemi yaparak, besinlerin vitamin değerinin kaybolmasını engeller. Pasta ve kek yaparken kullandığınız malzemeleri, homojen kıvama gelecek şekilde karıştırarak daha lezzetli olmasını sağlar. Mutfaklarda bir devrim niteliğinde olan aleti kullanarak, zamandan tasarruf edebilir, mutfaktaki yorucu işlerinizi keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Bosch Blender

Bosch blenderlar markanın diğer ürünleri gibi kaliteli ve sağlamdır. Ergonomik tasarımıyla kolayca kavranır ve mutfak işlerinizde pratiklik kazandırır. Motor gücü sayesinde zorlu doğrama işlemlerini saniyeler içinde halledebilir. Paslanmaz çelik ayağı ile sebze ve meyvelerinizi püre haline getirebilir, çorbalarda oluşan pütürleri giderebilirsiniz. Karıştırıcı ucuyla akışkan bileşenleri güç sarf etmeden istenilen kıvama getirebilir, lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Hafif ve kullanışlı olan Bosch blenderlar, tamamlayıcı parçalarla birleştirerek set halinde de satışa sunulur. Farklı işlemlere uygun ürünleri beraber kullanmak kolaylık sağlayacaktır. Bosch blender sağladığı kolaylıklar nedeniyle, sürekli elinizin altında tutmak isteyeceğiniz mutfak yardımcınız olacaktır.

Bosch blenderlar farklı renk seçenekleri ile mutfaklarda uyumu yakalar. Mutfaklarda bulunan ankastre ürünlerin rengine göre gümüş, siyah, kırmızı ve beyaz seçeneklerinden size uyanı seçebilirsiniz. Yemek hazırlamayı kolaylaştıran ve iş gücünüzü azaltan ev aletini güvenle kullanabilir temizliğini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Çıkarılıp takılabilir özellikleri sayesinde, yerden tasarruf edebilirsiniz.

Bosch Blender Seti

Bosch blender setlerinde, farklı işlevleri olan parçalar bir arada bulunur. Karıştırma işlemi için mikser, sert ve doğraması güç malzemeler için rondo, püre yapmak ve pürüzleri gidermek için blenderdan oluşan kompakt set halinde satışa sunulur. Bosch blender setlerinin yüksek watt gücü, uzun zaman alan mutfak işlerinizi çok kısa bir sürede yapmanızı sağlar.

Blender seti mutfaklardaki en önemli yardımcılardan biridir. Doğraması güç ve sert malzemeleri rondo ile kısa sürede, istediğiniz ebatlarda doğrayabilirsiniz. Mikser sayesinde organik meyvelerin suyunu çıkartabilir taze bir şekilde tüketebilirsiniz. Pasta ve kekler için kurtarıcı bir parça olan karıştırma teli ile hamurların ayarını dilediğiniz kıvamda yapabilirsiniz.

Blender setleri ile mutfakta meydana gelen kaza riskleri de azalır. Kesici aletlere elle temas etmeden, bütün doğrama işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Hem güvenlik açısından avantaj sağlarken hem de harcadığınız zaman ve iş gücü yarıya iner. Artan zamanınızı sofra düzenleme ve yemeklerinizi süslemede harcayabilir, daha şık sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Bosch Blender Fiyatları

Bosch blender fiyatları, işlevine göre oldukça uygundur. Modellerin kalitesi, fonksiyonel özellikleri ve ergonomik tasarımıyla ürünlerin kullanımı kolaydır. Paslanmaz çelik aparatları, uzun süreli kullanım olanağı tanır. Karıştırma kapları ölçekli ve kapaklıdır. Sessiz ve sarsıntısız çalışması, en çok tercih edilme nedenlerinden biridir. Normal ve turbo hız seçeneği, yemeklerinizi istediğiniz kıvamda hazırlamanızı sağlar.

Bosch blenderlar geniş hazneye sahip kapları ve çift bıçaklı kesici aparatları ile dilediğiniz ölçüde malzemeleri tek seferde doğrar. Güçlü motor kapasitesiyle doğrama, kesme, rendeleme ve karıştırma işlemlerini güç sarf etmeden yapabilirsiniz. Kaliteli malzemeden yapılmış ürünleri tercih etmek, uzun süreli tasarruf sağlayacaktır.

Blender setinin parçalarının kolay çıkarılıp takılabilir özellikte olması temizliğini de kolaylaştırır. İşi biten parçaları hemen suya tutmak, üzerinde kalıntıların kurumasını engeller. Mutfakta kullandığınız temizlik ürünlerini setleri temizlerken de kullanabilirsiniz. Fişinin bağlı olduğu parçası haricinde tüm aparatlarını suyla ve deterjanla temizleyebilir, ayrıca yıkanabilir özelliği olan tüm parçalarını bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Bosch Blender Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Arzum
  5. Braun
  6. Vestel
  7. Electrolux
  8. Sinbo
  9. Korkmaz
  10. Homend
  11. Fakir
  12. Siemens
  13. Arçelik
  14. Arnica
  15. Kenwood
  16. Hotpoint Ariston
  17. King
  18. Goldmaster
  19. Beko
  20. Karaca
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Blender Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/22001/22003
BAŞA DÖN