Bor kullanımı ile üretilen birçok farklı ürün dünya genelinde talep görür. Eti Maden markası bor kullanarak ürettiği temizleyici çeşitlerini piyasaya sunar. Marka uzun yıllardır Türkiye’de yer alan bor madenlerini kullanarak birbirinden kaliteli ürünler üretir. Yerli ve doğal içerikli ürünlere sahip olan marka birçok açıdan güven kazanır. Markanın ürettiği bor içerikli ürünler arasında dezenfektan, gübre, deterjan ve yüzey temizleyici gibi çeşitler bulunur. Doğada bulunan bor madeni, kimyasal kullanımını azaltan teknoloji ile ürünlerin içeriğinde kullanılır. Markanın Boron adını verdiği deterjan, kıyafetlerde kimyasal kalıntısı bırakmadan, derinlemesine temizlik sağlar. Çamaşır makinesinde kullanıma uygun olan ürün, farklı kıyafetler için üretilen çeşitli alternatiflere sahiptir. Borel adını taşıyan ürün grubu ise dezenfektan özelliğe sahiptir. El dezenfektanı olarak kullanılan ürün, cilt yapısı ile uyumlu olarak üretilir. Bakterileri öldürürken cilt sağlığını etkilemeyen dezenfektan, farklı boyutlarda ambalajlar ile satışa sunulur. Saf Boraks ise markanın sıklıkla tercih edilen bir başka ürünüdür. Çok amaçlı kullanıma uygun olan Eti Maden Boraks, lavabo temizliği ve çamaşır yıkama gibi ev işlerinde kullanılabilir. Bunun yanı sıra bahçe işleri ile ilgileniyorsanız ürünü gübre olarak da kullanabilirsiniz. Toprağın ihtiyaç duyduğu mineralleri içerisinde barındıran ürün sayesinde ağaç ve bitkilerinize destek sağlayabilirsiniz. Üründe bakteri ve böceklere karşı zehir etkisi de yer alır. Depolarda kereste gibi zarar görebilen malzemeler saklarken Boraks kullanımını tercih edebilirsiniz. Markanın ürünleri doğal içeriğinin yanı sıra yüksek performans sunmayı hedefler. Temizlik amaçlı kullanıma uygun üretilen her üründe derinlemesine temizlik ve ferahlık hissini yaşayabilirsiniz. Kimyasal ürünlere maruz kalmadan temizlik işini halledebileceğiniz birçok ürünü inceleyebilir, ürünleri deneyerek kalitesini görebilirsiniz.

Dikkat Çeken Kaliteye Sahip Eti Maden Ürünleri

Bor madeni, doğal içeriği ile gözleri üzerine çeker. Birçok farklı amaç için kullanıma uygun olan bor, Eti Maden markasının ürünleri ile çeşitli alanlarda tercih edilir. Eti Maden, uzun yıllardır bor kullanarak çeşitli kategorilerde ürünler üreten bir markadır. Eti Maden ürünleri farklı kullanım amaçlarına hitap eder. Markanın her evde kullanıma uygun ürünleri arasında ilk dikkat çeken çamaşır deterjanı olur. Renkli, beyaz ve siyah çamaşırlara uygun farklı alternatifleri piyasaya sunan marka, derinlemesine temizleyen formüle sahip deterjan ile beğeni toplar. Çamaşırları temizlemenin yanı sıra kumaş yapısına da zarar vermeden yıkama sağlayan deterjan, çamaşır makinesinde gönül rahatlığı ile kullanılır. Markanın her evde kullanıma uygun şekilde ürettiği bir başka ürün ise yüzey temizleyicidir. Dezenfektan etkili yüzey temizleyici, her yüzeye kullanıma uygun olarak üretilir. Sprey şişe tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan ürünü tekli ya da çoklu set olarak satın alabilirsiniz. Eti Maden Borel ise markanın bir başka sevilen ürün grubudur. Eti Maden hijyen ürünleri arasındaki Borel, el dezenfektanı olarak üretilir. Hassas içeriğe sahip olan Eti Maden dezenfektanlar, her cilt tipi ile uyum sağlar. 30 saniye gibi kısa bir sürede etkisini göstermeye başlayan ürün dokunulan yerlerden ele ordan da vücudun çeşitli noktalarına zararlı bakterilerin ulaşmasını engeller. Ürün farklı ebatlarda şişeler ile satışa sunulur. 1 litre ebatlı dezenfektan, pompalı şişe sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Mini ambalajlara sahip olan el dezenfektanı çantada taşımaya uygundur. Borel, alkol bazlı içeriğe sahiptir. Bu nedenle yoğun bir içerik ve kokuya sahiptir. Göz ile temastan kaçınarak ürünü kullanabilirsiniz. Markanın dikkat çeken bir başka ürünü ise Boraks olarak değerlendirilir. Diğer ürün seçeneklerine kıyasla daha geniş bir kullanım alanına sahip olan Boraks, toz formundadır. Birçok farklı amaç için kullanıma uygun olan ürün Bor kullanılarak hazırlanır. Bor elementinin birleşimi olan Boraks, farklı maddelerin birleşimi ile meydana gelir. Ev temizliği, bahçe bakımı gibi konular için tercih edilen ürün beğenilir. Bahçe bakımı açısından tercih edebileceğiniz Boraks, ağaç türlerinin ve pek çok bitkinin gelişim sürecine katkı sunar. Bitkilerin ihtiyaç duyduğu mineralleri içerisinde barındıran Boraks, belirli aralıklarla gübre olarak kullanılır. Ev içerisinde ise lavabo temizliği gibi zorlu işler için kullanabileceğiniz ürün, kullanılan yüzeyi aydınlık ve temiz gösterir. Markanın birbirinden farklı ürün gruplarını inceleyerek içerikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eti Maden Ürünleri Kullanımı

