1967 yılında Evyap kurumsal çatısı altında doğan Duru, kullanıcılarına üstün temizlik keyfi sunmayı hedefliyor. Duru, kişisel bakım ve temizlik ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz hoş kokulu ve nazik formüllü ürün çeşitleri sayesinde günlük rutininize keyif katıyor. Tuvalet sabunu adı altında ilk olarak kalıp sabun çeşitleri piyasaya sürülen Duru; sıvı sabun, saç bakım ve duş ürün çeşitleri sayesinde kendinizi şımartacağınız anlar yaratmanızı sağlıyor. 

Duru Sabun Çeşitleri Nelerdir?

Evyap ailesinin sabun piyasasındaki gücünü arttırmak amacıyla kurulan Duru, farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik sabun çeşitleriyle öne çıkıyor. Geleneksel doğal sabun kültüründen esinlenerek hazırladığı zeytinyağlı ve defneli sabun çeşitlerinin yanı sıra el, yüz ve vücut temizliği için kullanılan hafif kokulu standart sabun çeşitleri en bilinen Duru ürünleri arasında yer alıyor. Geleneksel beyaz sabun kokusunun yanı sıra çiçek ve meyve kokularının kullanıldığı sabun çeşitleri kullanım keyfini üst seviyeye taşıyor. 

Duru, hoş kokulu doğal yağlarla zenginleştirdiği güzellik sabun çeşitleri sayesinde cildinizi kurutmadan nazikçe temizliyor. Arındırma, nemlendirme, yumuşatma, canlandırma ve dengeleme gibi etkilere sahip sabun çeşitleri, sadece ellerinizde değil, yüz ve vücudunuzda da kullanılabiliyor. İştah açıcı aromaların kullanıldığı bakım sabunları, doğal özlerle zenginleştirilen ya da ekstra parfüm etkisine sahip ürünler, ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veriyor. 

Duru, ellerinizi nazikçe temizleyeceğiniz sıvı sabun çeşitlerinde de hoş aroması ve nazik formülüyle öne çıkıyor. Doğallık, yoğun koku ya da nemlendirme gibi özelliklerde sıvı sabun çeşitlerini bulabileceğiniz marka, ekonomik ambalaj seçimleriyle bütçenizi düşünmeyi ihmal etmiyor. 

Duru Duş Ürün Çeşitleri Nelerden Oluşuyor?

Duru, cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve doğal özlerle zenginleştirdiği duş jel çeşitleri sayesinde cildinizi doğal nemini koruyarak temizlemenize yardım ediyor. Yoğun ve kalıcı parfümlere sahip olan ürünler, ihtiyaç duyduğunuz dinlendirici, şımartıcı, arındırıcı, canlandırıcı ya da ferahlatıcı etkiyi sonuna kadar deneyimlemenizi sağlıyor. Çiçek, meyve, doğal taşlar ve diğer aromalara yer verilen duş jeli çeşitleri, gün boyu mükemmel kokmanıza ve teninizi yumuşacık hissetmenize olanak tanıyor. 

Duru duş jelleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayacak şekilde hazırlanıyor. İçerisinde partiküller bulunan jeller, peeling etkisi sayesinde cildinizi nazikçe soyuyor. Cildinizi neme doyurmak için doğal yağlarla zenginleştirilen duş jelleri bulunan Duru, aromaterapik etkili jeller sayesinde modunuzu yükseltiyor.

Duru, duşta sabun kullanmaktan hoşlananlar için şımartıcı sabun alternatifleri de üretiyor. Geleneksel beyaz sabun dokusu ve kokusunun keyfine varabileceğiniz sabun çeşitlerinin yanı sıra doğal özlerle zenginleştirilmiş çok köpüren, yoğun, kalıcı ve hoş kokuya sahip duş sabunları bulunuyor. 

Duru Saç Bakım Ürünleri Neler?

Duru, sabun çeşitlerinde bolca kullandığı doğal öz, yağ ve aromaları geliştirdiği saç bakım ürünlerinde de kullanmayı tercih ediyor. Saç ve saç derinizi nazikçe temizleyen şampuanlar ve saçınızı neme doyuran saç bakım kremleri bulunan Duru, koleksiyonlarında 2'si 1 arada özelliğinde pratik ürünlere de yer veriyor. Her saç tipinin rahatlıkla kullanabileceği şampuan ve sabun çeşitlerinin yanı sıra ince telli, zayıf, boyalı, normal, kepekli ya da yağlı saçlar için farklı ürün çeşitleri bulunuyor. 

Doğal özler sayesinde saçın parlaklığını ve mukavemetini arttıran özel formüllere sahip Duru şampuan ve saç kremi çeşitleri, sahip oldukları hoş koku ve kullanım sonrası saçta bıraktıkları his sayesinde beğeniliyor. Fiyatına kıyasla saçınıza büyük özen gösteren Duru saç bakım ürünleri, doğal özlerden gelen vitamin ve minerallere saç bakım rutininde yer vermek isteyenler tarafından tercih ediliyor. 

Duru, ayrıca çamaşır yıkamasında kullanılacak hoş kokulu granül sabun çeşitleri ve birbirinden güzel aromalara sahip kolonya çeşitleriyle adını duyurmayı başarıyor. Günlük temizlik ve bakım rutininize doğanın hoş kokularını katmak, doğal özlerce zengin formüllerden yararlanmak için Duru sabun, duş jeli, saç bakım ve diğer ürünlerine dolabınızda yer ayırabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duru

1307 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar