Bir öğrenci için kalem ya da bir bilgisayar yazılımcısı için bilgisayar neyi ifade ediyorsa bir cerrah için de steril bir ameliyat eldiveni aynı anlamı ifade eder. Ameliyatı gerçekleştirebilmeniz için ilk ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin başında gelen eldivenlere tamamen güven duymanız gerekir. İlk olarak steril olduğuna, çeşitli darbelere karşı dayanıklı olduğuna ve de ellerinizi tam koruduğundan emin olacağınız şekilde rahat hissettirmesine ihtiyacınız vardır. Bu kriterleri eksiksiz şekilde karşılayan bir eldivene ihtiyacınız varsa, Dolphin ameliyat eldivenleriyle tanışmanızın zamanı gelmiş olabilir. Dolphin ameliyat eldiveni fiyatlarının belirlenmesinde tek bir nokta göz önünde tutulur, o da daha fazla hayatın kurtarılması adına küçük de olsa bir role sahip olmanın önemidir.

Ameliyat Eldiveni Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler

Ameliyat eldivenleri, cerrah ekibini kanda ve diğer vücut sıvılarında bulunan patojenlerden korumak, herkesi güvende tutmak ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek için zorunlu olarak kullanılır. Sahip olduğunuz steril ameliyat eldivenlerin türü, kişisel koruyucu ekipmanınızın bir parçası olarak oluşturduğunuz savunma hattının en önemli parçasıdır.

Neopren, vinil, nitril kauçuk, lateks vb. çok çeşitli malzemelerden yapılan Dolphin ameliyat eldiveni fiyatları herkesin kolayca ulaşabileceği aralıktadır. Her malzemenin artıları ve eksileri vardır ve ameliyat eldivenlerini satın alırken aklınızda bulundurmanız gereken başka hususlar bulunur. Ameliyat eldiveni satın alırken dikkat etmeniz gereken kriterler; eldiven malzemesi, pudralı olup olmaması, mevcut ürünlerinizle uyumlu olup olmaması, prosedürlere tam uyum göstermesi, koruma seviyesi, uyum ve konfor ile birlikte genel kalite ve maliyettir.

Dolphin Ameliyat Eldivenlerinin Yüksek Talep Görmesinin Nedenleri

 • Tam steril ortamın oluşmasında etkin bir rol oynar.
 • Dokulu yüzey, farklı tıbbi cihazları kolaylıkla kavrayabilme olanağı sunar.
 • Yeterli kalınlık, el hassasiyetini negatif anlamda etkilemez.
 • Yüksek hassasiyet ve el becerisi için çok ince parmak uçları tasarımına sahiptir.
 • Alerjik olmayan yapıdadır.
 • Toksik olmadığı gibi, zararsız ve kokusuz bir yapıya sahiptir.
 • Çok yönlü kullanım imkânı sağlar.

Cerrahi Ekiplerin İhtiyacını Bütünüyle Karşılar

Tıbbi cihazlar olarak sınıflandırılan ameliyat eldivenleri, en yüksek dereceli tıbbi eldiven kategorisidir ve cerrahi malzeme dolabınızın önemli bir bileşenidir. Kapsamlı bir kategori olarak, kandaki patojenler veya diğer çevresel kirleticilerle temas etme ihtimaliniz olduğunda Dolphin ameliyat eldivenlerini kullanabilirsiniz. Bu tür prosedürler ve ortamlarla ilişkili risk çok yüksek olduğundan, ameliyat eldivenlerinizi titizlikle test etmeli ve Gıda ve İlaç İdaresi tarafından belirtilen özel yönergelere kesinlikle uymalısınız.

Genel olarak, ameliyat eldivenleri genel tıbbi veya muayene eldivenlerinden daha kalitelidir. Dolphin ameliyat eldivenleri, özellikle yüksek gerilme mukavemeti ve ayrıca cerrahi ekiplerin ihtiyaç duyduğu dokunma hissi, hassasiyet ve doğruluğu ideal şekilde sağlamak için tasarlanır.

Daha Steril, Daha Dayanıklı ve Daha Konforlu Ameliyat Eldivenleri

Bir cerrah olarak düzenli şekilde ihtiyaç duyacağınız koruma türünü ve seviyesini göz önünde bulundurmalısınız. Koruma seviyesini seçmek söz konusu olduğunda, ameliyat eldiveni tercihinizi yönlendirmek için kalınlık, delinmeye karşı olan direnç ve konfor gibi özellikleri düşünebilirsiniz. İhtiyacınız olan bütün bu önemli faktörleri tek bir çatı altında toplama başarısı gösteren Dolphin ameliyat eldivenleri ile daha koruyucu ve daha uyumlu cerrahi operasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.

Steril bir ameliyat eldiveni satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli özellik, cerrahi ekibinizi ve hastanızı ne kadar iyi koruyup koruyamadığıdır. Bunun yanında uyum ve rahatlığı göz ardı etmemelisiniz. Ameliyat sırasında kendinizden emin ve rahat hissetmeniz o ameliyatın başarılı bir sonuç vermesi için oldukça önemlidir. Özellikle uzun veya zorlu prosedürler sırasında ellerinize iyi oturan ve rahat olan eldivenlere sahip olmak, başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dolphin Ameliyat Eldiveni Fiyatları

184 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dolphin Temizlik Eldivenleri
  2. Eldora Temizlik Eldivenleri
  3. Beybi Temizlik Eldivenleri
  4. Reflex Temizlik Eldivenleri
  5. Vileda Temizlik Eldivenleri
  6. Cover Temizlik Eldivenleri
  7. Tenty Temizlik Eldivenleri
  8. Parex Temizlik Eldivenleri
  9. Has-pet Temizlik Eldivenleri
  10. Polmix Temizlik Eldivenleri
  11. Handel Temizlik Eldivenleri
  12. Ebruli Temizlik Eldivenleri
  13. Handy Plus Temizlik Eldivenleri
  14. Floraplast Temizlik Eldivenleri
  15. Green Temizlik Eldivenleri
  16. Cranberry Temizlik Eldivenleri
  17. Haspet Temizlik Eldivenleri
  18. Oneplus Temizlik Eldivenleri
  19. Acord Temizlik Eldivenleri
  20. Scotch Brite Temizlik Eldivenleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Beden
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Dolphin
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002739/28002798/dolphin
Başa dön