İkili ilişkilerde olmazsa olmaz sac ayağı, güven, sevgi ve sekstir. Uyumlu bir ilişki, ilişkinin temel taşlarından biri olabilir. Bu uyumu sağlamak için her iki partner de çaba göstermeli, diğerinin zevk ve arzularına saygılı ve paylaşımcı bir tutum içerisinde bulunmalıdır. İki kişinin en yakın olduğu anlardan biri olan ilişki sırasında, aldığınız zevki artırmak ve süreyi uzatmak, herkesin hayal ettiği bir durumdur. Farklı hayallerin paylaşıldığı yatak odasında temel kural, yapılan her şeyin çiftin rızasına bağlı olmasıdır. İlişkinizi renklendirmek ve farklı zevklere yelken açmak için pek çok ekipman kullanılabilir. Seks oyuncakları, prezervatifler, jeller de bunlardan bazılarıdır.

Seks esnasında güvenliği elden bırakmamak da akılda tutulması gereken konulardan biridir. Seks esnasında gebelikten ve bulaşabilecek hastalıklardan korunmak için en güvenli yöntem prezervatiflerdir. Diğer korunma taktikleri, istenmeyen gebeliklerden korusa da, hastalıklardan korunma sağlamadığı için çift yönlü güvenlik isteyenler daima prezervatifi tercih etmiştir.

Durex Prezervatif

Durex markası üretim hayatına London Rubber Company olarak başladı. 1920'lerin sonlarına doğru bu firma, Durex markasını tescil ettirdi ve 1950 li yıllarda ilk prezervatifini piyasaya sürdü. Prezervatif ve ilişki ekipmanları konusunda üretim yapan markalar arasında pek çok ilki gerçekleştiren firma, halen sektörünün lider firması pozisyonunu korumaktadır. Durex aynı zamanda dünya prezervatif pazarının ayrısında yakınını da elinde bulundurmaktadır.

Markanın sunduğu çok farklı çeşit ve büyüklükte ürün mevcuttur. Hayal edilen her duruma uygun prezervatifi bulmak mümkündür. 6'lı, 10'lu, 12'li, 20'li paketler halinde satılan ürünler bulunabilir. Temelinde alınan zevki arttırırken, güvenliği sağlamaya odaklanan marka, ürünleri bu vizyon ışığında üretmektedir.

Durex'in ürün skalasında, prezervatif haricinde de pek çok ürün bulunmaktadır. Jel ve kayganlaştırıcı çeşitleri ve oyuncaklar, markanın sunduğu diğer ekipmanlar arasındadır.

Durex Prezervatif Fiyatları

Durex, prezervatiflerini paketler halinde farklı çeşitlerle bulmak mümkündür. Paketteki adet sayısına göre fiyatlandırılan ürünler, uzun süreli kullanımlarıyla değerlerini gösterirler. Durex, yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunarken, kendinize uygun alternatifi bulmanız için çeşitler arasında bir inceleme yapmanızı önerir.

Durex prezervatifler kauçuk lateksten üretilirler. Tüm prezervatifler, ileri kalite testlerine tabi tutulurlar. Elektronik testlerin yanı sıra, havayla şişirme testlerinden ve su doldurma testlerinden de geçerler. Her paket içerisinden, ürünlerin nasıl kullanılacağını tarif eden bir açıklama broşürü çıkar.

Durex Prezervatif Çeşitleri

Durex, her çiftin özel dünyalarında yer almasını isteyeceği özel prezervatifleri tasarlamak üzere yola çıkmıştır. Birbirinden farklı pek çok çeşidiyle piyasada yer almakta, anket ve araştırmalar sonucunda elde ettiği verilere dayanarak yeni çeşitler geliştirmektedir.

Durex'in gözde ürünleriden, Yok Ötesi Extra Kayganlaştırıcılı prezervatif, partnerinizle yakın uyuma olanak verir. Türkiye'nin en ince prezervatifi olma özelliğini elinde bulunduran ürün, extra kayganlaştırıcısıyla farklı zevkleri tatmanızı sağlar. Aşk modeli, standart kondomlardan biraz daha kalın yapısıyla yine de rahatlığınızı sağlarken, güvenlik duygusunu ön planda tutanlar için idealdir. Klasik, boy ve kalınlığı standart olan, her durumda tercih edilebilecek bir üründür. Uzayan Zevk, Performa geciktirici içeren, erkeği yavaşlatıp partneriyle aynı anda doruğa ulaşmasına olanak veren bir üründür. Bu modelde 20'li ekonomik boy da bulunmaktadır. Yakın Hisset, ince yapılı bir prezervatif olup, Daha Yakın Hisset ultra ince yapılı, Tahrik Et, üst kısmı tırıklı olup kadını tahrik etmesi için tasarlanmış bir üründür. Şaşırt paketinde, 4 farklı prezervatiften de çeşitler bulunur. Her türü denemek isteyenler için ideal bir pakettir.

Durex'in birçok farklı zevk ve tercihe uygun olarak tasarladığı ürünlerinden dilediğinizi bu kategoriden seçebilir, kendinize ve partnerinize unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Durex Prezervatif Ürünleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 177 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012178/26012196/durex