ARA
Loading interface...
Loading interface...
HEKİM
HEKİM Argivit Focus Şurup 150 ml

HEKİM Argivit Focus Şurup 150 ml

HEKİM
81,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
Diğer Satıcılar - Tümü (38)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

81,00 TL
81,50 TL
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/80058000/80058001

Sağlıklı bir yaşam için hayatın her döneminde vitaminlere ve minerallere ihtiyaç duyuluyor. Vitaminler, büyümeyi destekleyen, kemikleri güçlendiren ve sinir sistemi üzerinde etkili olan bileşenleri sayesinde özellikle çocuklar için önemli hâle geliyor. Çocukların bağışıklığının ve metabolizmasının güçlenebilmesi için beslenme düzenine dikkat edilmesi gerekiyor. Bu sebeple, çocukların günlük beslenme düzeninin vitamin ve mineral yönünden zengin olması tavsiye ediliyor. Ancak besin maddelerinden alınması gereken vitamin, mineral ve kalsiyum miktarı çoğu zaman yetersiz olabiliyor. Gıdaların saklanma koşullarına dikkat edilmemesi, besinlerin yanlış pişirilmesi, vitamin yönünden yeterli miktarda zengin gıda tüketilmemesi veya çocuklardaki iştahsızlık gibi sorunlar; vitaminlerin emilimini azaltabiliyor. Fiziksel ve zihinsel olarak gelişim gösterebilmek için dengeli beslenmenin yanı sıra Argivit Focus kullanımı çocuklara fayda sağlıyor. Argivit Focus, vitamin ve mineral yönünden zengin yapısıyla çocukların sağlıklı bir şekilde büyümelerine etki ederek okul ve spor başarılarının gelişimini de destekliyor. Güvenli içeriğe sahip Argivit Focus, okul öncesi ve okul dönemi çocukların gelişimine katkı sağlıyor.

Argivit Focus İle Sağlıklı Gelişim

Gıda takviyesi olarak bilinen Argivit Focus, vitamin ve mineral yönünden zengin içeriği sayesinde bir takviyeden çok daha fazlasını ifade ediyor. Beslenme bozukluğu yaşayan çocukların günlük gıda alımlarındaki yetersizlikleri gideren Argivit, sağlıklı bir gelişim için önemli olduğu gibi okul başarısını artırma konusunda da ön plana çıkıyor. İçeriğindeki A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D vitaminleri, folik asit, biotin ve L-Arginin ile gün içinde ihtiyaç duyulan vitamin ihtiyacını karşılıyor. Çinko, selenyum, manganez, krom, molibden ve iyot minerallerini içeren Argivit Focus, aynı zamanda güçlü bir mineral kompleksi olarak da biliniyor. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile çocukların zeka ve vücut gelişimine katkı sağlayan Argivit Focus, bitkisel kaynaklı ayçiçeğinden elde edilen fosfatidilserin ile nörolojik gelişime de destek sağlıyor.

Güvenilir İçeriği İle Argivit Focus

Hekimler tarafından tercih edilen Argivit Focus, güvenli içerikleri ile büyümeye katkı sağladığı gibi çocukların okul başarısını artırıyor, dikkat dağınıklığını minimum seviyeye indiriyor, reflekslerinin gelişmesini sağlıyor. Argivit Focus, çocuklara zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiş içeriği sayesinde 5 yaş altı ve üstü gruplarda kullanılabiliyor. Tarım ve Orman Bakanlığı’na kayıtlı takviye edici gıda kategorisinde yer alan Argivit Focus, HACCP standartlarında üretildiği için hazırlık aşamaları, ambalaj ve dağıtım işlemleri, tüm prosedürlere uygunluk gösteriyor. Ayrıca hijyenik gereksinimlere dikkat edilerek oluşturulan Argivit, “İyi Üretim Uygulamaları” olarak bilinen GMP standartlarına da uyum sağlıyor.

Argivit Focus İle Çok Yönlü Destek

Argivit Focus, çocukların gün içinde ihtiyaç duyabileceği vitamin ve mineralleri belirli oranda içeren kompleks bir şuruptan oluşuyor. Çocuk sağlığı göz önünde bulundurularak hazırlanan içilebilir takviyenin, hekim tavsiyesiyle çocuklara kullandırılması gerekiyor. Genellikle 5 yaş altı çocuklara günde 1 ölçek verilirken 5 yaş üstü çocukların 2 ölçek kullanması öneriliyor. İçeriğinde yer alan multivitamin ve multimineral kompleksine ek olarak fosfatidilserin ve L-Arginin içermesi, Argivit gıda desteğini çocuklar için ayrıcalıklı hâle getiriyor. Fosfolipit ve amino asitler, sinir hücreleri üzerinde aktif rol oynayarak çocukların refleks gelişimine katkıda bulunuyor. Ayrıca çocukların dikkat dağınıklığı üzerinde olumlu etki yapan Argivit Focus, odaklanma problemi yaşayan çocukların imdâdına yetişiyor. Bu sayede çocukların spor ve okul başarılarının geliştirilmesinde önemli bir rol oynuyor. Proteinlerin yapı taşı olarak bilinen L-Arginin ise çocukların sağlıklı büyümesi ve ihtiyaç duydukları enerjiyi alabilmeleri için hücrelere glikoz salgılıyor. Yapılan araştırmalara göre L-Arginin içeren Argivit Focus, çocukların fiziksel performansını ve dayanıklılığını artırabiliyor.

HEKİM Argivit Focus Şurup 150 ml

Argivit Focus Şurup 150 mlÇocuklarda boy uzamasını ve iştah düzenlemesine ek olarak okul başarısını arttırmaya yönelik bir üründür. Odaklanma eksikliği ve unutkanlık problemi olan çocuklarda kullanımı tavsiye edilir. Argivit Focus alkol, gluten, aspartam veya paraben içermez. Etken maddeler mevzuata uygundur. Türkiye’de GMP (İyi Üretim Uygulamaları) / HACCP standartlarında üretilmiştir.Etken MaddeMiktar%BRD*L-Arjinin250 mg–Vitamin C70 mg175Fosfoditilserin10 mg–Vitamin B310 mg NE125Çinko5 mg100Vitamin B54 mg133,3Vitamin B1 (Tiamin)1 mg181,8Vitamin B20,9 mg128,6Vitamin E0,95 mg α -TE15,8Manganez0,85 mg85Vitamin B60,5 mg71,4Vitamin A240 μg RE60Folik asit150 μg150İyot70 μg93,3Krom60 μg150Selenyum50 μg181,8Molibden35 μg140Biyotin15 μg60Vitamin D400 IU200Vitamin B12 (Metilkobalamin)1,5 μg120BRD: Beslenme Referans Değeri’dir. (4-10 yaş çocuklar için geçerli değerler üzerinden hesaplanmıştır)KullanımıHekim önerisiyle, 5 yaş altı çocuklarda 1 ölçek, 5 yaş üstü çocuklarda ise 2 ölçek önerilir.
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000U3ANX
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 9 soru ve cevap var.
Soru
Ürün orijinal midir?
Cevaplar (4)
Ürün orijinal olup, eczanelerden temin edilmektedir.
Eczanedeyim satıcısı cevapladı
12 Ekim
4 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Orijinaldir.
MAYNATURA satıcısı cevapladı
17 Kasım
23 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Orijinaldir.
FARMAUCUZ satıcısı cevapladı
15 Aralık
39 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün 6-12 yaş aralığı için uyumlu mudur ?
Cevap
Ürün 6-12 yaş aralığı için uyumludur.
dermo-vitrin satıcısı cevapladı
04 Ekim
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün oda ısısındamı saklanmalı mıdır?
Cevap
Ürünün oda ısısında saklanması önerilir.
Farmatolog satıcısı cevapladı
06 Ocak
15 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
14 yaş için kullanılabilir mi?
Cevap
Kullanılabilir.
Enpa DERMOKOZMETİK satıcısı cevapladı
31 Temmuz
18 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
3 yaş için kullanım uygun mudur?
Cevap
4 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur.
Dermoaktif satıcısı cevapladı
23 Kasım
58 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün boy uzatmaya yarıyor mu?
Cevap
Evet, l-arginin boy uzamasına destek olur ve boyu kısa kalan çocuklarda boy uzamasını sağlar.
Healthcare satıcısı cevapladı
10 Ekim
14 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürün oda ısısındamı saklanmalı mıdır?
Cevap
Ürünü serin ve kuru bir yerde saklamanız gerekmektedir.
Pharmasita satıcısı cevapladı
07 Ocak
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
15 yaş için uygun mudur?
Cevap
Evet, Uygundur.
EliteSepet satıcısı cevapladı
15 Ocak
8 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Ürünü nasıl kullanmalıyım?
Cevap
Günde 1 defa 1 ölçek (5 ml) ya da 2 ölçek (10 ml) tok karnına kullanılması önerilir.
FARMAUCUZ satıcısı cevapladı
04 Ekim
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön