1991 yılında Sir James Dyson tarafından Birleşik Krallık'ta kurulan İngiliz teknoloji şirketi Dyson; elektrikli süpürgeler, hava temizleyiciler, el kurutucular, fanlar, ısıtıcılar, saç kurutucular ve ışıklar gibi ev aletleri tasarlıyor ve üretiyor. Sunduğu ileri teknoloji ürünlerle tüm dünyada ilgiyle takip edilen Dyson, 50'den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürüyor. Benzersiz teknoloji ve akıllı çözümler sunan elektrikli süpürgeleriyle temizliği çok daha derinlemesine ve pratik hale getiren marka, sunduğu çeşitli aksesuarlarla daha hijyenik sonuçları elde etmenize aracılık ediyor. Siz de hemen şimdi Dyson süpürgelerinizi daha verimli ve etkili şekilde kullanabilmek için Dyson süpürge aksesuarlarına göz atabilirsiniz.

Derinlemesine ve Etkili Süpürme

Dyson aksesuarlar, elektrikli süpürgeleri tasarlayan mühendisler tarafından üretildiği için ürünlerinize tam olarak uyum sağlayacağından şüphe etmenize gerek kalmıyor. Olağanüstü derecede sert yapılara sahip olan Dyson süpürge aksesuarları, cam kaynaklı polipropilen ve ABS polikarbonat gibi dayanıklı malzemelerden üretilmesi dolayısıyla her türlü koşula karşı direnç gösterebiliyor. Ulaşılması zor yerlerden toz, kir ve diğer tüm alerjenleri uzaklaştırmak için mükemmel olan Dyson elektrikli süpürge aksesuarları, yoğun bir ev veya diğer ortamların ihtiyaçlarına uyum sağlayacak verimlilikte çalışıyor.

 • Dyson uzatma aparatları, tüm kablolu süpürge modelleriyle birlikte kullanılabiliyor. 
 • Astım ve alerji dostu vakumlar için sertifikalı sonuçlar sunuyor. 
 • Maksimum toz toplama işlemi için kıllar karışmadan süpürülüyor. 
 • Kolayca küçük alanlara ulaşmak için tasarlanıyor. 
 • Temizleyicinin kafasındaki boşluklar sayeside büyük artıkları da topluyor. 

Pratik ve Verimli Kullanım

Uzun veya orta tüylü bir köpeğiniz varsa kılları dökülmeden önce doğrudan köpeğinizden uzaklaştıran bir Dyson evcil hayvan aksesuarına yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Bu sayede köpeğinizden topladığınız kıllar, doğrudan süpürgeye emilerek evcil hayvanınızın bakımını da kolay ve düzenli hale getirmenize aracılık ediyor. Çoğu Dyson süpürge modeli, dik ve silindir vakum ile kullanıma uygun şekilde tasarlanıyor. Ayrıca Dyson; çamaşır makinesi, buzdolabı, kanepe veya yatakların altındaki zorlu alanlara ulaşmak için tasarlanmış çeşitli araçlar da sunuyor. Bu özel aparatlar, ulaşılamayan veya en zorlu boşlukları temizlemek için genişleyebiliyor ve esneyebiliyor. Tüm bunlara ek olarak Dyson aparatların sert naylon kılları, kirleri gidermeye de yardımcı oluyor.

 • Dyson evcil hayvan aparatında kıllar hijyenik depolama için tamamen çekiliyor.
 • Orta ve uzun tüylü cinslerde kullanım için sunuluyor. 
 • Kıl uzunluğu, evcil hayvanınızın postuna uyacak şekilde ayarlanabiliyor. 
 • 1 yıl üretici garantisi ile geliyor. 

Sağlıklı ve Güvenilir Ortam

Yumuşak toz alma fırçaları, abajur ve döşeme gibi hassas bölgelerdeki tozu nazikçe çıkarmak için mükemmel şekilde çalışıyor. Bu aparatların toz emme özelliği, havadan tamamen yok edebilmesinden kaynaklanıyor. Bu özellik, alerjilerden veya astımdan muzdarip bireylerin yaşadığı yerlerdeki toz, kir, polen, mite, virüs ve benzeri alerjenleri arındırması dolayısıyla sağlıklı ve güvenilir bir ortam yaratıyor. Ayrıca, yatakları süpürmek, inatçı kirleri gidermek ve perde raylarının üzerine ve diğer zor yerlere ulaşmak için kullanabileceğiniz Dyson aksesuarları da bulunuyor.

 • Dyson süpürge aparatları, pek çok dik ve silindir Dyson modelleri ile kullanıma uyum sağlıyor. 
 • Astım ve alerji dostu sertifikalı özellikler sunuyor. 
 • Karbon fiber filamentler daha ince toz parçacıkları alıyor.
 • Fırça, optimum emme sağlamak için her türlü yüzeye uyuyor.
 • 1 yıl üretici garantisi ile geliyor. 

Dyson'ın akıllı teknoloji elektrikli süpürge modelleri ile daha verimli ve etkin temizlik seansları gerçekleştirebilmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı süpürge aksesuarları bulunuyor. Siz de hemen şimdi temizlik ve hijyen ihtiyaçlarınıza uygun tüm Dyson süpürge aksesuarlarını hepsiburada.com ayrıcalıkları ve kampanyaları ile sepetinize ekleyebilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Dyson Süpürge Aksesuarları

Süpürge Başlığı
Süpürge Yedek Parçaları
Süpürge Hortumu
Süpürge Filtresi
Toplam 24 / 120 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17712/dyson