Electrolux Ankastre Set

Ev elektroniğinde ve profesyonel ürün gruplarında zengin bilgi tecrübesine ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Electrolux, geliştirdiği kullanışlı ve estetik mutfak setleriyle de adından söz ettiriyor. Kullanıcıların gereksinim duyduğu işlevleri en konforlu şekilde yerine getirmek üzere ürünlerini geliştiren bir dünya markası olan Electrolux, estetik dizaynlı ve çevre dostu ürünleriyle ön plana çıkıyor. Artık modern mutfakların olmazsa olmaz standartları arasında bulunan ankastre setler Electrolux markasına özgü üstün detaylarıyla kullanıcılarla buluşuyor. Mutfakların havasını ve görünümünü değiştiren Electrolux ankastre set modelleri üst düzey teknoloji ile donatılan nitelikleriyle standartların üzerinde bir kullanım vadediyor. Electrolux ankastre setlere ait fırın, ocak ve davlumbazlar mutfaklarda maksimum konfor sağlarken daha hijyenik ve sağlıklı bir ortam yaratıyor. Aynı anda birden fazla yemeğin kokularının karışmadan hazırlanmasını mümkün hale getiren fırınlar, yiyecek ve içeceklerin en kısa sürede ısıtılabilmesini sağlayan ocaklar ve mutfakta oluşabilecek duman ve kokuyu engelleyip havayı temizleyen davlumbazlar sayesinde mutfaklar çok daha nezih bir atmosfere kavuşuyor.

Mutfakları Ferahlatan Electrolux Ankastre Set Modelleri

Fonksiyonel özellikleriyle yemek hazırlayıp pişirmeyi bir keyif haline getiren ankastre setlerini oluşturan ocak, fırın ve davlumbazlar farklı zevklere uygun renkleri ve modelleriyle tüketicilere sunuluyor. Rahat kullanıma sahip ankaste setler, mutfaktaki işleri çok daha zahmetsiz hale getirirken sağladığı ferah ve temiz hava ile de ailelerin rahatça bir araya gelip leziz yemekler yiyebildiği mutfaklar yaratıyor. Tüm pişirme işlemlerinin bir arada yapılabilmesine fırsat vererek zaman tasarrufu da sağlayan Electrolux ankastre set modelleri hayatı kolaylaştırıyor. Electrolux ankastre setler, kısa süre içinde yüksek duman çekişi sağlayan havalandırma kapasiteleri, led ışıklandırma sistemleri ve kademeli güç yükseltme alternatifleri gibi  özelliklere sahip yeni nesil modelleriyle dikkat çekiyor. Sıra dışı dizaynları ile mutfaklara şıklık katan Electrolux ankastre setler ergonomik ayrıntıları, dayanıklı fanları, işlevsel filtreleri ve güçlü motorları ile de teknolojilerine hayran bırakıyor.

Eşsiz Electrolux Teknolojisine Özel Teknik Detaylar

 • Thermotimer kontrolü bulunan ve dairesel ısıtma sistemine sahip turbo fanlı ankastre fırın, sıcak hava dağılımını homojen olarak sağlıyor.
 • Kolay temizlenen parlak emaye yüzeye sahip fırının farklı pişirme fonksiyonları sayesinde yemekleri tam kıvamında pişirmek mümkün olurken turbo fan modunda aynı anda 2 tepsi pişirilebiliyor.  
 • Komple cam kapıya sahip ankastre fırının iç yüzeyi ile kolayca çıkarılabilen kapı iç camı istenirse yıkanarak temizlenebiliyor. Ayrıca hareket ettirilebilen üst ısıtıcı elemanıyla da kolay temizlik sağlanıyor.
 • Gazlı cam seramik ankastre ocak sağ yanda bulunan döner kontrol düğmeleriyle ateşlenebiliyor.
 • Gaz emniyet sistemi ile üretilen Electrolux ankastre ocaklar alevin sönmesi durumunda gaz akışını tamamen keserek gaz kaçağını önlüyor. Dumandan kaynaklanan ağır havayı, yangın riskini ve benzeri tehlikeleri önleyen 3’lü set güvenli ve maksimum konfor sağlıyor.  
 • 60 cm genişliğindeki duvar tipi eğimli Electrolux davlumbazlar 3 farklı hız kademesi, bacalı ya da karbon filtreli kullanım olanakları ve güçlü havalandırma kapasiteleriyle mutfakların temiz ve hijyenik bir havaya sahip olmalarını sağlıyor.

Electrolux’ten Çevre Dostu ve Pratik Kontrol Sistemli Ankastre Setleri

 • A ve A+ enerji sınıfı ankastre setleriyle doğa dostu bir kullanım sunan Electrolux ankatre setler çok daha az enerji harcayarak tasarruflu bir kullanım sunuyor.
 • Her yere eşit şekilde dağılan Led ışıklarla aydınlattığı mutfak çevresinde çok daha net bir görüş alanı imkânı veriyor.
 • Eğimli davlumbaz yapısı sayesinde, mutfaklara daha geniş bir hacim katarken üstün performans gösteren çekim gücüyle ve birbirine karışmayan kokularıyla aynı anda birçok yemek hazırlanabiliyor.
 • Güçlü emiş kapasitesine rağmen ortama rahatsızlık vermeyen ses düzeyi ile ferah ve huzurlu bir ortam yaratıyor.  
 • Fırın çalıştırıldığı zaman soğutma fanı da otomatik olarak devreye girdiği için fırının elektronik parçaları ve dış bölümleri de rahatça soğutuluyor.
 • Bulunduğu ortama zerafet ve hoş bir stil katan Electrolux ankastre set modelleri paslanmaz nitelikteki dayanıklı yapıları, üstün teknolojik donanımları ve uzun vadeli kullanım imkanları ile ön plana çıkıyor. 

Electrolux Markasına Özel Ayrıcalıklar

İsveç’te bir elektrikli süpürge üreticisi olarak faaliyetlerine başlayan Electrolux markası bir asrı aşkın tecrübesiyle, bugün son teknoloji ürünleri şık tasarımlarla donatan bir dünya markası olarak üretimine devam ediyor. Zengin ürün gamı içerisinde; fırınlar, davlumbazlar, set üstü ocaklar, buzdolapları, klimalar, çamaşır ve bulaşık makineleri ve daha pek çok ürün grubu bulunan Electrolux dünyada 150’yi aşkın ülkede ürünlerini sergiliyor. Güçlü teknolojiye ve sağlam donanıma sahip iddialı ürünlerini yalnızca konutlara değil, endüstriyel firmaların ihtiyaç duyduğu profesyonel elektronik ürün çözümleri için de sunan Electrolux, yeni ürünlerini inovatif yaklaşım ve modern tasarım anlayışıyla geliştiriyor.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Ankastre Set Fiyatları

3 ürün listeleniyor
Güvenle Kapında
Ocak Yüzeyi
DSACategoryId/2147483637/235604/234329/electrolux