2010 yılında Türkiye pazarına giren Fairy, elde yıkama için bulaşık deterjanı ve bulaşık makinesi kapsül ürünlerinden oluşan ürün yelpazesi ile hepsiburada.com’da tüketicilere sunuluyor.

“Yağları dize getirir” sloganıyla en zorlu yağlara karşı etki eden Fairy deterjan, farklı ürün gamıyla bulaşık temizliğinde tüm ihtiyaçlara cevap ediyor. Fairy Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı temizlikte yüzde 100 yağda bile etki vaat ederken, ürünün limon, narlı, elma ve portakal kokulu farklı çeşitleri bulunuyor. Fairy ürün ailesinin yeni ürünü Fairy Platinum Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı, son teknoloji formülüyle zorlu yağları kolaylıkla çözüyor ve en zorlu bulaşıkları bile suda bekletmeye gerek kalmadan pırıl pırıl yapıyor.

Fairy bulaşık makinesi kapsülleri iki farklı çeşidiyle tüketicilere sunuluyor. Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi kapsülleri, bulaşık makineleri için geliştirilmiş özel formülü ve kapsül tasarımıyla hızlıca çözülerek bulaşıkları tertemiz yapıyor. Fairy Platinum Bulaşık Makinesi kapsülleri ise, en zorlu yağlara karşı güçlü formülüyle bulaşıkları temizliyor. 3 bölmeli sıvı içeren özel kapsül, düşük sıcaklıklarda da çok iyi sonuç vererek hem bulaşıklardaki hem makinedeki yağları temizliyor. Cam ve metaller üzerinde parlatıcı etkiye sahip Fairy Platinum kapsülleri, özel formülündeki tuz etkisiyle cam ve gümüş bulaşıklarınızı koruyor.

Bulaşık temizliğinde ihtiyacınıza uygun ürün çeşitlerine Fairy marka sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünleri filtreleyerek inceleyebilir, size en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Fairy

69 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN