Kirli ve yağ içindeki bulaşıklar Fairy ürünleriyle kısa sürede temizleniyor, bulaşıklar ilk günkü görünümlerine kavuşuyor. Procter&Gamble (P&G) tarafından geliştirilen Fairy ürünleri, bulaşık temizlemede devrim niteliğinde teknolojiyi her kullanıcıya sunuyor. Fairy'nin tablet ve deterjanları, tek bir yıkamada bile kirden ve yağdan arınmış, parlaklığını geri kazanmış bulaşıkları sağlarken, bulaşıklara ve bulaşık makinelerine bakım yapıyor. Markanın her bir ürünü üstelik, üstün parlaklık ve arındırma işlemini zorlanmadan başarıyla gerçekleştiriyor. Yoğun bulaşıktan korkmamak için neden sunan Fairy bulaşık temizleme ürünleri, farklı form ve özelliklerde kullanıcılara sunuluyor. Bulaşık makineleri için hızlı etkisini gösteren kapsülleri sunan Fairy aynı zamanda sıvı bulaşık deterjanlarını da tüketicilerle buluşturuyor. Her bir ürününde üstün yağ temizleme teknolojisi bulunan marka bu sayede tüketiciler tarafından sevilerek tercih ediliyor. 

Bulaşık Makinelerinin Göz Bebeği Fairy Bulaşık Makinesi Kapsülleri

Mutfakların vazgeçilmezi bulaşık makinelerinde zamanla kir ve yağ birikiyor, kullanıcıların fark edemediği bu birikmiş kir ve yağlar zamanla bulaşıkların parlaklığını yitirmesine ve tam anlamıyla temizlenmemesine neden oluyor. %100 yağda bile etkili bulaşık makinesi kapsüllerinin sadece bulaşık temizleme etkisi bulunmuyor. Aynı zamanda bulaşık makineleri, Fairy kapsülleri sayesinde her yıkama programında yenileniyor ve makine kir ve yağlardan arınıyor. Fairy bulaşık makinesi kapsülleri aynı zamanda her kullanımda bulaşık makinesine bakım yapıyor. Bulaşık makinesine gizlenmiş kir ve yağlar Fairy sayesinde adeta yok oluyor. Makinenin borusunda birikmiş kirler Fairy tabletleri sayesinde kullanıcıların derdi olmaktan çıkıyor. 

Fairy Deterjanları ve Kapsülleriyle Her Bulaşık Tertemiz

Zorlu yemek kirleri için kullanıcılar Fairy ürünlerini tercih ediyor. Anti-mat teknolojisine sahip ürünleriyle marka, her bir bulaşığı yeni gibi tertemiz yapıyor. Bulaşık makinesi kapsülleriyle Fairy, tek bir yıkamada dahi kurumuş yağlarda etkisini gösteriyor, inatçı lekelere karşı etkisiyle her kullanıcıyı memnun ediyor. Üstelik Fairy, kullanıcılara kullanım kolaylığı da sunuyor. Tek bir damlasının bile en inatçı lekelerde etkili olduğu deterjanlarının yanı sıra markanın kapsüllerinin ambalajlarının açılmasını gerek kalmıyor, maksimum çözünür kapsül poşetleri yıkamaya başlanır başlanmaz çözünüyor ve deterjanın etkisini çok daha hızlı göstermesini sağlıyor. Fairy kapsülleri sadece bulaşıkları temizlemekle kalmıyor aynı zamanda bulaşık makinelerinde yağ birikimini de engelliyor.

Fairy Ürünlerinin Öne Çıkan Avantajları

 • Dünyaca kabul görmüş P&G tarafından geliştirilen Fairy bulaşık yıkama ürünleri, düşük sıcaklıklarda bile bulaşıklarda temizliği ve parlaklığı sağlıyor.
 • Fairy bulaşık deterjanı etkisini tek bir damlada bile gösterebiliyor. Konsantre formüle sahip deterjan en zorlu yağ lekelerinde bile başarılı sonucuyla göz dolduruyor. 
 • Mükemmel ve uzun süren köpük etkisi Fairy bulaşık deterjanlarının yağ temizleme gücüne avantaj sağlıyor.
 • Fairy bulaşık makinesi kapsülleri, makinelerdeki kir ve yağ birikimine karşı da savaşıyor. Üstün yağ temizleme teknolojisi aynı zamanda makinelerde birikmiş yağları da her yıkamada temizlemeyi ve makineyi arındırmayı başarıyor.
 • Fairy bulaşık makinesi tabletlerinin etkisini, makinenin en kısa programında bile gösteriyor.
 • Kullanıcı dostu Fairy bulaşık tabletlerinin ambalajlarını kesmeye gerek kalmıyor. Ultra çözünür poşetleri sayesinde tabletler çok hızlı şekilde temizlik etkisini gösteriyor.

Hepsiburada'nın bulaşık yıkama ürünleri sayfalarında yer alan Fairy ürünleri her kullanıcıya üstün temizlemeyi sunuyor. Uygun fiyatlarla sayfalarda yer alan Fairy bulaşık deterjanı ve tabletleri kullanıcıların severek kullandığı temizlik ürünleri olmaya devam ediyor. Zorlu yemek kirlerinde başarısıyla bir numara olmayı başaran Fairy, 24 saat beklemiş kir ve yağları temizleyebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Fairy bulaşık temizlemede herkesin yardımcısı olmaya devam ediyor. Fairy bulaşıkların gerçek parlaklığını kazandırıyor, parlaklığı kazandırırken tertemiz ürünler sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fairy

1.944 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Desen
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. HepsiLojistik Ürünleri
 11. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön