Gurme Ürünler

Damak zevkini ön planda tutan kişiler için tüketecekleri gıdaların belli kriterleri karşılaması önem taşıyor. İçerisinde iştahlı şekilde yenilecek yemeklerin, yemeklere tat verecek sosların, güne başlangıç yaparken ya da günün yorgunluğunu atarken içilecek kahvelerin ve damakları şenlendirecek tatlıların yer aldığı gurme ürünler, tüketecekleri gıdadan keyif almak isteyen kişilere hitap ediyor. Gurme ürün çeşitleri, tüketicilere son derece geniş bir ürün yelpazesiyle sunuluyor. Ürün tercihinde bulunurken aradığı lezzeti yakalayabilmek adına detaycı davranan tüketiciler, kaliteli alternatifler arasından seçim yapma şansı yakalıyor.

Hem Doğal Hem Leziz Gurme Ürünler

- Kolombiya kahvesinden Arjantin chia tohumuna, Boşnak kuru etinden İtalyan makarna sosuna kadar dünyanın birçok farklı bölgesine özgü yerel lezzetler, gurme ürün seçenekleri sayesinde mutfaklarda yerini alıyor.

- Bakliyat, kurutulmuş meyve ve sebze gibi organik ve işlenmemiş gurme ürünler, lezzetin yanında doğal beslenmeye özen gösteren tüketiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor.

- Şeker, glüten ve herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan üretilmiş olan gurme ürün çeşitleri, formuna dikkat eden ve sağlık nedenlerinden dolayı şeker ve katkı maddelerinden uzak durması gereken tüketiciler için ideal gıda alternatifleri oluyor.

- Vejetaryen ve vegan beslenme biçimlerini benimsemiş kişilere yönelik hazırlanmış olan ve içeriklerinde et ve hayvansal katkılar yer almayan gurme ürünler, leziz ve besleyici yemekler yapmayı mümkün hale getiriyor.

- Protein ve lif içeren gurme ürünler, hem lezzetli oluşlarıyla gurme damak tadına uygunluk arz ediyor hem de doyurucu yapıları nedeniyle ana öğünlerde tüketilebiliyor.

- Özel olarak seçilmiş ürünler kullanılarak üretilen gurme lezzetler içerisinde bebeklerden yetişkinlere kadar son derece geniş bir kullanıcı kitlesine yönelik zengin seçenekler bulunuyor.

Doğrudan veya Pişirilerek Tüketilebilen Ürün Seçenekleri

- Reçel, bal, marmelat, meyve püresi, fıstık ezmesi, tahin, pekmez, zeytinyağı ve hardal gibi gıdalar, ambalajları açıldıktan sonra doğrudan tüketilebilen gurme ürün çeşitleri içerisinde yer alıyor.

- Mısır unu, arpa unu, karabuğday, keten tohumu ve irmik türündeki gurme ürünler, yalın olarak tüketilmeyip hamur harcı gibi karışımlara eklenerek kullanılıyor.

- Gurme ürün seçenekleri arasında bulunan börülce, kuskus, makarna, mantı, erişte, çorba karışımları, kavurma ve sucuk gibi gıdalar, pişirme işleminin ardından tüketime hazır duruma geliyor.

- Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilip tüketicilerin beğenisine sunulan gurme ürün çeşitlerinin, 15 gr ile 27 kg arasında değişen paket seçenekleri bulunuyor.

- Her ürünün farklı özellikleri ve kullanım alanı olmasından dolayı gurme fiyatları ve çeşitleri için herhangi bir standart söz konusu olmuyor. Sağlıklı bir değerlendirme yapabilmek adına ürünlerin birbirleriyle karşılaştırılmak yerine bireysel olarak ele alınması ve ihtiyacı karşılayıp karşılamadığına dikkat edilmesi gerekiyor.

Özlenen Yöresel Tatlar Tekrar Sofralarda

- Köy eriştesi, tarhana çorbası ve acı biber reçeli gibi köy yaşamına dair özlenen lezzetler, gurme ürün paketleriyle beraber sofraları ziyaret etmeye hazırlanıyor.

- Gurme ürün seçenekleri arasında dibek kahvesi ve menengiç kahvesi gibi sadece belli yörelerde toplanan bitkiler kullanılarak üretilen özel karışımlı ürünler de yer alıyor.

- Paketlerinde doğal ön pişirmesi yapılmış şekilde yer alan yeşil mercimek ve nohut türündeki gurme ürünler, hızlı ve kolay biçimde yemeğe dönüştürülebilir olmaları nedeniyle tüketicilere mutfakta ciddi oranda zaman tasarrufu sağlıyor.

- Tüketiciler, özel tariflerin içerisinde kullanacakları yulaf unu, Hindistan cevizi yağı, pancar tozu, keçiboynuzu unu, vanilya özütü, nohut unu, ham kakao, badem unu, fındık tozu, pirinç unu, dövme buğday, siyez unu ve ruşeymli irmik gibi tahıl türlerini ve organik sosları, gurme ürün seçenekleri içerisinden temin edebiliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gurme Fiyatları ve Çeşitleri

282 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 282 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?