Dünya çapında satış yapan global markalardan biri olan Ecolab temizlik ve sanitasyon alanlarında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tekstil sektöründen konaklama ve gıda sektörüne kadar her alanda hijyeni sağlamak için üretim yapar. Özellikle sağlık alanında el yıkama, yüzey temizliği, tıbbı cihazların yeniden kullanıma hazırlanması alanında gerekli hijyeni sağlamak için birçok farklı ürün üreten marka, günlük yaşamda da kullanılan dezenfeksiyon ürünleri ile geniş bir alıcı kesimine hitap eder.

Ecolab Antibakteriyel Ürün Çeşitleri

El ve yüzey temizliğine yönelik zengin bir antibakteriyel ürün çeşitliliğine sahip olan marka sıvı, toz ve mendil şeklinde temizleyici türlerine sahiptir. Sıvı antibakteriyel çeşitleri, kullanım yerine göre değişiklik gösterir. Losyon veya jel tipi ürünler, el dezenfektanı olarak üretilirken yüzey temizleyiciler için spreyler ürünler arasında bulunur. El dezenfektanları, cerrahi başta olmak üzere sağlık sektörünün her alanında kullanım için idealdir. Özel formülü ile hızlı ve etkili sonuçlar almayı sağlayan losyonlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. El dezenfektanları arasında hassas ciltlere uygun ürünler de yer alır. E vitamini desteği ile cildin dengesini bozmadan virüs ve bakterilerden arınmayı sağlayan ürünler her açıdan sağlıklı bir kullanım sergiler.

Yüzey dezenfektanları ise bakteri, virüs ve mantarları yok ederek hijyeni sağlar. Kısa sürede etkili temizlik için kullanılan ürünler, tıbbı ekipmanların temizlenmesinde kullanıma elverişlidir. Markanın yüzey dezenfektanları sıvı ve köpük formunda olup Alman Hijyen ve Mikrobilyoloji Birliği sertifikasına sahiptir.

Ecolab toz dezenfektanlar ise kova içinde satılan ürünlerdir. Geniş alanlarda bakteri, mantar ve virüslere karşı kullanılan ürünler, markanın belirttiği kullanım talimatlarına göre hazırlanıp kullanılır. Hazırlandıktan sonra çözelti formundayken birden çok defa kullanılabilir yapıya sahiptir. Temizleyici mendil çeşitleri arasında ise alkolsüz 100’lü temizleme mendilleri bulunur. Her alanda kullanılabilen ürünler, kullanıma hazır haliyle oldukça pratiktir.

Ecolab Antibakteriyel Jel Fiyatları

Ecolab markasının antibakteriyel jel fiyatları ürün cinsine göre değişir. Sıvı el ve yüzey dezenfektanları litreyle satılıp ürün cinsine ve litresine göre fiyatlar farklılık gösterir. Kişisel kullanım için üretilen sıvı el dezenfektanları, genellikle 1 litrelik ürünler olarak bulunur. El dezenfektanları arasında günlük kullanım için boş küçük şişeler eşliğinde alıcıya sunulan 1 litrelik sıvı antibakteriyel setler dikkat çeker. Küçük şişelere aktarılıp her daim taşınabildiği için oldukça pratik bulunan ürünler okulda, sokakta veya iş yerinde el hijyenini sağlar. Şişeler ile birlikte satılan ürünlerin fiyatları ise standart ürünler ile aynı bütçelere hitap eder.

Yüzey temizleyicilerde ise ürünler set olarak değiştiği için fiyatlar da değişkendir. Tekli sıvı yüzey temizleyiciler, 500 ml’den başlayarak 1 litre, 2 litre, 3 litre gibi seçenekler halinde temin edilebilir. Set halinde satılan ürünler ise içerdiği ürün sayısına göre fiyat alır. Genellikle üç ve dört parçadan oluşan setler, sprey ve yedek şişe dışında temizleme losyonu, antibakteriyel jel gibi ürünleri içerir. Bakım ve temizlik seti olarak temin edilen ürünler, içeriğine göre farklı dezenfektan çeşitleri ile oluşturulmuştur. Setler içinde yüzey temizleyiciyle birlikte el dezenfektanı da içeren ürünler yer alır.

Toz dezenfektan çeşitleri ise kullanım amacı ve miktarı ile farklılık gösterir. Ortak kullanılan banyo gibi alanları temizlemek için üretilen ürünler en az 2 kg’lık kovalarda satılır ve ürün standartlarına uygun fiyatlarla alıcıya sunulur. Markanın en kullanışlı ürünlerinden olan antibakteriyel mendil çeşitleri ise 100 paketler halinde satılıp fiyat açısından birbirine yakın ürünlerdir. Özellikleri ve ambalajı değişen ürünler, alkollü ve alkolsüz olarak farklı çeşitlerde alıcıya sunulur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Ecolab Antibakteriyel Jel Fiyatları

Toplam 24 / 62 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/60003464/ecolab