Finlux Buzdolapları

Buzdolabı günümüzde evlerin en temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Kısa süreli tüketim malzemelerinin artması ile tazeliğin ön plana çıktığı buzdolabı modelleri arasında, evinizde ve ofisinizde ihtiyacınıza uygun bir model seçmelisiniz.

Tazelik, hem alışveriş sıklığını hem de yemeklerinizin besleyiciliğini doğrudan etkileyen en önemli faktör olduğundan, buzdolabı tercihinizi yaparken listenin en üst sıralarında yer alan faktörlerden birisi olmalıdır. Her evin ve kullanım alanının farklı çözümlere ihtiyacı olduğunun bilincinde olan Finlux, farklı tipte buzdolabı modellerini her yıl milyonlarca kullanıcının beğenisine sunar.

Finlux Buzdolabı

Finlandiya'da 1927 yılında faaliyete geçen Finlux yaklaşık 50 yıldır beyaz eşya ve televizyon üretiyor. Finlandiya'nın yükselen güneşi olarak kendisini ifade eden firma, tasarımlarında ve geliştirdiği teknolojilerde güneşin doğuşunun etkileyiciliğinden ve gücünden ilham alıyor. İskandinavya ve Kuzey Avrupa'da marka bilinirliği çok yüksek olan firma, 2006 yılında Türkiye'de faaliyet göstermeye başladı.

Finlandiya'da doğan güneş, bugün Avrupa'da milyonlarca tüketicinin evine ışık veriyor. Yılda yaklaşık 24 milyon Finlux buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve televizyon yeni evlerin güneşi olmaya devam ediyor.

Finlux Buzdolabı Modelleri

Finlux buzdolapları müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımak için her sene daha da ileriye taşınan Ar - Ge çalışmalarının ürünüdür. Firmanın Ar - Ge departmanı yenilikçi ve ileri seviyede teknolojileri, uygun maliyetlerle tüketicilere sunmak için çalışır. Finlux, üretim bandından çıkan her ürünü ayrıntılı olarak test eder. Bu sayede marka Avrupa çapında en az hatalı ürün piyasa süren beyaz eşya ve televizyon üreticilerinden biri olmayı başarır ve müşteri memnuniyetinde pek çok markayı geride bırakır.

Finlux buzdolabı modelleri büro tipi, tek kapılı, çift kapılı, kombi ve no-frost olarak alt kategorilere ayrılır. Evinizin ve ofisinizin ihtiyaçlarına göre bu kategoriler altında yer alan buzdolabı modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Buzdolabı tercihinizi yaparken kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza dikkat etmelisiniz. Mutfağınızda ya da ofisinizde, buzdolabınızı koymak istediğiniz alanın ölçülerine uygun bir model tercih edebilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz buzdolabının iç hacmi de, size ve ihtiyaçlarınıza uygun olmalıdır. Kalabalık aileler daha geniş iç hacimli Finlux buzdolapları arasından seçim yapabilirler. Ya da buzluk kullanımınız daha fazla oluyorsa, buzluk hacmi geniş modelleri tercih edebilirsiniz.

Finlux Buzdolabı Fiyatları

Buzdolabında kullanılan teknolojiler, dış kaplama malzemeleri ve buzdolabının iç hacmi gibi özellikler buzdolabı fiyatlarının farklılık göstermesine neden olur.

Uzun süreli kullanım imkanı sunacak bir buzdolabı satın almadan önce, günümüzdeki ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz.

A+ enerji sınıfı ile enerjiden tasarruf sağlayan Finlux buzdolapları, besinlerin tazeliğini koruyup saklama süresini uzatırken, aynı zamanda tasarruf etmenizi de sağlar.

Finlux Buzdolabı Nasıldır?

Finlux buzdolabı modellerinin hepsi üretim bandından çıktıktan sonra üst düzey testlerde geçirilerek tüketiciye sunulur. Tüm test aşamaları kullanıcılara daha iyi bir kullanım deneyimi sağlamak için özenle gerçekleştirilir. İstinasız gerçekleştirilen test aşamaları sayesinde, Finlux Avrupa'nın en az üretim hatası yapan firmaları arasında listenin üst sıralarında yer alır.

Rakipleri arasından hem ürün kalitesi hem satış sonrası desteği hem de müşteri memnuniyeti ile sıyrılmayı başaran Finlux, teknoloji alanında deneyimini sunmaya devam eder.

Finlux'un yüksek kapasitede üretim yapan tesislerinde kullandığı tüm üretim malzemeleri, doğayı zarar vermeyen maddelerden seçilir. Firma tüm üretim aşamalarını Avrupa Birliği Çevre Normları'na uygun bir şekilde düzenler ve evlerdeki konforu arttırırken ekolojik dengeye saygısını sunmayı ihmal etmez. Üretiminin her aşamasında yüksek kalite, yüksek tasarruf ve yüksek memnuniyet peşinde olan firma, çevre hassasiyetini ön plana çıkarır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Finlux Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

10 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Toplam Hacim
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?