Ev ve iş yeri temizliğinin en önemli aşamalarından biri, yerlerin süpürülmesidir. Gerçekleştireceğiniz yer temizliği, bulunduğunuz ortamın genel temizliğini ve eşyalar üzerindeki tozların oluşumunu doğrudan etkileyebilir. Elektrikli ev aletleri konusunda özellikle Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan biri olan Fakir, sahip olduğu üstün Alman teknolojisini, geliştirdiği şarjlı elektrik süpürgeleriyle bir kez daha sizlerin kullanımına sunuyor.

Fakir Şarjlı Süpürge

Evde yaşayan minik dostlarınızın dökmüş olduğu tüylerin toplanmasından gün içerisinde yapacağınız temizliğe kadar pek çok noktada yardımcınız olacak Fakir Şarjlı Süpürgeler, farklı modelleriyle hemen her kullanıcıya hitap edebilecek niteliktedir. Tercih edeceğiniz modellere göre yarım saate ulaşan çalışma süreleri, geniş toz toplama kapasiteleri ve benzerlerine göre çok daha sessiz çalışma kabiliyetleri sayesinde, Fakir süpürgeler, temizlik saatlerinizi verimli ve keyifli hale getirir.

Eğer çocuklarınız varsa ve zaman zaman küçük kazalar sonucu yerleriniz ıslanıyorsa Fakir’in geliştirdiği ıslak ve kuru yüzeylerde emiş imkanına ve sıvı vakumlama aparatlarına sahip ürünler, sizin için ideal olabilir. Bu ürünlerle birlikte gelen kenar ve köşe aparatlarıyla süpürme işlemi yaptığınız yerin ulaşılması ne kadar zor olursa olsun temizliğinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, ürünlerde bulunabilen hassas yüzey ve mobilya aparatları da parke gibi yer kaplamalarının çizilmesinin önüne geçebilir.

Fakir Şarjlı Süpürge Fiyatları

Elektrikli turbo fırçalara sahip Fakir Şarjlı Süpürgeler, halı aralarına kaçan küçük kırıntılardan ve tüylerden kurtulmak isteyenler için de uygun ürünler olarak dikkat çeker. Şarjlı süpürge özelliğinin yanında çok amaçlı flaşöre de dönüşebilen bazı modeller, elektrik kesintilerinde ya da acil durumlarda da oldukça işe yarar birer aygıt olarak kullanılabilirler.

Şarjlı süpürge kullanırken eğilmekten dolayı rahatsızlık duyuyorsanız uzatma borularına sahip süpürgeler de tercih edilebilir. Uzatma borularına sahip ürünleri kullanarak ev ya da iş yeri temizliğinizi zahmetsizce ve pratik bir şekilde yapabilir; ürünlerin yüksek emiş gücü sayesinde kısa sürede çok etkili bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz Fakir süpürgelerin fiyatları; sahip oldukları emiş gücüne, sıvı vakumlama özelliklerine, modellerine ve otomatik olup olmamalarına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, Fakir’in geliştirdiği dikey şarjlı süpürgelerle kendi kendine süpürme işlemi yapabilen otomatik şarjlı süpürgelerin fiyatları farklılık arz edebilir. Sundukları özelliklere göre fiyatları değişse de bütün Fakir ürünleri, aynı yüksek malzeme ve işçilik standartlarının yanı sıra üstün Alman teknolojisine sahiptirler.

Fakir Şarjlı Süpürge Yorumları

Fakir süpürgelerde bulunan Cyclone teknolojisi sayesinde temizleme işleminizi, normal elektrikli süpürgelere göre çok daha yüksek emiş gücüyle gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, torbasız yapıda olan bu ürünler, sizi temizlik sonrası toz torbası değiştirme zahmetinden de kurtarabilir. Arzu ederseniz bu ürünlerin el süpürgesi panellerini ayırabilir, temizlenecek bölgeyi bu şekilde de süpürebilirsiniz.

Son teknolojik gelişmeleri takip ediyorsanız ve işinizden dolayı da temizlik yapmaya uzun süreler ayıramıyorsanız üzerindeki algılayıcılar sayesinde konum keşfi yaparak yer süpürme işlemini otomatik olarak gerçekleştiren Fakir Şarjlı Süpürgeler, sizin için en uygun çözüm olabilir. Şarjlı süpürgeler, bulundukları mekanların haritasını çıkararak odalar içerisindeki eşyaların yerini öğrenebilir; bu sayede çok daha verimli temizlik yapabilirler. Hiçbir şekilde müdahale etmenize gerek kalmadan temizlik işlemini yapan ürünler, yoğun çalışıyor ya da yer süpürmekten keyif almıyorsanız en büyük yardımcınız olacaklardır.

Fakir Şarjlı Süpürgelerin hemen hepsinde, duvara monte edilebilen şarj üniteleri bulunur. Bu sayede kullandığınız ürünün gereğinden fazla yer kaplamasının önüne geçer; alandan tasarruf edersiniz. Ürünlerle gelen bataryalar, kaliteli malzemeden üretildikleri için uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Aldığınız şarjlı süpürgelerin kullanım kılavuzlarında yazan ürün şarj sürelerini belirtilen şekilde uygulamanız, aygıtlardan alacağınız verimi ve kullanım süresini doğrudan etkiler.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Fakir Şarjlı Süpürge Fiyatları

Konumseçilmedi
Çalışma Süresi
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/fakir