Almanya’nın en köklü ev aletleri ve tüketici elektroniği markalarından biri olan Grundig, 2000’li yılların sonundan bu yana Arçelik’in kanatları altında bulunuyor. Halihazırda 65 ülkede faaliyet gösteren ve yeni nesil eğlence kültürünün önemli ögelerinden geniş ekranlı televizyon modelleri ile ses getiren Grundig, 80 yıla yaklaşan uzun deneyimini her ürünüyle gösteriyor.

Grundig; HD Ready (1366x768 piksel), Full HD (1920x1080 piksel) ve Ultra HD (4K - 3840x2160 piksel) çözünürlüğünde olan farklı ekran genişliklerine sahip sayısız televizyon modeliyle teknoloji meraklılarını memnun ediyor. Ev ve iş yerlerindeki farklı genişlikli odalar için geliştirdiği televizyonları 19 inçten başlayıp 105 inçe kadar uzanan marka, televizyonlarında güncel teknolojileri cesurca kullanıyor. LED aydınlatmalı ekranla desteklenen televizyonlarının yanı sıra renk canlılığı ve siyah rengi alternatif şekillerde oluşturabilme kabiliyetiyle öne çıkan OLED ekranla da üretilebilen modeller, ev ortamında sinema keyfi yaşamak isteyenleri cezbediyor. 10-bit panel desteği ile göz kamaştıran görüntülere imza atan kimi televizyonlar, HDR destekli dijital içeriklerin de eksiksiz görüntülenebilmesini sağlıyor. Görüntü konusundaki başarısını işitsel tarafta da sürdüren Grundig televizyon modelleri, Dolby Digital ve DTS desteği ile berrak sesler oluşturuyor. Stereo veya 2.1 kanal dahili ses sistemiyle güçlendirilerek çoğu noktada harici ses sistemi gereksinimini ortadan kaldıran ürünler, televizyon yayınlarının ve multimedya içeriklerinin mükemmelen işitilebilmesine olanak veriyor.

Dahili uydu alıcısıyla zenginleştirilen Grundig televizyon modelleri, televizyonun konumlandırıldığı alanın daha verimli kullanılabilmesini sağlarken kullanıcıları, harici uydu alıcı kutularının bağlantı karmaşalarından da kurtarıyor. Tercih edilen modele bağlı olarak akıllı televizyon (Smart TV) özelliğini beraberinde getirebilen ürünler, dahili donanım güçleri sayesinde kanal geçişlerinden akıllı televizyon fonksiyonlarına kadar tüm özelliklerinin akıcı hale getiriyor. Özellikle internetten video yayını yapan servisleri sıklıkla kullananların yönelebilecekleri modeller, işlevsel uygulamaların da yüklenebilmesine zemin hazırlıyor. Dahili Wi-Fi, DLNA, USB 3.0 gibi olanaklarıyla çoklu ortam içeriklerinin gerek internet üzerinden gerekse harici disk veya USB bellekler vasıtasıyla takip edilebilmesini mümkün kılan televizyonlar, TV yayınlarını ilgili disklere pratik şekilde kaydedebiliyor. Seçilen ürüne göre akıllı telefonla kontrol, Bluetooth, yayında altyazı desteği, HbbTV gibi özellikleri ile modern kullanım senaryolarının üstesinden gelen aygıtlar, uzun soluklu kullanımlarda rahatlıkla değerlendirilebiliyor.

Grundig LED TV Fiyatları

Panel yapıları, ekran genişlikleri, beraberinde getirdikleri teknolojiler ve daha pek çok detaya değişen Grundig LED TV fiyatları, her bütçeden kullanıcının erişebileceği aralıklarda seyrediyor. Ev ya da iş yerleri için alınan ve uzun yıllar boyunca değiştirilmeden kullanılan televizyonlar, çoğu modeliyle fiyat-performans segmentinde yer alıyor. Güncel bağlantı arayüzlerini kullanmaları, tatmin edici performans sunmaları, çok sayıda porta sahip olmaları, yazılım güncellemelerinin belirli periyotlarda sunulması gibi etkenler, Grundig televizyon modellerine yatırım yapılabilmesi için geçerli sebepler arasında bulunuyor.

Halihazırda kullandığı televizyonunun görüntü kalitesinden, ekran genişliğinden ve bağlantı portlarından memnun olmayan teknoloji tutkunlarının tercih edebilecekleri modeller, yeni nesil teknolojilerle üretildikleri için çok yer kaplamıyor. Bu bağlamda, kendi ayaklarıyla kullanılabilen ürünler, duvara ya da VESA destekli hareketli aparatlara monte edilebiliyor. Enerji verimliliği konusunda günceli yakalayıp akıllı enerji tasarrufu, ışık sensörü gibi teknolojilerden istifade ederek aktif kullanımda ve bekleme modunda son derece az enerji harcayan aygıtlar; B, A ve A+ enerji verimlilik sınıfına dahil oluyor.

Şık tasarımları, gelişmiş donanımları, kullanıcı dostu yazılımları, bağlantı noktaları ve daha sayısız özellikleri ile öne çıkan Grundig LED TV modelleri, yeni bir televizyon almak isteyenlerin alışveriş listelerine kolaylıkla girmeyi başarıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Grundig Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

Marka
55 inç / 139 cm
65 inç / 165 cm
50 inç / 127 cm
43 inç / 109 cm
43 inç / 108 cm
32 inç / 81 cm
40 inç / 101 cm
75 inç / 190 cm
49 inç / 123 cm
58 inç / 147 cm
32 inç / 80 cm
65 inç / 164 cm
4K Ultra HD
Full HD
HD
Konumseçilmedi
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 30 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/grundig