Franke Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

Evin en işlevsel ve önemli parçalarından biri olan buzdolabı, yiyeceklerin muhafaza edilmesine olanak tanır. Bu sebeple, ürünlerin estetik görünümleri kadar işlevsel kullanımları da büyük önem taşır. Çeşitli markalar tarafından satışa sunulan buzdolabı modelleri ardır. Bunlardan bir tanesi de Franke buzdolabı olup, kusursuz kalite ve şık tasarımları ile dikkat çeker. Franke buzdolabı fiyatları ve modelleri her ihtiyaca yanıt verebilecek nitelikleri içerir. Franke markası her kullanıcının ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap eden çeşitli buzdolabı modelleri sunar. 

Büyük iç hazneye ve ebada sahip olan Franke buzdolabı alternatifleri vardır. Bunlar büyük bir aileye veya geniş bir mutfağa sahip olanlar için ideal bir kullanım sunar. Aynı zamanda orta boy da üretilen buzdolabı alternatiflerine rastlamak da mümkündür. Söz konusu olan buzdolapları, geniş iç hacimleri ve çift kapılı tasarımlarıyla büyük bir talep toplar. İçerisinde bulunan özel bölmeler sayesinde besinleri düzenli ve kolay bir şekilde saklamak mümkün olur. Aynı zamanda su ve buz dağıtıcısı gibi kullanışlı özellikleri içermesinden ötürü kullanıcılara yüksek konfor sunan modeller mevcuttur.

Franke buzdolabı çeşitleri birbirinden güzel renk, tasarım ve haznede satışa sunulur. Şık bir tasarıma sahip olan Franke buzdolapları, üst kısımda bulunan çift kapılı buzdolabı bölümü ve alt kısmındaki geniş derin dondurucu bölümü ile yüksek kullanışlılık sağlar. Bunun dışında aydınlatmalı sebze ve meyve çekmeceleri başta olmak üzere şeffaf raflar ve şişe rafı gibi pratik detaylar ile de dikkat çeker. Yeni evlenecek bireylere ve küçük mutfaklara hitap eden Franke küçük bozdolabı alternatifleri de yer alır. Kompakt tasarımları ve kullanışlı iç düzenlemeleri ile öne çıkan bu modeller tek yaşayan bireylerin de vazgeçilmez ev aletleri arasında bulunur. Enerji verimliliği sağlayan özel teknolojilere sahip olan Franke buzdolapları, çeşitli renk ve kapasite seçenekleri sunar. Bu sayede konumlandırıldıkları alanda estetik görünüm de sağlarlar. 

Franke Buzdolabı Modelleri 

Franke buzdolabı modelleri her ihtiyaca ve zevke yanıt verebilmek üzere çeşitli seçeneklerde üretilir. Ankastre, no Frost, derin dondurucu gibi alternatiflere sahip olan Franke ürünleri her ihtiyaca rahatlıkla karşılık verir. En fazla tercih edilen Franke ankastre buzdolabı modelleri estetik görünümü başta olmak üzere üstün donanımıyla da fark yaratır. Enerji verimliliği sağlayan bu ürün küçük ve büyük haznelerde satışa sunulur. Franke No-Frost buzdolabı ise alanında en iyi olan ürünlerden bir tanesidir. Son derece kullanışlı olan No-Frost buzdolabı büyük ve küçük boyutlarda satışa sunulur. 

Tek kapılı Franke buzdolapları, genelde dar mutfaklarda ve tek kişilik evlerde kullanıma uygun olur. Temel özelliklere sahip olan Franke buzdolabı çeşitleri, yiyecek ve içecekleri taze tutmak için yeterli depolama alanı içerir. Çift kapılı Franke buzdolapları ise daha geniş bir depolama alanı sunar. Bunun yanı sıra, dondurucu bölmesi bulunan modeller sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Üst kısmında buzdolabı bölmesi bulunan bu buzdolaplarında alt kısmında ise dondurucu bölmesi bulunur. Söz konusu modeller daha çok büyük aileler veya yoğun kullanılan mutfaklar için üretilir. Her ihtiyaca yanıt veren Franke buzdolabı modellerini incelemek ve satın almak üzere online mağazaları ziyaret edebilirsiniz. 

Franke Buzdolabı Özellikleri ve Kullanımı 

Franke, alanında uzman, kaliteli ve donanımlı buzdolapları sunan bir marka olarak sıklıkla tercih konusu olur. Buzdolabı modelleri ile fark yaratan bu marka çeşitli ihtiyaçlara cevap veren buzdolapları çıkarır. Ürünlerin kullanım kapasitesi, tasarım, enerji verimliliği ve özellikleri gibi farklı faktörlere göre farklılık gösterir. No-Frost buzdolaplarından biri 250 litre brüt hacmi ve No Frost teknolojisi ile donatılmıştır. Söz konusu buzdolabı modeli, enerji sınıfı A++ ve akıllı hava sirkülasyonu sayesinde besinlerin uzun süre taze kalmasına olanak tanır. 

Franke ankastre derin dondurucu buzdolabı ise ürünlerin uzun süre taze kalmasına yardımcı olan bir seçenektir. Gerek donanımı gerekse de estetik görünümüyle dikkat çeken bu buzdolabı sıklıkla tercih edilir. Daha kompakt bir seçenek olan buzdolabı teknolojisi, hızlı dondurma ve akıllı kapı alarmı gibi özellikleri ile takdir toplar. Ürünlerin çoğunda yer alan LED aydınlatma hem estetik hem de işlevsel bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra hızlı soğutma ve hızlı dondurma gibi özellikleri içerirler. 

Franke buzdolabı alternatifleri büyük bir depolama alanı sunar. Enerji sınıfı A++ olan büyük buzdolapları, özel tasarlanan rafları ile daha kullanışlı ve işlevsel bir kullanım deneyimi sağlar. Aynı zamanda BioShield teknolojisi ile doğal bir hava sirkülasyonu ve kokuları azaltan bir özellik içerir. Mutfakta yüksek konfor ve eşsiz şıklık sağlayan bu ürünler hem kalabalık ailelere hem çekirdek ailelere hem de tek yaşayan bireylere hitap eder. 

Franke Buzdolabı Fiyatları

Her evin ihtiyaçları arasında bulunan buzdolabı yüksek kaliteli ve dayanıklı olarak Franke markası tarafından satışa sunulur. Yüksek kaliteli buzdolabı üretimi yapan marka her ihtiyaca yanıt vermeyi başarır. Franke buzdolabı çeşitleri kullanıcı dostu tasarımları, enerji verimliliği, dayanıklılığı, sağlamlığı, geniş iç haznesi ve estetik görünümleri ile fark yaratır. Farklı modellerde ve özelliklerde çeşitlilik sunan bu markanın fiyatları ise model, özellikler ve hazneye göre farklılık gösterir. O sebeple, Franke buzdolabı fiyatları konusunda net bir rakamdan söz edilemez. 

Franke buzdolabı fiyatı için en etkili olan unsur hiç şüphesiz model ve özellikler olur. Çünkü marka birbirinden çeşitli modellerde buzdolabı ürerimi yapar. Standart buzdolaplarından çift kapılı veya yan yana modeline, No-Frost teknolojili tasarımlara kadar pek çok seçenek yer alır. Aynı zamanda iç düzen, dondurucu kapasitesi ve enerji sınıfı gibi özellikler de fiyatı doğrudan etkileyen unsurlar olur. Özellikle daha gelişmiş teknolojilere sahip olan Franke buzdolabı modelleri, genelde daha yüksek fiyatlarda satıcı ile buluşur. Franke buzdolabı alternatifleri farklı kapasiteleri de içerir. Küçük boyutlardan büyük aileler için daha geniş modellere kadar birbirinden farklı tasarımlarda üretilen buzdolabı seçenekleri vardır. Daha büyük kapasiteli buzdolapları genellikle daha farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Franke buzdolabı modellerinde enerji verimli buzdolapları vardır. Enerji sınıfı, yani enerji verimlilik seviyesi, fiyatı etkileyen faktörlerden bir tanesidir. Daha yüksek enerji sınıfına sahip buzdolapları, daha düşük enerji tüketimi ile daha az enerji maliyeti sağlar. Ancak bu buzdolabı modelleri genellikle daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulur. Franke buzdolabı çeşitleri tam bir fiyat performans ürünü kabul edilirler. Çünkü bu ürünler yüksek kaliteli ve dayanıklı olmanın yanı sıra, enerji tasarrufu sağlayan da ürünlerdir. Bu bağlamda uzun süreli kullanımlar da yüksek tasarruf etmek mümkün olur. 

Franke Buzdolabı Modellerinin Renk Seçenekleri Neler?

Franke buzdolabı alternatifleri gri, siyah, füme ve beyaz gibi renk seçeneklerinden meydana gelir. 

Franke Buzdolabı Modellerinin Enerji Sınıfı Nedir?

Franke buzdolabı modelleri yüksek enerji sınıfına sahip olup tasarruf sağlar. A++ enerji sınıfı ile yüksek konfor ve tasarruf yaratır. 

Franke Buzdolabı modelleri Kaliteli mi?

Franke buzdolabı çeşitleri kullanıcı dostu tasarımları, enerji verimliliği, dayanıklılığı, sağlamlığı, geniş iç haznesi ve estetik görünümleri ile fark yaratır. Farklı modellerde ve özelliklerde çeşitlilik sunan bu marka son derece kalitelidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Franke Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Toplam Hacim
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?