Clove

Clove, çeşitli ürün kategorilerini bünyesinde barındıran köklü bir markadır. Kalite ve rahatlığı bir noktada buluşturmayı ilke haline getiren ve tasarımlarını bu ilke doğrultusunda çeşitlendiren Clove, her geçen gün müşteri sayısını ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Clove, çeşitli ürün gruplarına çeşitli ve özgün modeller tasarlamaktadır. Erkek giyim, kadın giyim ve valiz kılıfı kategorilerinde uzmanlaşan Clove, farklı bütçeleri de göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Clove tayt modelleri, kadınlar için tasarlanmış olup genellikle alt ve üstten oluşan iki parçalı takımlar halinde müşteriye sunulur. Erkekler için tasarlanan Clove tişört modelleri, özgün ve renkli baskılarıyla kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Clove imzalı bavul ve valiz kılıfları ise sıkıcı düz renk valizlerden hoşlanmayan kişilerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir.

Clove Ürün Çeşitleri

Farklı ürün gruplarıyla yoğun ilgi gören Clove markası her geçen gün daha fazla tercih edilir hale gelmektedir. Kendine özgü tasarımlarını konfor ve rahatlıkla birleştiren Clove, çeşitli kategorilerde öne çıkmayı başarmış isimler arasında yer alır. Kadın giyim ve erkek giyim konseptlerinin sık tercih edilen markalarından biri olan Clove aynı zamanda bavul ve valiz kılıfları da üretmektedir. Clove, kadın giyim ürünleri kategorisinde tayt ve tayt-üst ikili takımları piyasaya sürer. Clove kadın tayt modelleri, oldukça geniş renk ve desen skalasına sahiptir. Sporcu atleti ve tayttan oluşan ikili takımlar, aynı desen ve renklerle birbirini tamamlamaktadır. Hem modern, hem de sportif bir stil oluşturmanızı sağlayan Clove kadın tayt takımları, esnek ve likralı dokusuyla rahat hareket imkanı sunar.

Clove kadın taytları aynı zamanda toparlayıcı özelliğe de sahiptir. Clove, erkek giyim kategorisinde çeşitli tişört modellerini barındırır. Farklı renk ve desenlerle ön plana çıkan Clove tişört modelleri, slim fit yani dar kesim şeklinde kullanıma sunulmaktadır. Sıfır yaka ve bisiklet yaka gibi tasarımlara sahip olan Clove erkek tişörtleri, XS ile 4XL bedenleri arasında kategorize edilmektedir. Clove bavullar ve valizler tasarlamakta, bunun yanı sıra kılıf alanında da isim yapmış markalar arasında yer almaktadır. Yıpranmış valizleri kamufle eden, kullanıcının zevkine uygun görünümü kazandıran Clove valiz kılıfı modelleri yıkanabilir özel kumaştan üretilmiştir ve renk solması yapmaz. Valizi olası darbe, çizik ve hasarlara karşı da koruyan Clove valiz kılıflar sayesinde gerek küçük gerek orta gerekse de büyük boy valizler için kullanıma uygundur.

Clove Kadın ve Erkek Giyim Ürünleri

Clove; kadın giyim, erkek giyim ve valiz kılıfı kategorilerinde isim yapmış bir markadır. Çeşitli ürün tasarımları sayesinde özgün bir stil oluşturmaya yardımcı olan Clove, kalite ile konforu aynı anda tercih etme şansı sunar. Clove kadın giyim ürünleri kategorisinde taytlar ve tayt takımları yer almaktadır. Clove tayt takımları, tayt ve crop sporcu sutyeni olmak üzere iki parçadan oluşur. Clove tayt takımları aynı renk ve desenlerle birbirini tamamlayıcı niteliktedir. Esnek, likralı yapısı sayesinde hareket özgürlüğü sunan Clove kadın taytları; scuba fit kumaşının toparlayıcı etkisini de göstermektedir. Yoga taytı, pilates taytı ve fitness taytı olarak tercih edilebilen Clove kadın tayt modelleri; geniş renk ve desen skalasıyla farklı zevklere hitap edebilmektedir.

Clove tayt fiyatları, farklı tasarımlarına göre artış veya azalış gösterebilse de çeşitli bütçelere hitap eder. Özel dikim teknolojisiyle tiftiklenme, tüylenme, sökülme gibi problemleri önleyen Clove kadın tayt modellerini yılın her mevsimi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siyah, gri, su yeşili, bebek mavisi, pudra pembe, leopar desenli, çiçek desenli, renkli şeritli gibi çeşitli desen ve renklere sahip Clove kadın tayt modelleriyle rahatlığı yakalama fırsatı elde edebilirsiniz. Clove erkek giyim kategorisinde yer alan erkek tişörtleri, birbirinden çeşitli desen ve renkleriyle ilgi görmektedir. Bisiklet yaka, sıfır yaka gibi özelliklere sahip Clove erkek tişörtleri, slim fit yani dar kesime sahiptir. Clove erkek tişört beden tablosunu inceleyerek XS ile 4XL arasında değişen modeller arasından sizin için en uygun olan bedeni tercih edebilirsiniz.