Bor kullanarak çeşitli ürünler üreten Eti Maden markası, ürünlerinin kalitesi ile gözleri üzerine çekmeyi başarır. Markanın çeşitli kategorilerde ürünler üretmesi, ürünlerin kullanım şekli hakkında soruların oluşmasına sebep olur. Markanın ürettiği her ürünün kendine özel bir kullanım şekli vardır. Eti Maden Boron, deterjan olarak kullanıma uygun üretilen ve markanın sevilen ürünlerinden biridir. Boron deterjan, çamaşır makinesinde kullanabileceğiniz bir içeriğe sahiptir. Ambalaj üzerinde belirtilen miktarda deterjanı çamaşır makinesinin uygun bölmesine ekleyerek çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Markanın dezenfektan çeşitleri ise el dezenfektanı ve yüzey temizleyici olarak iki ayrı grupta incelenir. El dezenfektanı, birkaç damlanın el üzerine damlatılması ile kullanılır. Elinizin her yerine dezenfektanı yayarak tam koruma sağlayabilirsiniz. Yüzey dezenfektanı ise el dezenfektanına kıyasla daha farklı içeriğe sahiptir. Ev, okul ve iş yeri gibi birden fazla insanın yaşadığı her ortama uygun olarak hazırlanan yüzey temizleyicisi, sprey şişe tasarımı sayesinde kolaylıkla kullanılır. Eti Maden Boraks ise markanın dikkat çeken bir başka ürünüdür. Bor madeninin bir türevi olan boraks, çeşitli ebatlarda paketler ile satışa sunulur. Boraks, markanın diğer ürünlerine kıyasla tek bir amaç için kullanılmaz. Birçok farklı alanda çeşitli şekillerde kullanılan ürün evden bahçeye her yerde tercih edilir. Bahçede yabani otları temizlemek için kullanabileceğiniz Boraks, kısa sürede istenmeyen otları kökünden kurutur. Yarım bardak Boraks ile 3 litre suyu karıştırarak hazırladığınız karışımı yabani otların dibine dökmeniz yeterli olur. Yağmur ve rüzgarlı havalarda hazırlanan karışımı nefes yolu ile vücuda alma ihtimali yer aldığı için kullanımı önerilmez. Boraks halı temizliği için de tercih edilir. Bir su bardağı boraks ile 2 su bardağı suyu karıştırarak hazırlayabileceğiniz temizleyiciyi sünger yardımı ile halılara uygulayabilirsiniz. Halı temizlemek ile kalmayan ürün, istenmeyen halı kokularını da giderir. Ürünün bir başka kullanım alanı ise lavabo temizliğidir. Lavaboya bir miktar boraks döktükten sonra sünger yardımı ile lekeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Temizlik işi bittiğinde lavaboyu bol su ile durulayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Markanın ürünlerini ve kullanım şekillerini inceleyerek size hitap eden ürünü satın alabilirsiniz.

