Delonghi
Delonghi Esam 2600 Full Otomatik Kahve Makinesi

Delonghi Esam 2600 Full Otomatik Kahve Makinesi

Delonghi
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Cihaz problemli veya kötü değil. Gayet iyi (24.02.2017)
Cihaz problemli değil. Sıcaklık ayarlanabiliyor. Cihaz kapalıyken, tek fincan butonuna basılı tutuyorsunuz. Sonra ışıklar yanmaya başlıyor. Kaç ışık yanıyorsa (max. 4) o kadar sıcak olur. Ayarladıktan sonra tekrar tek fincan tuşuna basıyorsunuz. Temizleme uyarı ışığı, içilen kahve miktarına göre artıyor ve ayarlı olan "su sertliği ayarı"na göre artıyor. Ayarları kullanım kılavuzunda mevcut. Bende yanıyor ışık ama suyum kireçsiz olduğu için takmıyorum ışığın yanmasını. Bir kaç ay sonra kireç çözücü sıvı alıp ayarı en düşük sertlik seviyesine çekeceğim. Kahveyi kötü yapmıyor. Çekirdek neyse onun hakkını veriyor. Fiyatına göre gayet iyi. 2000-3000 TL versiyonlarında bulunan demlikler de bundan farklı değil. Onların yerine bu ürün daha bir fiyat performans ürünü olarak göze çarpabiliyor. Sütü çok fazla köpürtmek istemiyorsanız, dıştaki başlığı çıkartıp, o şekilde yapabilirsiniz. Bu şekilde yaparken, buhar vermeye başladıktan sonra ilk 10 saniye filan, ucunu sütün yüzeyine doğru getirip, hafif öpücük sesi çıkartacak şekilde tutun, aksi halde çok tiz bir ses geliyor. 10-15 saniye bu şekilde yaptıktan sonra ses pek gelmiyor. İnternette izlediğiniz bazı buhar çubukları eğri olduğu için, içindeki sütün dönme işlemi daha kolay oluyor. Bunda döndürmek için elinizdeki cezvenin ön kısmını biraz aşağı doğru eğip, buhar ucunu da cezvenin sol tarafına getirirseniz dönme işlemi gerçekleşiyor. Elinizdeki cezvenin tipine göre konum değişebilir. Ben sütü köpürtmek istemediğim için bu şekilde manuel olarak dış başlığı çıkartıp yapıyorum. Yine dış başlığı çıkartıp köpürtmek isterseniz de buhar çubuğunun ucunu yine devamında yüzeye çıkartıp öpücük sesi çıkartır gibi yaptırmaya devam edebilirsiniz. devamını göster devamını gizle
ihsan ay (28) BAKIRKÖY - İstanbul - Türkiye Tüm Yorumlar (13)
DSACategoryId/2147483637/22001/22348/60003707

Delonghi Esam 2600 Full Otomatik Kahve Makinesi


Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu MTDELESAM2600
 • Çok gürültülü çalışııyor.

  Bir senede 2-3 kez arıza yaptı. Evde sürekli açık tutarsanız gecenin bir vakti gürültü ile uyanabilirsiniz. Kendini temizleme modu bile çok gürültülü. Sesten rahatsız olmam derseniz alabilirsiniz.Temizliği ayrı dert onu da belirteyim. Ben delonghi nin Ec685M modeline geçtim,kesinlikle bu makinadan iyi. Kahvemi öğütmek için küçük bir öğütücü aldım herşey artık daha temiz ve sessiz.

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Beş Yıldız

  herşey mükemmel bence hakkını fazlası ile veriyo temizliğine önem vermek gerek kahve kalitesi önemli..

  OSMANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  Ürünü başka bir yerden temin ettim ancak alacak kişileri bilgilendirmek için buraya yorum yazmak istedim. Öncelikle bu tarz makineden ne beklediğiniz önemli. Tabii ki de suyu bitince doldurmanız lazım. Atık kahve haznesi dolunca, boşaltmanız lazım. Ve de kireçli su kullanıyorsanız, kireç temizliğini yapmanız lazım. Otomatik bir makine diyince, herşeyi makinenin yapmasını beklemeyin. Ben Tchibo'dan aldığım kahve çekirdeklerini kullandım. Sonuç çok iyi. Gerçek espresso kıvamını rahatlıkla yakalayabiliyorsunuz. Filtre kahve severler için de kahve yoğunluğunu arttırıp biraz da su miktarını arttırınca iyi bir ayar yakalanıyor. Tüm bu ayarlar, çok basit ayarlar arkadaşlar. Makine üzerindeki 2 ana ayar tuşu ile yönetiliyor. Bu fiyata inanın çok iyi kalitede bir makine. Herkese tavsiye ederim.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (0)

 • Cihaz problemli veya kötü değil. Gayet iyi

  Cihaz problemli değil. Sıcaklık ayarlanabiliyor. Cihaz kapalıyken, tek fincan butonuna basılı tutuyorsunuz. Sonra ışıklar yanmaya başlıyor. Kaç ışık yanıyorsa (max. 4) o kadar sıcak olur. Ayarladıktan sonra tekrar tek fincan tuşuna basıyorsunuz. Temizleme uyarı ışığı, içilen kahve miktarına göre artıyor ve ayarlı olan "su sertliği ayarı"na göre artıyor. Ayarları kullanım kılavuzunda mevcut. Bende yanıyor ışık ama suyum kireçsiz olduğu için takmıyorum ışığın yanmasını. Bir kaç ay sonra kireç çözücü sıvı alıp ayarı en düşük sertlik seviyesine çekeceğim. Kahveyi kötü yapmıyor. Çekirdek neyse onun hakkını veriyor. Fiyatına göre gayet iyi. 2000-3000 TL versiyonlarında bulunan demlikler de bundan farklı değil. Onların yerine bu ürün daha bir fiyat performans ürünü olarak göze çarpabiliyor. Sütü çok fazla köpürtmek istemiyorsanız, dıştaki başlığı çıkartıp, o şekilde yapabilirsiniz. Bu şekilde yaparken, buhar vermeye başladıktan sonra ilk 10 saniye filan, ucunu sütün yüzeyine doğru getirip, hafif öpücük sesi çıkartacak şekilde tutun, aksi halde çok tiz bir ses geliyor. 10-15 saniye bu şekilde yaptıktan sonra ses pek gelmiyor. İnternette izlediğiniz bazı buhar çubukları eğri olduğu için, içindeki sütün dönme işlemi daha kolay oluyor. Bunda döndürmek için elinizdeki cezvenin ön kısmını biraz aşağı doğru eğip, buhar ucunu da cezvenin sol tarafına getirirseniz dönme işlemi gerçekleşiyor. Elinizdeki cezvenin tipine göre konum değişebilir. Ben sütü köpürtmek istemediğim için bu şekilde manuel olarak dış başlığı çıkartıp yapıyorum. Yine dış başlığı çıkartıp köpürtmek isterseniz de buhar çubuğunun ucunu yine devamında yüzeye çıkartıp öpücük sesi çıkartır gibi yaptırmaya devam edebilirsiniz.

  BAKIRKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (1)

 • Kullanma Klavuzu okumanın önemi

  Yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum 1. cihaz fabrika ayarlarında geldiği gibi kullanırsanız su sıcaklığı düşük gelebilir ama kullanma klavuzunda yazdığı gibi kolaylıkla su sıcaklığını arttırabilirsiniz modelin bir eksikliği değil 2. ürünün eksik yanı kahveyi öğüttükten sonra tabla içine dökmesi ileride kalan kısımda kalan kahve parçaları nedeniyle ışık yanıyor aceleniz varsa açıp elinizle kenera çektiğinizde sönüyor (bizzat denedim) bi zahmet 15 günde bir temizleyin 3. çeşme suyu kullanıyorsanız ve suyunuz kireçliyse kireçlenmesi kadar doğal birşey yok ben damacana su kullanıyorum ve sadece 1 (yazı ile bir) kere kireç temizleme yaptım, 4. Cihazın boyutları belli tam otomatik kahve yapıyor temizliğinizi, suyunu ve kahvesini kendi ekleyemiyor bunları yapamayacaksanız çok güzel kahve mekanları var. 5. Çok su tüketiyor mu ? kime göre neye göre ? kahve yaptıktan sonra kendisini temizliyor ve bir su bardağının çeyreği kadar su kullanıyor 1.7 litre gibi bir tankı var bu boyuta 50 litre tank koymalarını beklemeyin. 6.Tek kişilik kahveyi daha başarılı yapıyor, kahve öğütme kısmından ne beklediğiniz önemli, o kısım sürekli oynanılacak bir alan değil ağız tadınıza göre ve kahve çekirdeğinize göre ayarlayıp bırakmanız daha sağlıklı 7. iki üç kerede bir makine parçalarını yıkamanız gerekmiyor 8. kötü kahve yapmıyor ama kullanmayı öğrenmeden kahve yapmaya çalışırsanız sonuçlar kötü olabilir. 9. ürün bir fiyat performans ürünü olduğunu unutmayın 10bin tl'lik cihaz da kahveye 15 bar su basıncı uyguluyor bu cihazda... eksikleri var ama kahve yapma konusunda bir eksiği yok. 10. kahve makinesine 5 bin tl ve üzeri bütçe ayırabiliyorsanız bu cihazı almayın ama bu fiyat aralığında alabileceğiniz en makul ürün budur. 11. kullanamadığınız ürünler hakkında insanları yanıltan yorumlar yapmayın.

  SARIYER - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (47) Hayır (2)

 • Üç Yıldız

  Alışması ve kullanmaya başlaması biraz vakit aldı ama fiyatına göre tatmin edici sonuçlara sahipgibi duruyor şimdilik. Aynı zamanda da; aşağıdaki yoruma katılıyorum. Kötü kahve, problemli cihaz (18.11.2016) İki kişilik yapacaksanız sırayla yapmanızı tavsiye ediyorum. Çekirdeği öğütürken bayağı bir miktarını makinenin içine döküyor, saçıyor. Dolayısıyla her iki üç seferde bir öğütücü parçalarını çıkarıp temizlemeniz gerekiyor.

  ACIPAYAM - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Kötü kahve, problemli cihaz

  Cihazı 5 ay kullanıp hediye edden gerçek bir kahve severden gerçek bi değerlendirme: 1. Bu cihaz suyu yeterli sıcaklığa getiremiyor, o yüzden kahve ılık ve tadı ciddi kötü. Misal, Ilığa yakın sıcak suyla Türk kahvesi yapmayı deneyin, işte onun gibi. Hayır, bendeki cihaz bozuk değil, bu modelin genel eksikliği bu, 2. Ortalama kullanmayla bile ayda bir temizleme uyarı ışığı yanıyor, durmadan temizleyici sıvı parası veriyorsunuz, Her seferinde uğraştırması ve tonla su harcaması da cabası. 3. Çekirdek öğütme ayarı neredeyse göstermelik; En koyu kahve tercihiyle en hafif tercih arasında hani 3-4 çekirdek tanesi fark filan vardır en fazla. Dolayısıyla iki kişilik yapacaksanız sırayla yapmanızı tavsiye ediyorum, 4. Çekirdeği öğütürken bayağı bir miktarını makinenin içine döküyor, saçıyor. Dolayısıyla her iki üç seferde bir öğütücü parçalarını çıkarıp temizlemeniz gerekiyor. Kısacası bu kadar iş çıkaran ve kötü kahve yapan bir makine 'otomatik' olsa ne olur! Gerçek bir kahve severseniz ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrarsınız. DeLonghi genelde kötü bir marka değil ama bunun gibi görece düşük fiyatlı ürünlerinden uzak durun.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (24) Hayır (21)

 • Beğendim

  Otomatik olması en büyük artısı, fazla uğraştırmıyor. Makine kahvesi sevenler için tavsiye ederim.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (12)

 • Doğru seçim

  eski modelinden kullanıyorduk yeni modelini aldık tekrar doğru seçim yapmışız.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (20)

 • İyi

  Ürünü bir haftadır kullanıyoruz tam otomatik olması avantaj.Temizliği kolay pratik bir cihaz. Sürekli kendini temizlediği için çok su harcıyor sürekli doldurmak zorunda kalıyorsunuz. Espresso olarak tatminkar düzeyde kendi değirmeninden direkt olarak öğüttüğü için aroması gayet iyi. Tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (6)

 • Tüm yorumları gör (13)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN