1950'lerin başında ses sistemi ürünleri tasarlayarak üretim faaliyetlerini başlatan Harman Kardon Şirketi, 2016 yılında Samsung'un bünyesine katılarak büyüme ve üretim hızına hız kattı. Hem şık tasarımı hem de donanım özellikleri sayesinde müzik keyfini doruklarda hissetmenizi sağlayan Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör, şarj edilebilir bataryası ile uzun süren bir çalışma performansı sergileyerek zevkinizin yarıda kalmasının önüne geçer. Dijital ses kalitesi, kablosuz bağlantı özelliği, yüksek ses çıkış gücü ve dayanıklı malzeme yapısı sayesinde Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör müzikseverler için vazgeçilmez bir ekipman niteliği taşır.

Harman/Kardon Bluetooth Hoparlörün Sağladığı Özellikler Nelerdir?

Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör yüksek ses çıkışıyla, müzik dinlediğiniz esnada sesin bulunduğunuz ortama eşit ve dengeli bir şekilde yayılmasına olanak tanır. Bu özelliği süsleyerek daha keyifli bir kullanım deneyimi elde etmenizi sağlayan dijital ses kalitesi sayesinde de ses seviyesi ayarını en sona getirseniz dahi, kalitesinden ödün vermeden çalışma performansını sergilemeye devam eder. Böylelikle kullanımınız esnasında Harman/Kardon Bluetooth Hoparlörden hem yüksek hem de kaliteli ses alırsınız. 

Bluetooth bağlantıyı desteklemesi sayesinde kablo karmaşası problemi yaşamadan, Bluetooth ve ses çıkış özellikli elektronik cihazlarınıza entegre ederek kolay bir kullanım elde edebilirsiniz. Çoklu bağlantı özelliğiyle de aynı anda birden fazla cihaza rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör, bünyesinde barındırdığı dahili mikrofon sayesinde telefon görüşmeleri yapmanıza olanak tanır. Bluetooth bağlantıyı kullanarak cep telefonuyla eşleştirme işlemini yapmanın ardından, telefonunuza gelen aramaları, Harman/Kardon Bluetooth Hoparlörün dahili mikrofonu vasıtasıyla cevaplayabilir, konferans görüşmeler yapabilirsiniz. 

Kablosuz bağlantıyla beraber USB ve AUX girişleri vasıtasıyla da cep telefonu, harici depolama aygıtı, MP3 çalar gibi ses çıkış özelliği bulunan elektronik cihazlarınızı kullanarak müziklerinize ve ses dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Müzik dinlediğiniz esnada Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör üzerinde bulunan denetim tuşları sayesinde, yürütülen ses dosyasını durdurabilir, ileri ya da geri sardırabilir ve ses seviyesini ayarlayarak kişisel bir kullanım elde edebilirsiniz. Ergonomik tasarımı ve hafif yapısı sayesinde kolaylıkla bulunduğu yerden kaldırarak taşıyabilirsiniz. 

Bu özelliklerin yanı sıra Android ve IOS işletim sistemi tabanlı cep telefonlarınıza ya da tabletlerinize yükleyebileceğiniz HK Connect uygulaması sayesinde Harman/Kardon Bluetooth Hoparlörü uzaktan kontrol edebilir, cep telefonunuza vereceğiniz sesli komutla hoparlöre erişim sağlayabilirsiniz. Gerçekçi ve etkileyici ses deneyimiyle üstün bir kullanım performansı sağlayan ürün, fonksiyonel detaylarıyla da beklentileri tam anlamıyla karşılar.

Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör Tercihi Nasıl Yapılmalı?

Müzik keyfi yaşamak isteyeceğiniz her yerde kolaylıkla kullanabileceğiniz Bluetooth Hoparlör, kullanım alanlarına ve beklentilerinize göre farklı özelliklerle donatılmıştır. Kullanacağınız alanın büyüklüğünü ve akustik uygunluğunu göz önünde bulundurarak Bluetooth Hoparlörün ses çıkış gücünün yüksek ya da düşük olması konusunda karara varabilirsiniz. Bunun yanı sıra cihazı sürekli olarak taşımak isterseniz ya da bulunduğu alana dekoratif bir şıklık katmasını isterseniz, Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör, hem hafif modelleriyle hem de zarif hatlarıyla beklentilerinize cevap verir. 

Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör Hijyeni Nasıl Sağlanır?

Kullanım sıklığına bağlı olarak değişmekle beraber, cihaz bir süre sonra ortamda bulunan tozdan ve taşınabilir özelliğinin olması sebebiyle, fiziksel temastan etkilenerek kirlenebilir. Rutin bir toz alma temizliği, kuru bir bez yardımıyla cihazı zarar verebilecek baskıya maruz bırakmadan yapılabilir. Kirin etki alanı fazlaysa ve nispeten daha zor temizlenebilen bir özellikteyse, kullanılan bez elektronik aksama zarar vermeyecek şekilde hafif nemlendirilebilir. Temizlik esnasında herhangi bir temizlik deterjanı kullanılmamasına dikkat edilmeli ve her temizlikten önce cihaz kapalı konuma getirilmelidir. Bunlar dikkate alındığında Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör temizliği rahatlıkla ve kolayca yapılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Harman/Kardon Bluetooth Hoparlör Fiyatları

24 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 24 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?