Electrolux Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri zamanınızı ve cebinizi koruyan beyaz eşyalar arasında yer alıyor. Bu mutfak yardımcıları, yemek hazırlamanın ya da mutfakta olmanın yoruculuğunu biraz olsun üzerinizden alıyor. Doğru bulaşık makinesi seçimi ile gün içerisinde sizi yoracak ya da zamanınızı çalacak bulaşık sorununu hijyenik ve pratik bir şekilde çözebilirsiniz. Kalabalığınıza, yemek yapma sıklığınıza göre bulaşık makinesi seçimi yapabilirsiniz.

Electrolux Bulaşık Makinesi

150'yi aşkın ülkede, yılda 40 milyondan fazla ürün satışı yapan Electrolux, beyaz eşya konusundaki iddiasını her geçen gün arttırıyor. Akılcı tasarım felsefesi ile ortaya çıkardığı Electrolux bulaşık makineleri de tıpkı şirketin diğer beyaz eşyaları gibi İskandinav tasarım geleneğinin izlerini taşıyor.

Electrolux ürettiği tüm ürünlerde satın montaj, kullanım, satın alma süreçlerinde akla gelebilecek her ihtimalin üzerinde duruyor. Electrolux tüketicisinin hem kullanım deneyimini üst seviyeye taşımayı hem de görsel deneyimini yüksek tutmayı hedefliyor. Tüketicileri ile geliştirdiği tasarımlar sayesinde, duygusal bağ kurmaya çalışan Electrolux, fonksiyonel ve beklentileri karşılayacak beyaz eşyaları ile iki yönlü bir müşteri memnuniyeti sunuyor.

Electrolux Bulaşık Makinesi Fiyatları

Electrolux bulaşık makineleri arasından seçim yaparken günlük kullanımınızı göz önünde bulundurmalısınız. Gerçek ihtiyaçlarınızı belirlediğinizde, Electrolux bulaşık makinesi modelleri arasında en uygun olanını seçebilirsiniz. Kalabalık aileniz varsa veya mutfakta çok zaman geçiriyor ve yemek yapmayı seviyorsanız, geniş iç hacimli, kısa programı olan modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Daha az bulaşık çıkan bir mutfağa sahipseniz, daha küçük ve az sayıda bulaşıkla dolabilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Mutfağınızın yapısı, mutfak dolaplarınız ve mutfak mobilyalarınız bulaşık makinesi seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alıyor. Eğer mutfağınızda yerini değiştirerek kullanmayı seçeceğiniz bir bulaşık makinesi istiyorsanız, Electrolux solo bulaşık makinelerini inceleyebilirsiniz. Mutfak dolabınız ya da mobilyanızın içine koyabileceğiniz, sadece kapağı gözükecek bir makine istiyorsanız Electrolux ankastre bulaşık makinesi modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Electrolux Bulaşık Makinesi Modelleri

Electrolux bulaşık makinesi modelleri arasından tercih yapmadan önce, ilk olarak solo bulaşık makinesi mi yoksa ankastre bulaşık makinesi mi istediğinize karar vermelisiniz. Electrolux solo bulaşık makineleri ile Electrolux ankastre bulaşık makineleri arasında kullanım yeri, renk seçeneği gibi daha fiziksel özellikler dışında herhangi bir teknolojik fark yoktur.

Electrolux bulaşık makinelerini A+, A++ ve A+++ olmak üzere 3 farklı enerji sınıfında bulabilirsiniz. Geniş mutfaklar için geniş çözümler sunan XXL Electrolux bulaşık makineleri ya da Electrolux Reallife serisi ile 15 kişilik bir bulaşığı tek seferde yıkayabilirsiniz. Enerji verimliliği yüksek, ayarlanabilir sepet yüksekliği ve işlevsel kısa program seçeneklerini değerlendirerek ihtiyacınıza yönelik en doğu bulaşık makinesini bulabilirsiniz.

Electrolux Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Electrolux bulaşık makineleri, sunduğu teknolojiler ile beyaz eşyada farklı bir kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Autoflex akıllı program özelliği ile sıcaklığı, süreyi, enerji tüketimini kendisi ayarlayan Electrolux bulaşık makineleri, tasarruflu olması nedeni ile tüketicilerden tam not alıyor.

Otomatik kir sensörü ile bulaşık suyunun kirini kontrol eden teknolojisi sayesinde aynı zamanda su tüketimini de optimum düzeyde ayarlıyor. Tertemiz bulaşıklar için gereksiz su, enerji, zaman israfını ortadan kaldıran Electrolux, çevreci duruşu ile de farkını ortaya koyuyor.

Alt sepet ve üst sepetteki bulaşıkları farklı ısı ve basınç ile temizleyen FlexiWash teknolojisi ile hassas kristaller ve inatçı lekelere sahip tencereler bir arada yıkanabiliyor. Electrolux bulaşık makinelerinin sahip olduğu teknolojiler zamandan tasarrufu sağlarken çevreciliğinden asla ödün vermiyor. Şık tasarımları akılcı çözümlerle bir araya getiren Electrolux, tüketicisini her anlamda memnun etmeyi başarıyor.

Electrolux Bulaşık Makinesi Fiyatları

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Electrolux
  2. Siemens
  3. Vestel
  4. Beko
  5. Bosch
  6. Miele
  7. Profilo
  8. Samsung
  9. Altus
  10. Hoover
  11. Vestfrost
  12. Grundig
  13. Arçelik
  14. Regal
  15. Hotpoint Ariston
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Ankastre
  2. Solo
  3. Tezgah Üstü
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 8. Su Tüketimi (lt/program)
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Program Sayısı
 11. Ses Seviyesi (db)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Electrolux
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/electrolux
Başa dön