Clove Valiz ve Bavul Kılıfı Ürünleri

Farklı ürün gruplarını kapsayan Clove, gün geçtikçe müşteri sayısında ve buna paralel olarak müşteri memnuniyetinde artışa gitmektedir. Clove; erkek giyim, kadın giyim ve valiz kılıfı kategorilerinde isim yapmayı başarmış bir markadır. Clove valiz kılıfı modelleri, çeşitli amaçlar için tercih edilebilmektedir. Clove bavul ve valiz kılıfı modellerini tercih ederek ister yıpranmış, eski görünümlü valizlerinizi kamufle edebilir isterseniz de dış tasarımından sıkıldığınız valizlere yeni ve taze bir görünüm kazandırabilirsiniz. Süblimasyon tekniği kullanılarak baskısı yapılan Clove valiz kılıfı modelleri zamanla renk solması veya desen kaybı gibi sorunlara yol açmaz. Clove valiz kılıfı modelleri yıkanabilir kumaştan üretilmiştir. Clove valiz kılıflarını tercih ederek valizinizin alabileceği olası hasar, darbe ve çiziklerin de önüne geçebilirsiniz.

Valizi sıkıca sararak koruma altına alan Clove valiz kılıfı modelleri, valizin açılmasını ve dolayısıyla eşyaların dağılmasını ve kaybolmasını da önlemektedir. Clove valiz kılıfı modelleri, çeşitli zevklere karşılık verecek şekilde tasarlanır. Tüm yüzeyleri baskılı ve desenli olan Clove valiz kılıfı modelleri, valizin tutma yerleri açıklık olacak şekilde üretilmektedir. Kılıfı valize geçirip alt kısmına denk gelen fermuarını kapatarak sabitleyebilirsiniz. S, M ve L valizler için Clove valiz kılıfı modellerini tercih edebilirsiniz. 50-55 cm arası modeller kabin boy, 60-65 cm arası modeller orta boy ve 70-75 cm arası modeller büyük boy valizlerde kullanılmak için uygundur. Clove valiz fiyatları, valiz kılıfı fiyatları farklı bütçeler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve bütçe dostu olma özelliğini taşır.

Clove Ürün Modelleri ve Fiyatları

Clove, bünyesinde barındırdığı çeşitli ürün gruplarıyla farklı kullanım amaçlarına hizmet eden bir markadır. Kalite ve konforu ürünlerinde bir araya getiren Clove, çeşitli kategorilerde isim yapmayı başarmıştır. Değişik zevk ve bütçeleri göz önünde bulundurarak ürünlerini ve tasarımlarını çeşitlendiren Clove, birbirinden renkli ve özgün tasarımlarıyla tüm kesimlere hitap edebilmektedir. Clove; kadın giyim, erkek giyim ve valiz kılıfı kategorilerinde ön plana çıkmaktadır. Clove kadın giyim kategorisinde çeşitli tayt ve tayt takımı modelleri yer alır. Crop sporcu sutyeni ve tayttan oluşan tayt takımları, aynı renk ve desenlerle birbirini tamamlayıcı niteliktedir. Clove kadın tayt ve tayt takım modelleri; esnek, likralı yapısıyla hareket özgürlüğü tanırken vücuda toparlayıcı etki de sağlamaktadır. Clove tayt modelleri, özel teknolojiyle dikilmesi sayesinde tüylenme, tiftiklenme, yırtılma, sökülme gibi olası problemlerle karşılaşma ihtimalini de en aza indirgemektedir. Zamanla renk solması veya desen silinmesi gibi sorunları da önleyen Clove tayt ürünlerini fitness, yoga veya pilates yaparken tercih edebilirsiniz. Clove kadın giyim ürünleriyle hem şık, hem de sportif bir görünüm elde edebilir, kendinize özgü bir stil oluşturma şansı elde edebilirsiniz. Clove erkek giyim kategorisinde yer alan Clove erkek tişört modelleri de çeşitli zevklere hitap etmeyi başarmış ürünler arasındadır. Slim fit kalıbıyla üretilen Clove erkek tişörtleri, vücudu saran tam kalıptır. Clove tişört fiyatları, tişörtün desen ve rengine bağlı olarak değişiklik gösterebilse de genel olarak bütçe dostudur. Bütçe dostu olan bir diğer kategori ise Clove valiz kılıflarıdır. Clove valiz kılıflarını tercih ederek valizinizin eski ve düz görünümünü giderebilir, valizinizi olası darbelere karşı koruma altına alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli Clove ürünleriyle hayatınıza renk katabilirsiniz. Yüzlerce çeşit arasından zevkinize en uygun ürünleri en uygun fiyatlarla bulmak için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Clove

10 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Türü
  5. Satıcı
  6. Kelime Filtresi
Yarın KapındaKonumuna uygun Yarın Kapında ürünleri bulunamadı.
Konum:
seçilmedi
Başa dön