Doğal İçerikli Eti Maden Boraks Kullanım Alanları

Temizlik amacıyla kullanılan birçok ürün kimyasal madde içerir. Temizliği derinlemesine yapma amacıyla üretilen bu ürünlerin yanı sıra doğal içeriğe sahip seçenekler de piyasada yer alır. Bor kullanarak ürettiği ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Eti Maden, birçok farklı seçeneği piyasaya sunar. Markanın Boraks adını verdiği ürün kullanım alanı açısından oldukça fazla alternatife sahiptir. Ev, bahçe gibi alanlarda kullanılan ürün birçok amaca uygun üretilir. Toz halinde satışa sunulan Boraks, lavabo temizliği, zemin temizliği ve halı yıkamak gibi temizlik işlerinde tercih edilir. Bunun yanı sıra çaydanlık gibi metal parçaların iç ve dış yüzeylerini temizleyerek parlak görünmesini sağlayan ürün beğeni toplar. Boraks, bahçe bakımı için de beğenilen bir üründür. Bitkilere gübre olarak kullanım yanı sıra istenmeyen otları kurutmak amacıyla da Boraks tercih edebilirsiniz. Hazırlanış şekline göre farklılık gösteren kullanımlar ürünün dikkat çekiciliğini artırır. Son dönemlerde oldukça popüler olan slime yapımı da boraks ile kolay hale gelir. Kısa sürede az malzeme ile slime hazırlayabilirsiniz. Yumuşak ve şekil alan slime ile günün stresini atabilir, çocuğunuz ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Eti Maden online satış kolaylığı ile piyasaya ürünlerini sunar. İnternet aracılığı ile hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz ürün çeşitlerini ve özelliklerini inceleyerek size hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Güvenilir içeriğe sahip Eti Maden ürünlerini hayatınızın her anında kullanabilirsiniz.

Farklı Alanlarda Kullanıma Uygun Eti Maden Ürünleri

Bor madenlerini kullanarak ürünler hazırlayan Eti Maden, güvenilir ve uzun yıllardır piyasada sevilen ürünler üreten bir markadır. Eti maden kozmetik ürünleri ve temizleyiciler oldukça geniş çerçevede değerlendirilir. Birbirinden farklı alanlarda kullanıma hitap eden ürün çeşitleri beklentilere hitap eder. Ev ortamında kullanıma uygun ürünler arıyorsanız markanın çamaşır deterjanı ön plana çıkar. Temiz ve canlı renklerini koruyan çamaşırlar için rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürün, çeşitli kumaş tiplerine de uyum sağlar. Eti Maden deterjan çeşitlerini inceleyerek size hitap edeni satın alabilirsiniz. Ofis ortamı için ise yüzey temizleyici gibi hijyeni sağlayan ürünler incelenir. Kişisel hijyeni korumak amacıyla üretilen el dezenfektanları ise markanın bir başka sevilen ürünüdür. Cilt yapısı ile tamamen uyumlu olan el dezenfektanı ofis gibi alanlarda kullanıma uygun büyük ebatlı şişelerin yanı sıra çantada taşımaya uygun boyutlara da sahiptir. Marka tarafından üretilen Boraks ise diğer ürünlerden farklı olarak birçok ortamda kullanıma uygun özelliktedir. Boraks, bir çeşit mineral tozu olarak değerlendirilir. Bor temelli olan Boraks, güçlü bir temizleyicidir. Ürünün toz halinde satılması birçok kullanım şekline imkan tanır. Yer temizliği ya da lavabo temizliği için bir miktar Boraks ile suyu karıştırmak yeterli olur. Yalnızca yüzey temizliği yapmak istiyorsanız toz serpiştirerek sünger ile temizleme işini gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe işlerinde de kullanıma uygun olan Boraks, istenmeyen otlara zehir etkisi yapar. Toz miktarını ayarlayarak kullandığınızda bitkilerinize gübre olarak da ürünü tercih edebilirsiniz. Bor etkisini görebileceğiniz birçok farklı alana uygun olarak üretilen ürünleri inceleyerek size hitap edeni satın alabilirsiniz.

Eti Maden Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eti Maden markası birbirinden farklı birçok ürün çeşiti üretir. Markanın farklı ürün çeşitleri üretmesi alışveriş sırasında seçim yapmayı zorlaştırır. Bu nedenle ürünleri incelerken bazı noktaları göz önüne almak gerekir. Kategori belirlemek ürün çeşitlerini azaltarak daha doğru bir tercih yapmanızı sağlar. Marka dezenfektan, gübre, yüzey temizleyici, sıvı deterjan gibi ürün çeşitlerine sahiptir. Aradığınız ürünün yer aldığı ürün grubunu belirledikten sonra miktar da önemli bir konu olarak ön plana çıkar. Marka birçok ürününde farklı ebatlarda seçenekleri satışa sunar. El dezenfektanı çeşitleri arasında 1 litre ile 100 ml aralığında değişiklik gösteren ürünler yer alır. Deterjan paketlerinde ise tekli ya da çoklu setler dikkat çeker. Dikkat edebileceğiniz bir başka husus da ürünün kullanım alanıdır. Marka farklı amaçlara hitap eden ürünler üretir. Dezenfektan çeşitleri arasında el dezenfektanı olarak adlandırılan, cilt yapısı ile uyumlu ürünün yanı sıra temizlik yaparken çeşitli yüzeylerde tercih edilen dezenfektan çeşiti de yer alır. Eti Maden dezenfektan, deterjan gibi alternatiflerin yanı sıra bor madeninin birleşimlerinden meydana gelen Boraks adını taşıyan toz ürünü de piyasaya sunar. Boraks satın alırken ürün ebatının yanı sıra kullanım amaçlarını dikkate alabilirsiniz. Birçok farklı ortamda kullanıma uygun olan ürünü inceleyerek beklentiniz ile kıyaslayabilirsiniz. Boraks kullanım şekli de kullanım amacına göre farklılık gösterdiği için ürünü satın almadan önce kullanma talimatını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Eti Maden fiyat listesi ise ürün seçerken özen gösterebileceğiniz bir başka noktadır. Ürünlerin içeriği ve miktarına bağlı olarak fiyat aralıklarını değerlendirebilirsiniz. Markanın birbirinden farklı ürünlerini inceleyerek beklentinize hitap eden seçeneği satın alabilirsiniz. Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz doğal içerikli ürünler ile birçok işinizi halledebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Eti Maden Ürünleri

