IPL lazer, son zamanlarda dikkat çeken epilasyon ürünleri arasında yer alıyor. Evde lazer epilasyon yapabilme imkanı sunan ürünler, çeşitli özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Lazer epilasyon ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan Braun IPL Lazer modelleri ise 400.000'e varan atım sayılarıyla, ergonomik kullanım imkanlarıyla ve diğer tüm özellikleriyle kullanıcılara büyük fayda sağlıyor. Cildinize karşı hassas ve nazik davranan ürünler, farklı yoğunluk seviyeleriyle ise size en uygun seviyeyi ayarlayabilmenize yardımcı oluyor. Özel bir çantayla sizlere ulaştırılan Braun IPL Lazer ürünlerini tatillerinizde ve tüm seyahatlerinizde kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Tüm özellikleri ve aksesuarlarıyla Braun IPL Lazer'ler, evde lazer epilasyon deneyiminizi en üst seviyeye taşıyor.

IPL Lazer Nedir?

IPL lazer, evde pratik bir şekilde lazer epilasyon yapabilmenize imkan tanıyan ürünlerdir. IPL kısaltması Türkçede "Yoğunlaştırılmış atışlı ışık" anlamına geliyor. İsimlendirmeden anlaşılacağı üzere bu ürünler, yoğun bir şekilde ışık atışları yapıyor ve tüylerinizi ortadan kaldırmayı hedefliyor. Tüylere kökten müdahale eden IPL lazer ürünleri, belirli bir atış sayısına kadar çalışabiliyor. Bu atış kapasitesi içerisinde tüylerinizi gözle görülür derecede azaltan ürünler, farklı özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Braun'ın IPL Lazer ürünleri, cildinizin ve tüylerinizin rengine göre farklı seçenekleri sizlere sunuyor. Güvenli bir şekilde etkili ve kalıcı sonuçlar alabilmenize olanak tanıyan Braun ürünleriyle kendi evinizde profesyonel bir şekilde lazer epilasyon yapabilirsiniz.

Braun IPL Lazer Modellerinin Üstün Özellikleriyle Tüylerinizden Kurtulun

Braun IPL Lazer modelleri, birbirinden farklı yenilikçi teknolojik özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede kendi başınıza lazer epilasyon yapmak son derece kolay ve eğlenceli bir hâl alıyor.

400.000'e varan flaş atımıyla uzun süreli kullanım imkanı sunan ürünler tüylerinizin azaldıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda tekrar kullanımlar yapabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda fazla flaş atımı sayesinde birden fazla kişiyle de kullanım yapabilirsiniz.

10 farklı yoğunluk düzeyi sayesinde Braun IPL Lazer ürünleri, cilt renginize ve tüylerinizin kalınlığına uygun şekilde ışık yoğunluğunu ayarlayabilmenize olanak tanıyor. Bunun yanı sıra hassasiyet başlıklarıyla daha küçük ve daha nazik bölgelere de kolayca ulaşabilmenize katkı sunuyor. Yüzünüzde, bikini bölgenizde, koltuk altınızda ve tüm vücudunuzda güvenle kullanabileceğiniz bu ürünlerle epilasyon yapmak zorlu bir iş olmaktan çıkıyor.

Ürün modellerinde bulunan SensoAdapt teknolojisi, cilt renginizi sürekli olarak okuyor ve test ediyor. Bu sayede güvenli bir şekilde kullanım yapabilir; etkili, kalıcı ve gözle görülür sonuçlar alabilirsiniz.

Ürünlerde yer alan Derin Çekme Modu küçük ve hassas bölgelere özel bir bakım yaparken Hızlı Kayma Modu ise vücudun daha geniş bölgeleri için daha fazla flaş atımını destekliyor.

Nazik ve neredeyse acısız lazer epilasyon deneyimini sizlere sunan Braun IPL Lazer modelleri, özel çantaları ve diğer tüm özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

Kolay Kullanım, Üstün Performans ve Daha Fazlası

Ergonomik tasarımlarıyla kolayca tutuş yapabileceğiniz Braun IPL Lazer modelleri, benzersiz, üstün bir performans ortaya koyuyor. Güzellik çantalarıyla kolay taşıma imkanı sağlayan ve düzenli bir kullanım olanağı sunan ürünler, tüm teknolojik özellikleri ve daha fazlasıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Hemen Braun IPL Lazer fiyatları, modelleri ve diğer tüm özelliklerini kolayca inceleyebilir, lazer epilasyon deneyiminizi evinize taşıyabilirsiniz.

IPL Lazer nedir?

IPL lazer, yoğunlaştırılmış ışık atımıyla evinizde lazer epilasyon yapabilmenize olanak tanıyan ürünlerdir.

Braun IPL Lazer ürünlerinde kaç flaş atımı sayısı var?

Braun IPL Lazerlerde 400 bine kadar flaş sayısı bulunuyor.

Ürünler hangi vücut bölgelerinde kullanılabiliyor?

Ürünler yüz, bikini, koltuk altı gibi hassas bölgeler de dahil olmak üzere tüm vücutta kullanılabiliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Braun IPL Lazer Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/60003905/braun