İngiltere'nin en sevilen kozmetik markalarından birisi olan I Heart Revolution, çeşitli kozmetik ürünlerini eğlenceli ambalajlar ile kullanıcılarına sunuyor. Zengin renk seçeneğine sahip far paletleri ve gözleri kamaştıran highlighter'lara sahip olan markanın, ürün kalitesi de en az ambalajları kadar çok seviliyor. Özgürce makyaj yapabileceğiniz onlarca farklı renk seçeneğine sahip olan markanın far paletleri, pigment yapıları ve kalıcılığı ile profesyonel makyaj ürünleri kategorisinde yer alıyor. Kaliteli içerikli kozmetik ürünlerini cazibeli ambalajlarla buluşturan I Heart Revolution, ürettiği tüm ürünlerini ulaşılabilir fiyatlara meraklılarına sunuyor. Profesyonel ellerden çıkmışçasına, özgürce makyaj yapmak istiyorsanız, markanın far paletlerine ve highlighter'larına göz atabilirsiniz.

I Heart Revolution Farlar

Makyaj, kadınların en sihirli uygulamalarından bir tanesidir. Yorgun göründüğünüz bir günde uygulayacağınız birkaç makyaj tekniği ile çok daha canlı ve dinamik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özel günlerde yapacağınız makyaj, sizi günün en dikkat çeken ve en beğenilen kişisine dönüştürebilir. Uygulanan makyaj sonrası istenilen görünüme kavuşmanız için, makyajınızın doğru tekniklerle yapılmış olması gerekir. Makyajın en önemli uygulamalarından birisi olan göz makyajında bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Far sürerken dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden birisi göz tipiniz, diğeri ise göz renginizdir. Göz tipinize uygun teknikler ile farınızı uygular, göz renginize uygun seçimler yaparsanız, ideal bir göz makyajına sahip olursunuz. Bu da sizin çok daha iyi görünmenizi sağlar. I Heart Revolution markası, far paletlerindeki zengin renk seçenekleri ile kullanıcılarına oldukça geniş bir renk skalası sunar. Böylece kendinize uygun renkleri I Heart Revolution far paletlerinde kolayca bulabilirsiniz.

Far Sürmenin Püf Noktaları

 • İlk olarak göz renginize uygun olan renkleri belirleyin ve bu renkleri içinde barındıran bir I Heart Revolution far paletine sahip olun.
 • Göz kapağınıza uygulayacağınız farların daha kalıcı olması için, göz kapağınıza far bazı ya da mevcuttaki fondöteninizden az miktarda uygulayın.
 • Yumuşak bir far fırçası edinin. Uygulayacağınız far tekniğine göre fırça sayınızı ihtiyacınıza göre artırabilirsiniz.
 • Uyguladığınız farı yumuşak far fırçanızla iyice dağıtın. Böylece farınızın rengi çok daha doğal duracaktır.
 • Kaş kemiğiniz ve göz pınarınıza açık renk far uygulayarak daha aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Far uygulamalarınız sonrasında kullandığınız fırçaları yıkarsanız, daha sonraki uygulamalardan daha iyi sonuçlar alırsınız. Aksi halde fırça üzerinde kalan renk pigmentleri, kullanacağınız renklerin tonunu değiştirebilir.

Göz Tipine Uygun Far Uygulama Teknikleri

Herkesin göz tipi birbirinden farklı olduğu için, farklı göz tiplerinde farklı far uygulamaları yapılır. Göze hoş görünen, size yakışacak ve beğeni toplayacak olan göz makyajı uygulaması için, göz tipinize uygun olan makyaj tekniğini belirlemelisiniz.

 1. Düşük Göz Kapağı: Makyajınız öncesinde göz kapağınıza bir baz uygulayarak işleme başlayabilirsiniz. Düşük göz kapağı, uyguladığınız farları çok fazla ön plana çıkarmayacağı için, alt ve üst kirpik diplerine seçtiğiniz renkleri uygulayıp gözünüzün katlanma bölgesini gölgelendirebilirsiniz. Gözlerinizi daha dikkat çekici hale getirmek için kirpiklerinizi kıvırabilir, yoğun maskara uygulaması yapabilirsiniz.
 2. Birbirine Yakın Gözler: Göz pınarlarınıza açık renk, gözünüzün dış kısımlarına ise daha koyu renkler uygulayarak gözlerinizi daha orantılı gösterebilirsiniz. Kirpiklerinize maskara uygularken de dış kısımlara daha yoğun maskara sürebilirsiniz.
 3. Birbirine Uzak Gözler: Gözleriniz birbirine uzaksa, göz kapağınızın iç kısımlarına koyu renk far uygulayabilir, dış tarafa doğru uyguladığınız farın açık tonlarını tercih edebilirsiniz. Alt kirpik diplerine de aynı yöntemle far uygulaması yapabilirsiniz.
 4. Çukur Gözler: Çukur göz kapağına sahipseniz, makyaj uygulamasında mutlaka uygun tekniği kullanmalısınız. Çukur göz tipine uygun en ideal uygulama, açık renkli far seçimidir. Aynı zamanda çukur göz yapısına sahipseniz, gölgeli far uygulamalarını tercih etmemelisiniz. Açık renk far uygulayarak küçük görünen gözlerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz. Alt kirpik diplerinize de koyu renk far uygulamamalısınız. 
 5. Badem Gözler: Badem göz, tüm far uygulamalarına uygun olan bir göz tipidir. Badem gözlere sahipseniz, dilediğiniz far uygulamasını yapabilir, açık ya da koyu renk fark etmeksizin dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

I Heart Revolution Fark Paletleri ile Göz Rengine Göre Far Seçimi 

Far seçiminde göz renginize uygun renk paletini seçmeniz, en az göz tipinize uygulayacağınız teknik kadar önemlidir. Doğru renk uygulamalarıyla daha etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kahverengi Gözler: Kahverengi göze neredeyse tüm renkler uyum gösterir. En çok tercih edilen, gözleri daha çekici kılan renkler ise yeşilin tonları, bakır renkler ve laciverttir. Göz makyajınızı yaparken göz renginizle aynı tonları değil, göz renginize kontrast tonları tercih etmelisiniz. Buğulu göz makyajı uygulaması yaparken katlanma bölgenizi I Heart Revolution paletlerinde yer alan kahve tonları ile gölgelendirebilirsiniz. 

Mavi Gözler: Mavi göz rengi, far paleti seçiminde en çok hatanın yapıldığı göz rengidir. Her ne kadar mavi gözü ortaya çıkarmak, daha dikkat çekici bir hale getirmek çok kolay olsa da yanlış renk seçimleri tam tersi bir efekt yaratabilir. En çok yapılan hata ise, mavi göz rengine mavi renk far uygulamasıdır. Mavi renge kontrast oluşturup onu ön plana çıkaracak olan renklerin başında, kahve tonları ve pembe renkler gelir. Mavi göz rengine sahipseniz, gölgeli göz makyajı yaparken koyu kahve ile katlanma noktanızı belirginleştirebilir, göz kapağınıza ise metalik tonlarda pembe renk uygulaması yapabilirsiniz. 

Yeşil Gözler: Yeşil gözleriniz varsa far paleti alırken içinde canlı ve sıcak tonların bulunduğu ürünlere yönelmelisiniz. Yeşil gözlerin en çok tercih edilen kontrast renkleri arasında şeftali ve bakır tonları yer alır. Kahve ve bakır tonları ile gözlerinizi boyutlandırabilir, şeftali tonlarını kullanarak gözlerinize canlılık kazandırabilirsiniz.

Ela Gözler: Ela gözler en şanlı göz rengidir. Bu göz rengine neredeyse tüm far paletleri uygundur. Ela göz rengine sahipseniz, dilediğiniz far paletine yönelebilir, gözlerinizde renkleri özgürce kullanabilirsiniz. Açık far renkleri kullanırsanız gözleriniz yeşile, koyu renkleri kullanırsanız açık kahve ve bal rengine dönecektir. 

Hangi göz rengine sahip olursanız olun, I Heart Revolution gibi çeşitli renklere sahip far paletleri üreten kozmetik markalarından dilediğiniz renkleri içeren ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

I Heart Revolution Highlighter 

Aydınlık, canlı ve dikkat çekici makyaj, son yılların en çok tercih edilen, trend uygulamalar arasında yer alır. Daha parlak ve canlı makyaj denildiğinde ise en çok kullanılan ürünlerin başında, aydınlatıcı olarak bilinen highlighter gelir. Highlight makyaj teriminden ortaya çıkan ürün, yüzünüzün T bölgesine ve elmacık kemiklerinizin üstüne uygulanır. İçinde parıltılar içeren aydınlatıcılar, uygulandığı bölgeyi daha aydınlık ve canlı gösterir. Bu görünüm, genel makyaj görünümünü önemli ölçüde etkiler. I Heart Revoluton highlighter ürünleri ile daha aydınlık makyaj uygulamaları yapabilirsiniz.

Higlighter Nasıl Uygulanır?

Highlighter, ten makyajınızı bitirdikten sonra elmacık kemiklerinizin üzerine, az miktarda çene ve burnunuzun üzerine uygulanır. Toz aydınlatıcıları kelebek fırçalarla, likit aydınlatıcıları parmaklarınız ya da makyaj süngeri ile uygulayabilirsiniz. Günlük makyajınızda highlighter uygulamasını daha hafif yapabilirsiniz. Gece makyajı uygulamalarında ise günlük makyajın aksine daha yoğun bir aydınlatıcı uygulaması tavsiye edilir. Ten renginize göre highlighter rengini seçebilirsiniz. I Heart Revolution markası, altın, pembe, bronz ve şampanya gibi farklı ten renklerine uygun aydınlatıcılar üretir. Bu ürünler arasından dilediğiniz aydınlatıcıyı tercih edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

I Heart Revolution

55 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı A-Z
Başa dön