Brother markası, 1908 yılında kurulmuş olan bir Japon firmasıdır. Müşteri önceliği odaklı çalışan firma pek çok ürün üretimi yapar. Kurulduğu yıldan itibaren kaliteli ürün üretimi ile de dünya markası haline gelmeyi başarır. İlk etapta dikiş makinesi üretimi ve tamiri yapan firma, zaman içerisinde kendini genişleterek farklı ürünlerin de üretimine yönelir. Brother dikiş makinesi uzun yıllardır pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alır.

Brother markası Türkiye’de de yoğun olarak tercih edilen bir markadır. Dikiş makinesi üretimi ile ağırlıklı olarak kadınlara hitap eder. Ve onların hayatını kolaylaştıracak ürünler sunar. Kaliteli hizmet politikası ile tüketici kitlesi oldukça geniştir. Her yıl farklı ürünler piyasaya sunarak tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedef edinir. Üretimlerini de özellikle tüketici talep ve ihtiyaçlarına yönelik üretir.

Dikiş Makinesi Ne İçin Kullanılır?

Dikiş makinesi, dikiş işlemlerini daha kolay yapabilmek adına üretilmiş bir makinedir. İlk makine 1790 yılında Thomas Saint tarafından üretilir. 1846 yılında ise Elias Howe, ilk dikiş makinesini geliştirerek bugünkü dikiş makinelerini andıran bir makine üretir. Yıllar geçtikçe de yeni teknoloji ile beraber geliştirilerek daha modern dikiş makineleri üretimi başlar.
Dikiş makineleri için gruplandırma yapılacak olursa zincir dikişli ve kapalı dikişli şeklinde toplam iki gruba ayrılır. İlk üretim amacı düz dikiş dikmek olan bu makineler zaman içerisinde farklı şekillerde de kullanılmaya başlanır. Pek çok sanayi sektöründe ve pek çok ürün diliminde dikiş makinelerine rastlama olasılığı oldukça yüksektir.

Brother Dikiş Makinesi Modelleri

Brother dikiş makineleri, sektörde en çok tercih edilen dikiş makineleri arasında yer alır. Ürünlerinin kalitesi sayesinde marka, tüketici tarafından büyük beğeni toplar. Her geçen gün rağbet oranı biraz daha artış gösteren Brother dikiş makineleri, pazar grubunda da büyük yer kaplar.

Brother JV 1400 mekanik dikiş makinesi modeli, sık tercih edilen makine modelleri arasında yer alır. LED dikiş ışığı ile dikkat çeken bir modeldir. Ayrıca kullanım açısından da oldukça pratik bir üründür. Kullanım şekli manueldir. Üstten beslemeli bobini olması tercih nedenleri arasında yer alır.

Brother GS 2700 mekanik dikiş ve piko makinesi modeli de Brother markasının en gözde modellerinden biridir. 27 çeşit dikiş deseni ile özellikle kadınlar açısından oldukça dikkat çekicidir. Otomatik ilik açma özelliği ve iğne pozisyonu ayarı sayesinde tüketiciye büyük avantaj oluşturur. Dahili aksesuar kutusunun olması da ekstra özellikler arasında yer alır. LED aydınlatma sistemi sayesinde göz yormayan bir mekanizması vardır. Ayrıca kullanım şeklinin anlatıldığı DVD'si ile ürünün tüm özelliklerini detaylı olarak öğrenme imkanı mevcuttur.

Brother JS 1410 tam devirli dikiş makinesi modeli 23 dikiş fonksiyonu özelliği ile rağbet gören modeller arasında yer alır. Dekoratif dikişler ve otomatik mezura sarma özelliği ile büyük beğeni toplar. Toplamda dört kademeli otomatik ilik açma özelliği bulunur. LED aydınlatma sisteminin olması ekstra avantaj sağlar.

Brother Innov – is 30 NV – 30 elektronik dikiş ve piko makinesi markanın en çok rağbet alan modellerinin başında gelir. Sahip olduğu ekstra özelliklerin yanı sıra zarif duruşu ve şık görünümü ile de büyük beğeni toplar. Toplamda 70 dikiş fonksiyonunun olması ürünün tercih nedenlerinden biridir. 7 sıra dişli sistemi ve otomatik iplik takma özelliği ile de göz dolduran bir üründür. Lcd kullanıcı ekranı pek çok tüketici tarafından büyük ilgi görür. Hassas dikiş hızı kontrolünün olması ürünün kullanım kolaylığını oluşturur. 

 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Brother Dikiş Makinesi Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Brother Dikiş Makinaları
  2. Sinbo Dikiş Makinaları
  3. Singer Dikiş Makinaları
  4. janome Dikiş Makinaları
  5. Pfaff Dikiş Makinaları
  6. Bernette Dikiş Makinaları
  7. İşkur Makine Dikiş Makinaları
  8. Zetina Dikiş Makinaları
  9. Bernina Dikiş Makinaları
  10. Toyota Dikiş Makinaları
  11. Bindallı Vera Dikiş Makinaları
  12. İşkur Makina Dikiş Makinaları
  13. Kaı Dikiş Makinaları
  14. Seles Dikiş Makinaları
  15. Toptancı Kapında Dikiş Makinaları
  16. Acme Dikiş Makinaları
  17. Handy Dikiş Makinaları
  18. Juki Dikiş Makinaları
  19. Platin Dikiş Makinaları
  20. Pratik Dikiş Makinaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Makine Tipi
 6. Satıcı
 • Marka Brother
DSACategoryId/2147483638/17071/17693/162152/brother
Başa dön