Eti Maden markasının ürünleri farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Ürünlerin özellikleri ve ebatları gibi konuların göz önüne alındığı fiyatlandırma aşamasında fiyatı etkileyen konular vardır. Bunlardan ilki ürün grubu olarak değerlendirilir. Dezenfektan ile deterjan çeşitleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Ürünün kullanım amacının çeşitli olması da fiyat üzerinde etkili olabilir. Boraks gibi birçok alanda kullanıma uygun şekilde hazırlanan ürünler avantaj sağlar. Temizlik, bahçe bakımı, eğlence ürünleri gibi amaçlar ile kullanabileceğiniz Boraks, markanın diğer ürünlerine kıyasla farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Bunun yanı sıra ürünün miktarı da fiyat üzerinde oldukça önemli rol oynayan konular arasında yer alır. 1 litre dezenfektan ile 100 ml dezenfektan arasında fiyat farklılıkları meydana gelir. Marka farklı bütçelere uygun fiyat aralıklarında ürünleri piyasaya sunar. Eti Maden nerelerde var sorusu markanın ürünlerine ulaşmak isteyenler tarafından sıklıkla sorulur. Eti Maden ürünlerine online satış imkanları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Temizlik ürünlerinden gübreye ve dezenfektanlara kadar pek çok ürünü inceleyerek dilediğinize sahip olabilirsiniz. Ürün özellikleri, fiyat aralıkları ve kullanıcı yorumları gibi bölümler sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hızlı ve kolay alışveriş imkanı ile markanın dilediğiniz ürününe ulaşabilirsiniz. Bir süre düzenli kullanım sonrasında markanın her ürünü vazgeçilmez haline dönüşebilir. Derinlemesine temizlik hissini yaşamak için yüzey temizleyici çeşitlerini, virüslerden korunmak için el dezenfektanını tercih edebilirsiniz. Bor içeriği ile üretilen ürünleri hayatınızın her anında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Eti Maden ürünlerini Hepsiburada üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Eti Maden Markasının Üretim Yaptığı Kategoriler Nelerdir?

Eti Maden markası bor bulunduran temiz içerikli ürünleri piyasaya sunar. Eti Maden, temizlik ve dezenfektan amaçlı üretilen çeşitli ürünlere sahiptir. Marka dezenfektan, gübre, yüzey temizliği, sıvı deterjan, çok amaçlı temizleyici kategorilerinde üretim yapar.

Eti Maden Ürün İçeriklerinde Ne Kullanır?

Eti Maden markası ürünlerinin tamamında bor ve türevlerini kullanır. Doğal bir maden olan bor, birçok kullanım amacına uygun yapıya sahip olduğu için markanın temelini oluşturur. Bor kullanımının yanı sıra destekleyici farklı maddeler ile ürünler hazırlanır.

Eti Maden Kime Aittir?

Eti Maden uzun yıllardır kamu kuruluşu olarak Türkiye’de faaliyetlerini sürdürür. Madencilik ve kimya üzerine olan devlet kurumu, bakanlığa bağlıdır.

Eti Maden Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Markanın birçok farklı kategoride ürünü yer aldığı için tek bir kullanım şekli söz konusu değildir. Her ürün için farklı olarak belirlenen kullanım talimatını dikkate alarak ürünleri kullanabilirsiniz.

Eti Maden Boraks Nedir?

Eti Maden Boraks, markanın ön plana çıkan ürünlerinden biridir. Boraks mineralinin yer aldığı ürün Bor kökenlidir. Toz forma sahip olan Boraks, birçok farklı amaçla kullanıma uygun şekilde üretilir. Kullanım amacına ve alanına uygun birleşimi hazırlamak için kullanma talimatlarını okuyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eti Maden

23 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar
 6. Deterjan Tipi
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön