Kahveseverlerin en büyük yardımcısı olan kahve makineleri Delonghi markası etiketiyle taçlanıyor. 1974'ten bugüne global pazarda birçok alanda teknolojik ürünleriyle dikkat çeken Delonghi; son teknoloji kahve makineleriyle de kahve tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Birçok farklı özelliği, özgünlüğü ve çeşitliliğiyle öne çıkan marka ürünleri hem kafe ve işletmeler tarafından hem de bireysel ev mutfaklarında kullanılmak üzere tercih ediliyor. Performansı yüksek, tasarımı stil, yenilikçi, teknolojik, özgün ürünler üretmeyi hedef alan marka; tüm dünyada profesyonel kahve makinelerine imza atmaya devam ediyor.

Delonghi Kahve Makineleri; eşsiz tasarımları, pratik kullanışları ve son teknoloji özellikleriyle kahvenin en lezzetli halini sunmayı görev ediniyor. Özellik ve kullanım çeşitliliği taşıyan ürünler her türlü kahveyi hazır hale getirebiliyor. Espresso & cappuccino kahve makineleri, kapsül kahve makineleri, filtre kahve makineleri, kahve değirmeni & öğütücüler, aksesuarlar gibi bölümlerle sunulan makineler; kahveseverlerin her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor. Çekirdekten alınan bir kahveyi istenilen boyutta öğütmek, kapsül kullanmak, espresso ve kahve yapmakla ilgili her eylem kolayca gerçekleşebiliyor. Hem zamandan hem de enerjiden kazandıran makineler aynı zamanda kahvenin lezzetini öldürmeden hazır hale getiriyor. Her çekirdeği ve her türlü kahveyi yapmanın mümkün olduğu kahve makinesi seçimini yaparken kahve ve çekirdek tercihinin göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Makinelerin her çekirdek ve kahveyi kapsıyor olmalarının yanı sıra şık tasarım ve dizaynları dikkat çekiyor. Makineler; mutfak ve işletme dekorasyonlarına kolayca uyum sağlayarak ve hacimleri ile yer kaplamayarak şık bir görüntü sunuyor. Kırmızı, mavi, bronz yeşil gibi iddialı renklerin de kullanıldığı tasarımlar; metal, çelik vb. ham maddeler ile aynı zamanda dayanıklılık özelliğini de koruyor. Her kahvenin ayrı bir sistemle hazırlanmasına olanak tanıyan ürünler; nitelikleri ile tüm dünyada adından sıkça söz ettiriyor.

Delonghi Kahve Makinesi Fiyatları

Delonghi Kahve Makinesi Fiyatları, makinenin özelliklerine ve modeline göre değişim gösteriyor. Lezzetli kahve hazırlamanın en pratik yolu olan kahve makineleri farklı kriterlere sahip olduğundan her bütçeye hitap edebiliyor. Filtre kahve makinesi gibi tek özellikli makineler daha ucuz fiyatlara sahipken espresso & capuccino makineleri daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Ayrıca otomatik makinelerin fiyatlarının diğerlerine göre daha yüksek olduğu görülüyor. Makinelerin yapabildikleri işlem sayıları arttıkça fiyatta da artış izleniyor. Çok işlevli olmaları ve birçok özelliği aynı anda gerçekleştirebiliyor olmaları ürünleri işletme mutfaklarına da dâhil ediyor. Makine tercihi yapılırken tüketilen kahve türleri doğrultusunda bir seçim yapmak bütçeye ayak uydurmayı kolaylaştırabiiyor. Geniş ürün yelpazesi ve kuvvetli teknik özellikler; her bütçenin onayını alıyor. Kaliteli- dayanıklı hammadde sayesinde makineler uzun yıllar kullanılabiliyor. Geniş kazanları ve kapasiteleri sahip modeller; kalabalık grupların, misafirlerin, müşterilerin kahvelerini en kısa sürede hazırlıyor. Zaman ve enerji tasarrufu sayesinde makineler ofis-atölye gibi çalışma ortamlarınca da tercih ediliyor.

Kendi kendini hazırlayan sistem, krema diski, farklı filtre seçenekleri, damlama önleyici sistem, ayarlanabilir buhar gücü gibi özellikleriyle dikkat çeken ürünler; bir kahve makinesinden beklenen her şeyi karşılıyor. Kahve makineleri haricinde kahve değirmeni ve öğütücü ürünler de bulunuyor. Böylece kahveyi çekirdekten çekerek her zaman taze tüketmeniz mümkün oluyor. Farklı bardak boyları için ayarlanabilir özellik, sıcak-soğuk kahve seçenekleri, su bittiğinde çalışmama, enerji tasarrufu gibi teknolojiler; modellerin her türlü pratikliği sağladığını kanıtlıyor. Kahvenin aromasını kaybetmeden işleme alan makineler ile farklı kahveler ve lezzetler denemek kolaylaşıyor. Dokunmatik ekran gibi nitelikler de taşıyan Delonghi Kahve Makineleri; teknolojinin tüm yararlarını size daha iyi bir kahve deneyimi yaşatmak için bir araya getiriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Delonghi Kahve Makineleri

74 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aletleri
Kahve Makineleri
Kahve Makineleri
Filtre Kahve Makineleri
Filtre Kahve Makineleri
Espresso & Cappuccino Kahve Makineleri
Espresso & Cappuccino Kahve Makineleri
Kapsül Kahve Makineleri
Kapsül Kahve Makineleri
Kahve Değirmeni & Öğütücüler
Kahve Değirmeni & Öğütücüler
Aksesuarlar
Aksesuarlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 74 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/22348/delonghi