Günlük işlerde kolaylık sağlayan beyaz eşyalar arasında bulaşık makineleri ilk sıralarda yer alıyor. Bosch Bulaşık Makinesi çeşitleri, fonksiyonellikleri ve şık tasarımları ile göz dolduruyor. Teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanmanıza imkan tanıyan ürünler, elde yıkamaya göre çok daha başarılı ve ekonomik bir performans ortaya koyuyor. Sevdikleriniz için pişireceğiniz lezzetli tarifler ve eğlenceli akşam yemeklerinin ardından çıkacak bulaşıklar, makineler sayesinde rahatça temizleniyor. Yenilikçi yıkama teknolojileri sunan ürünler, farklı program alternatifleriyle kadınların yardımcısı oluyor. Solo olarak kullanılabilen bulaşık makinelerinin yanı sıra ankastre modeller de mutfağınızın dekorasyonuna modern bir görünüm katıyor. Enerji tüketimi konusunda da avantajlı olan bulaşık makineleri, ev ekonomisine katkıda bulunmanızı sağlıyor.

Bosch Bulaşık Makinesi Modelleri

Yaşamınızı kolaylaştıracak bulaşık makineleri, aynı anda çok sayıda parçayı pratik bir biçimde yıkamaya imkan veriyor. 12 ya da 13 kişilik kapasiteleri ile dikkat çeken modeller, uzun ve yorucu bulaşık yıkama süreçlerini hafifletiyor. Günlük kullanım için de ideal olan bulaşık makineleri A+ özelliği ile hem zamandan hem de su ve elektrikten tasarruf etmenize yardım ediyor. Tüketim alışkanlıklarınızı değiştirecek modeller, sağladıkları verim ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yenilikçi ayrıntıları ile fark yaratan Bosch bulaşık makinesi modelleri, modern görünümleri ile misafirlerinizin beğenisini kazanıyor. Temizlik konusunda hassas olan kadınlar da kaliteli bir yıkama süreci için tercihini bulaşık makinelerinden yana kullanıyor.

Bosch bulaşık makineleri; 2, 3, 4 ya da 6 programlı modelleri ile sizlere birçok yıkama seçeneği sunuyor. Bulaşıkların kirliliğine göre seçebileceğiniz program tipleri yıkama işleminden alacağınız performansı yükseltiyor. Farklı yıkama sıcaklıkları ve süreleri ile bulaşıklar için en uygun programı belirleyebilmeniz olanaklı hale geliyor. Temel özelliklere ek olarak sunulan özel fonksiyonlar da, makinenizin işlevselliğini oldukça arttırıyor. LED ışıklı program takip ve parlatıcı göstergesi ışıkları kullanım kolaylığı sunuyor. Yarım yük seçeneği ya da zaman kısaltma gibi opsiyonlar, farklı ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap veriyor. Bosch kalitesi ile üretilmiş modeller, sağlamlıkları ile gereksinimlerinizi uzun süre karşılıyor. Oldukça sık kullanılan bulaşık makineleri mutfakların vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri oluyor.

Bosch Bulaşık Makinesi Fiyatları

Kullanıcı dostu bulaşık makineleri sayesinde, kadınların mutfaktaki işleri kolaylaşıyor. Bosch bulaşık makinesi fiyatları ve özellikleri ile tabaktan kaşığa birçok mutfak eşyasını en iyi şekilde temizleyebilmek mümkün oluyor. Yük sensörü ve akıllı dozaj yardımcısı benzeri teknolojik detayların yanı sıra, kademeli filtre sistemi ve deterjan otomatiği gibi yıkama özellikleri de ürüne işlevsellik katıyor.

Bosch bulaşık makinelerinin esnek raf ve sepet tasarımları, bulaşıkları dizerken kolaylık sunuyor ve yıkama performansının artmasına yardım ediyor. Daha az enerji kullanarak daha etkin bir temizlik yapabilmenizi sağlayacak birçok unsur, bulaşık makinesi modellerinde kendisine yer buluyor. Evinizdeki diğer beyaz eşya çeşitleri ile ahenk içinde bir görünüm sunacak ürünler, mutfağınızın dekorasyonunu da güzelleştiriyor.

Günümüzün yoğun ve hareketli yaşam tarzı içinde, ev işlerini kolaylaştıran bulaşık makineleri önemli bir yer tutuyor. Geniş iç alanıyla çok miktarda bulaşığı temizleme imkanı sunan modeller, yoğun akşam yemekleri sonrasında yardımınıza koşuyor. Ekranından, sepet ve raflarına kadar tam bir bütünlük içinde tasarlanmış ürünler, bulaşıkları en iyi şekilde yıkayabilmenize imkan veriyor. Esneklik sağlayan sepet dizaynları ile bulaşık dizme işlemine de kolaylık katan modeller, gelişmiş özellikleriyle öne çıkıyor. İdeal temizlik deneyimine enerji ve su konusunda tasarrufa giderek sahip olabilmek, bulaşık makineleri sayesinde mümkün hale geliyor. Bulaşık yıkamak gibi zor bir işte sizlere destek olacak ürünler, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirebilmenize de katkı sağlıyor.

Bosch Bulaşık Makinesi Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Siemens
  3. Vestel
  4. Beko
  5. Miele
  6. Profilo
  7. Samsung
  8. Electrolux
  9. Altus
  10. Hoover
  11. Vestfrost
  12. Grundig
  13. Arçelik
  14. Regal
  15. Hotpoint Ariston
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
  2. Ankastre
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 8. Su Tüketimi (lt/program)
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Program Sayısı
 11. Ses Seviyesi (db)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/bosch
Başa dön