Jacobs, 100 yılı aşkın tecrübesi ve kahve tutkunlarına sunduğu enfes kahve çeşitleri ile tanınan bir markadır. Alman menşeli Jacobs marka kahveler birçok farklı ülkede satışa sunulmaktadır. Jacobs’un sahip olduğu geniş ürün yelpazesi her damak zevkine hitap eden ürünleri ile dikkat çeker. En fazla tüketilen kahve markalarından biri olan Jacobs, kahve çekirdeklerini çözünebilir veya öğütülmüş seçenekler halinde tüketiciye ulaştırır.

Jacobs Çözünebilir Kahve Çeşitleri

Jacobs hazır kahveler, kahve keyfini hızlı ve pratik bir şekilde yaşamanıza imkân veren kahve çeşidi olarak ön plan çıkar. Her türlü çalışma ortamında, okulda ve evde oldukça fazla tüketilen Jacobs çözünebilir kahveleri, sıcak su bulunan her yerde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Özel paket veya kavanozlar içerisinde tüketicilere sunulan Jacobs hazır kahvelerin miktarları 47 gram ile 1000 gram arasında değişir. Ayrıca tek kullanımlık Jacobs hazır kahve çeşitleri ile kısa molalar sırasında kahvenizi saniyeler içerisinde hazırlayabilirsiniz.

Jacobs Filtre Kahveler

Jacobs filtre kahve çeşitleri özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinin öğütülmesi ile ortaya çıkar. 250 ve 500 gramlık paketler halinde üretilen Jacobs filtre kahveler enfes kokusu ve yoğun aroması ile kahve severler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Satın alacağınız Jacobs filtre kahveleri French press, kahve potu veya farklı tasarımlara sahip filtre kahve makineleri ile damak tadınıza uygun olarak hazırlayabilirsiniz.

Jacobs Kapsül Kahveler

Tek kullanımlık Jacobs kapsül kahve çeşitleri hem kahvenin tazeliğinin korunmasına hem de kahvenizi pratik bir şekilde hazırlamanıza olanak verir. Özenle seçilmiş kahve çekirdekleri kullanılarak üretilen Jacobs kapsül kahveler, alüminyum kapsüller kullanılarak imal edilir. Farklı lezzet seçenekleri ile kahve tutkunlarına sunulan kapsül kahveleri oldukça hızlı bir şekilde içime hazır hale getirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız bir kapsül kahve makinesine sahip olmaktır.

Jacobs Çekirdek Kahveler

Kahvenin lezzetini ve tazeliğini uzun süre koruyabilmesi için çekirdek olarak muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Kahvenizi hazırlamadan hemen önce gereksinim duyduğunuz kadar kahveyi, pişirmek istediğiniz yönteme göre çekerek öğütmeniz en ideal kahve hazırlama yöntemidir. Siz de Jacobs çekirdek kahve çeşitlerinden hemen satın alarak kahvenizin kokusunu ve aromasını uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Jacobs Soğuk Kahveler

Jacobs soğuk kahveler özellikle sıcak kahve tüketmeyi tercih etmeyen kahve tiryakileri düşünülerek üretilir. Aynı zamanda yaz aylarının vazgeçilmez serinleticilerinden olan soğuk kahveler içime hazır halde satılır. Gün içerisinde, sabah uyandığınızda, seyahat halinde iken veya yürüyüş yaparken enfes Jacobs soğuk kahve çeşitlerinden alacağınız yudumlar ile serinleyebilirsiniz.

Jacobs Kahve Fiyatları

Jacobs kahve fiyatları ürünün miktarına ve çeşidine göre farklılık gösterir. Geniş fiyat yelpazesine sahip Jacobs kahveler içerisinde her zevk ve bütçeye uygun kahve bulunur. Tek içimlik Jacobs kahve çeşitleri büyük gramajlar ile paketlenmiş kahvelere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Filtre kahve fiyatları, çözünebilir Jacobs kahve türlerine kıyasla daha uygun seviyelerdedir. Ayrıca büyük paketler halinde satılan Jacobs çekirdek kahveler ekonomik açıdan da tüketicilere avantaj sağlar.

Kahve Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Filtre kahve çeşitleri arasından seçim yaparken kahve çekirdeklerinin taze çekilmiş olmasına özen gösterin.
 • Öğütülmüş kahveyi küçük miktarlarda satın almaya dikkat edin.
 • Satın aldığınız taze çekilmiş kahvenin aroması ve lezzetini doğru saklama koşullarında en fazla bir hafta koruyabileceğini unutmayın.
 • Tercih edeceğiniz kahve çekirdeğinin kavrulma derecesinin damak tadınıza uygun olmasını göz önünde bulundurun.
 • Her kahve her pişirme ekipmanına uygun olmadığından alacağınız kahvenin sahip olduğunuz kahve makinesinde pişirilebileceğinden emin olunuz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jacobs

205 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar A-Z
 6. Filtre Tipi A-Z
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön