Bulaşıcı mikroplara ve bakterilere karşı ellerinizi koruma altına almak için Detrox antibakteriyel jel ürünlerini düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ellerinizi yüzünüze götürmemeniz, gün içerisinde bulaşıcı virüslerin vücudunuza etki etmesini önlemeye yardımcı olur. El temizliğinizi sağlıklı bir biçimde yerine getirebilmeniz için mikrop öldürme özelliğine sahip jellerden yararlanabilirsiniz. Ekonomik bir alışveriş için uygun olan ürünler, Detrox antibakteriyel jel fiyatları yönüyle bütçeniz için hesaplı seçenekleri içerir. El temizleyicilerini gramajlarına göre sipariş edebilirsiniz. Cilde dost özelliklerle formülize edilen jeller tahriş, kızarıklık ve kaşınma gibi problemler yaşatmaz. Formüllerinde yer alan maddeler dolayısıyla Detrox antibakteriyel jel modellerini kullandıktan sonra ellerinizin daha hoş bir kokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşım Riskine Karşı Ellerinizi Antibakteriyel Jellerle Temizleyin

Güvenli kutularla üretilen Detrox antibakteriyel jel modellerini kullanışlı kapak tasarımı yardımıyla daha küçük plastik kutulara aktarabilirsiniz. Pompa sistemine sahip plastik kutuları evinizin banyosunda ve tuvaletinde kullanmanız pratik bir şekilde temizleyici maddelere ulaşmanızı sağlar. Dezenfektan özelliğine sahip olan jeller suyla temas edince kolayca köpürür. Temizleyici jelleri suyla köpürttükten sonra en az 20 saniye boyunca ellerinizi ovuşturmaya devam etmeniz gerekir. Yeterli temizliği sağladıktan sonra ellerinizi su ile durulayıp köpüklerden arındırabilirsiniz. Cildi yumuşatan Detrox antibakteriyel jeller sayesinde teninize zarar veren kir birikintileri de yok olur.

Kullanışlı Pompa Sistemi

Ev ortamının yanı sıra işletmenizin tuvaletlerinde de Detrox antibakteriyel jel modellerini kullanabilirsiniz. Pompalı tasarım yardımıyla elinizin çok az bir bölümünün kutuya temas etmesi mümkün hale gelir. Ergonomik pompaya birkaç kere bastırarak yeterli oranda temizleyici sıvıyı el ayanıza dökebilirsiniz. Büyük kutular halinde tasarlanan jelleri tuvaletinizdeki raflarda ve dolaplarda saklayabilmeniz için uygundur. Küçük kutulara temizlik sıvısını aktarıp büyük kutuyu geniş bir bölmede güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Alkol bazlı formüllere sahip el antiseptikleri, alkolün mikrop öldürücü özelliği sayesinde hijyen koşullarını kolayca oluşturur. Ev ve iş yerlerinde kullanılmaya uygun olan antibakteriyel jellerden sağlık kuruluşlarında da yararlanılabilir.

Çok Yönlü Kullanım İmkânı

Ameliyathanelerden veteriner kliniklerine kadar birçok alanda Detrox antibakteriyel jel çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Hasta bakımı yapan çalışanlar ve laboratuvar görevlileri de dezenfektan olarak antibakteriyel jellerden yararlanabilir. Bulaşıcı mikroplara ve virüslere karşı güçlü bir koruma elde etmek için el temizliğinize özen gösterebilirsiniz. Cildin rahatça tolere edebildiği bileşenlere sahip olan jeller, kısa sürede etkisini göstererek üstün koruma yaratır. Düzenli olarak uygulamanız gereken el yıkama işlemini, çeşitli noktalara temas ettikten sonra da tekrarlayabilirsiniz. Dispenser özelliğine sahip olan kutular, kolay basım desteğiyle jelleri el yüzeyine aktarabilmeyi kolaylaştırır.

Bulaşıcı Virüslerden Korunmak İçin El Temizliği Nasıl Gerçekleştirilmelidir?

Bulaşıcı virüslere karşı koruma elde etmek için antibakteriyel özelliğe sahip el dezenfektanlarını düzenli şekilde kullanmanız gerekir. Temizliğin uygun şekilde gerçekleşebilmesi için temizleyici sıvıyı elinizde en az 20 saniye süreyle ovuşturmanız gerekir. Ovuşturma sırasında temizleyicinin parmaklarınızın arasına ulaşmasını da sağlayarak tam koruma elde edebilirsiniz. Son adım olarak ellerinizi suyla durulamanız temizlik işleminin tamamlanması için yeterlidir.

Antibakteriyel Jellerin Bileşenlerinde Bulunan Maddelerin Özellikleri Nelerdir?

Antibakteriyel jeller dermatolojik testlerden geçirilerek hazırlanan formüllere sahiptir. Formüllerinde yer alan mikrop öldürücü bileşenlerle temizleyici jeller el hijyenini sağlar. Cilde zarar vermeyen maddelerin kullanılmasıyla el temizliğinizi tahriş problemi yaşamadan sağlayabilirsiniz.

Dezenfektanlardan Hangi Alanlarda Yararlanılabilir?

El dezenfektanı özelliğine sahip olan temizleyici jelleri işletmenizdeki tuvaletlerde ve evinizde kullanabilirsiniz. Antibakteriyel dezenfektanlar, ellerinizin yanı sıra bileklerinizi ve kolunuzun dirseklere kadar uzanan kısımlarını temizleyebilmeniz için de uygundur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Detrox Antibakteriyel Jel Fiyatları

Toplam 24 / 29 ürün
DSACategoryId/80746000/60001547/2147483633/60003464/detrox