Kahvaltılık Gevrek

Batı dünyasında kahvaltı öğününde sıklıkla tüketilen kahvaltılık gevrek türleri, işlenmiş tahıl tanelerinden oluşuyor. Kahvaltılık gevrekler sütle veya yoğurtla karıştırılarak ve üzerine meyve eklenerek tüketilebiliyor. Kahvaltı için pratik bir alternatif olan kahvaltı gevrekleri, birçok kişi tarafından günün tüm öğünleri için de tercih ediliyor. Sadece kahvaltılarda değil, ara öğünlerde de sıklıkla tüketiliyor. Hafif bir öğün geçirmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen kahvaltılık gevrekler yüksek oranda kalori içermiyor. Bu sebeple diyet uygulayan kişiler için de uygunluk gösteriyor. Süt veya yoğurt ile tüketime uygun olan kahvaltılık gevrekler, kullanıcıları uzun süre tok tutarak zinde kalmalarını sağlıyor. Sağlıklı beslenmenin yanında yoğun iş yaşamına da ayak uyduran kahvaltılık gevrekler hızlı ve doyurucu bir öğün arayan kullanıcılara hitap ediyor. 

Birçok farklı çeşidi bulunan kahvaltılık gevrek arasından kullanıcı kendi damak zevkine uygun olanı seçebiliyor. Kahvaltılık gevrek çeşitleri arasında; yulaf ezmesi, çikolatalı buğday ve pirinç gevreği, kakaolu buğday ve mısır gevreği, sade mısır gevreği, vişneli çıtır yulaf, meyveli müsli, glutensiz yulaf ezmesi, sade tam buğday ve mısır gevreği, çikolatalı mısır gevreği yer alıyor. Hepsiburada.com ile kahvaltılık gevrek çeşitlerini inceleyebilir, sizin için uygun olan ürünü seçerek alışverişinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Kahvaltılık Gevreklerin İçeriği

Kahvaltılık gevrekler farklı içeriklere sahip olarak üretiliyor. Gevreklerin içerisinde genel olarak; buğday, mısır ve pirinç gibi tahıl çeşitleri, şeker, glikoz şurubu, kakao tozu, bitkisel yağ, yağı azaltılmış kakao tozu, tuz, asitliği düzenleyici ve aroma tozu bulunuyor. Bunun dışında bazı kahvaltılık gevreklerde çikolata bazılarında ise kuru meyve ve kuruyemişler de yer alıyor. Kahvaltılık gevreklerin içeriği çeşidine göre farklılık gösteriyor. Yüksek besin değerine sahip olan kahvaltılık gevrekler vitamin ve mineraller açısından oldukça zengin. İçerdikleri vitamin ve minerallerden bazıları; D vitamini, B6 vitamini, folik asit, kalsiyum ve demir. Gevreklerin çeşidine bağlı olmakla birlikte genel olarak besin değerlerine bakıldığında bir porsiyon yani 30 gram kahvaltılık gevreğin özet değerleri şöyle:

 • protein değeri 2.3 gram 
 • demir değeri 3.18 mg 

Kahvaltılık Gevrek Çeşitleri

Yulaf ezmesi, mısır gevreği, çikolatalı buğday gevreği gibi farklı kahvaltılık gevrek çeşitleri var. Farklı tüketim ihtiyaçlarına ve damak zevklerine göre formülize edilen seçenekler içinde en çok tercih edilen kahvaltılık gevrek çeşitleri şöyle:

 • Yulaf Ezmesi

Besleyici tahıl ürünlerinden biri olan yulaf, bağışıklık sistemini düzenliyor. Uzun saatler kişinin tok kalmasına yardımcı olan yulaf ezmesi, kan şekeri seviyesini de dengeliyor. Bu sayede kullanıcılar öğünler arasında açlık sorunu yaşamıyor. Lezzetli bir kahvaltı seçeneği olan yulaf ezmesi çok kalori içermediği için özellikle diyet yapan kullanıcılar tarafından da tercih ediliyor. Sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getiren ve spor yapan kişiler tarafından da sıkça yenilen yulaf ezmesi, hem sütle hem de yoğurtla beraber tüketilebiliyor. Direk süte veya yoğurda katılarak tüketilebileceği gibi pişirme yöntemi ile de yulaf lapası hazırlanabiliyor. Yulaf ezmesini tatlandırmak için bal, pekmez, kuru ve yaş meyveler de eklenebiliyor. Bunların dışında eklenen kuruyemişler de tokluk hissini artırıyor. 

 • Çikolatalı Buğday ve Pirinç Gevreği

Buğday ve pirinç ile çikolatanın birleşiminden oluşan çikolatalı buğday ve pirinç gevreği, çikolata seven kullanıcılara hitap ediyor. Her öğünde tüketime uygun olan çikolatalı buğday ve pirinç gevreği kullanıcıların uzun süre tok kalmasını sağlıyor. Ayrıca çikolata içerdiği için diyet yapan kullanıcıların tatlı ihtiyacını da karşılıyor. 

 • Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği

Özellikle çocukların çok severek tükettiği kakaolu kahvaltılık gevrek, kahvaltıların ve ara öğünlerin vazgeçilmez lezzeti olarak ön plana çıkıyor. Birçok tahıl içeren kakaolu buğday ve mısır gevreği yetişkinler tarafından da tercih ediliyor. Kullanıcılara iyi beslenme fırsatı sunan kakaolu gevrek uzun süre tok tutuyor ve damaklarda tatlı bir tat bırakıyor. 

 • Mısır Gevreği

Sade lezzetten hoşlanan kullanıcılar tarafından tercih edilen mısır gevreği tok tutma açısından oldukça etkili. Kahvaltıda mısır gevreği süt ile beraber tüketilebiliyor. 

 • Vişneli Çıtır Yulaf

Sade yulaf tüketmeyi sevmeyen ve sade yulaf yemekten sıkılan kullanıcılar için alternatif bir seçenek sunan vişneli çıtır yulaf lezzetli bir aromaya sahip. Vişneli çıtır yulaf kullanıcıların tatlı ihtiyacını karşılıyor. Mayhoş ve ekşi tadı seven kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. 

 • Meyveli Müsli

Müsli meyveli spor yapan ve diyet yapan kullanıcılar tarafından tercih edilerek kahvaltılarda tüketiliyor. Kendinden meyve içermesi kullanıcıya hazırlarken pratiklik sağlıyor. Kullanıcılara enerji veren meyveli müsli, gün boyu zinde kalmada destek oluyor. Protein bakımından zengin olan meyveli müsli, sporcuların beslenmesinde yer alıyor. 

 • Glutensiz Yulaf Ezmesi

Glutene karşı hassasiyeti olanlar, glutensiz kahvaltılık gevrek çeşitlerini tercih ediyor. Bu konuda en çok tercih edilen kahvaltılık gevrek çeşitlerinden biri glutensiz yulaf ezmesi

 • Sade Tam Buğday ve Pirinç Gevreği

Sade tatlardan hoşlanan kullanıcıların damak tadına uygun olan sade tam buğday ve pirinç gevreği günün her öğününde tüketilebiliyor. Zengin bir içeriğe sahip olan sade tam buğday ve pirinç gevreği kullanıcıların uzun süre tok kalmasını sağlıyor. 

 • Çikolatalı Mısır Gevreği

Çikolatanın mısır gevreği ile buluşmasıyla ortaya çıkan çikolatalı mısır gevreği, çocuklar ve yetişkinler tarafından çok seviliyor. Süt ile beraber tüketilen çikolatalı mısır gevreği uzun süre tok tutuyor. 

Kahvaltılık Gevreklerin Üretim Aşamaları?

Kahvaltılık gevrekler nasıl hazırlanıyor, hangi aşamalardan geçerek paketleniyor, kahvaltılık gevreklerin üretim aşamaları nelerdir soruları da en az içeriği kadar merak ediliyor. Gevrekler hazırlanırken beş farklı aşamadan geçiyor. Bu aşamalardan ilki işlenme aşaması. İlk olarak tahıllar ince un halinde işleniyor ve daha sonra çekiliyor. İkinci aşama kahvaltılık gevreklerin karıştırma aşaması. Un, şeker, kakao ve su gibi bileşenler eklenerek homojen bir şekilde karıştırılıyor. Üçüncü aşama sıkma aşaması. Tahılı şekillendirmek amacıyla makineden geçiyor. Yüksek sıcaklıktaki işlemden geçirilip sıkılıyor. Dördüncü aşama kurutma aşaması. Sıkılan kahvaltılık gevrekler kurutuluyor. Beşinci yani son aşama ise gevreklerin şekillendirilmesi oluyor. Kurutma işlemi tamamlanan gevreklere toz, yıldız, halka ve dikdörtgen gibi farklı şekiller veriliyor. Ayrıca gevreklerin bazıları yapım aşamasında parçalandığı veya şiştiği için çikolata ile kaplanarak kurtarılıyor. 

Kahvaltılık Gevrekler Sağlıklı mı?

Kahvaltılık gevrekler kahvaltılarda sıkça tercih ediliyor. Kişiler kendileri tüketebileceği gibi çocuklarına da yediriyor. Bu sebeple kahvaltılık gevrekler sağlıklı mı sorusu da merak ediliyor. Kahvaltılık gevreklerin vücuda etkileri aşağıda maddeler halinde listeleniyor.

 • Lif ve karbonhidrat içerdikleri için kullanıcıların uzun süre kendini dinç ve tok hissetmesini sağlıyor. 
 • Kan şekerini ve kandaki yağ oranını dengeliyor. 
 • Yeterli miktarda tüketildiğinde sindirim sistemini düzene sokuyor. 
 • Dozunda tüketilmesi durumunda vücuttaki damarların kalitesini arttırıyor. 
 • İçerisinde yer alan vitamin ve mineraller sayesinde besin değeri yüksek bir ürün. 
 • Hem saklama açısından hem de hazırlama açısından pratiklik sunan kahvaltılık gevrekler, yoğun iş temposunda çalışan kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 

Genel olarak vücuda olumlu etkileri olsa da kahvaltılık gevreklerin fazla tüketilmesi zarara yol açabiliyor. Fazla miktarda alınan şeker ve karbonhidrat kronik hastalıklara yol açabiliyor. Bu sebeple kahvaltılık gevrek satın almadan önce içeriğinin okunması oldukça önemli. Güne yüksek şeker içeren bir gevrek ile başlamak, kan şekerini ve insülin seviyesini yükseltiyor. Yükselen kan şekeri kan şekerini dibe çekiyor. Vücut karbonhidrata aç hale geliyor ve sonuç olarak aşırı yeme isteği uyanıyor. Bu yüzden kahvaltılık gevreklerin içeriğine ve porsiyon miktarına dikkat ederek tüketmek gerekiyor. 

Kahvaltılık Gevrekler Kaç Kalori?

Kahvaltılık gevrek yiyerek zayıflamak isteyen kullanıcılar “Kahvaltılık gevrek kaç kalori?” sorusunun cevabını öğrenmek istiyor. İçeriğindeki değerlere bakılarak kalori hesabı yapılan kahvaltılık gevrekler çeşidine göre farklı kalori oranlarına sahip oluyor. Kahvaltılık gevreklerin bir porsiyonu genel olarak 300 - 400 kalori arasında değişiyor. Gevreklere eklene süt, yoğurt, meyve ve kuruyemişler bu kaloriyi arttırıyor. 

Kahvaltılık Gevrekler Nasıl Tüketilmeli?

Kahvaltılık gevrekler nasıl tüketilmeli, içerisine ne eklenir gibi sorular kahvaltılık gevrek alışverişinde önemli oluyor. Genellikle süt ile tüketilen kahvaltılık gevrekler, sade olarak tüketilebileceği gibi içerisine kuru meyveler ve kuruyemişler eklenebiliyor. Bu sayede hem öğünün besin değeri artıyor hem de daha doyurucu hale geliyor. Süt tüketmekten hoşlanmayan ya da kahvaltılık gevreği süt ile beraber tüketmek istemeyen kullanıcılar yoğurtla karıştırarak da yiyebiliyor. Bu şekilde kahvaltılık gevrek sindirim sistemini düzenliyor. Kahvaltılık gevrek çeşitlerinden biri olan yulaf ezmesi birçok farklı yöntem ile hazırlanarak tüketilebiliyor. Yulaf ezmesini tuzlu kahvaltılık alternatifi olarak yumurtaya ekleyerek omlet hazırlayabilirsiniz. Bunun dışında ara öğünler için yulaflı kurabiyeler ve kalorisi düşük tatlılar yapabilirsiniz. 

Kahvaltılık Gevrekler Zayıflatır mı?

Tam tahıllı besinler içeren kahvaltılık gevreklerin kalori değeri oldukça düşük. Bu sebeple kahvaltılık gevrekler zayıflatır mı sorusu kullanıcılar tarafından düşünülüyor. Kahvaltılarda yüksek oranda karbonhidrat tüketmekten kaçınan kullanıcılar kahvaltılık gevrek yiyerek kilo verebiliyor. Tam tahıllı gevrekler diyet listelerine eklenerek günlük alınması gereken kalori miktarı karşılanabiliyor. Kahvaltılık gevrekler doyurucu, besleyici ve düşük kalorili olduğu için kullanıcıların aç kalmadan kilo vermesine katkı sağlıyor. Kahvaltılık gevrek çeşitlerinden birisi olan yulaf ezmesi son zamanlarda oldukça popüler. Diyet listelerinde sıkça yer alan yulaf ezmesi de zayıflama konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Ancak kahvaltılık gevreklerin tüketilirken miktarına da dikkat etmek gerekiyor. Fazla miktarda tüketilen kahvaltılık gevrekler zayıflamanın aksine kilo da aldırabiliyor. 

Kahvaltılık Gevrekleri Kimler Tüketiyor?

Kahvaltılık gevrekleri 7’den 70’e herkes severek tüketiyor. Kahvaltılık gevrekleri kimler tüketmeli, kimler kahvaltılık gevrek tüketebilir sorularının cevabı aşağıda listeleniyor.

 • Yetişkinler
 • Çocuklar
 • Diyet yapanlar
 • Sporcular
 • Beslenmesine dikkat edenler
 • Kilo almaya çalışanlar
 • Zayıflamaya çalışanlar
 • Yoğun iş ve okul hayatı olanlar
 • Pratik öğün alternatifi arayanlar

 

Kahvaltılık Gevrek Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Doğru ve yeterli beslenme konusu önemli. Kişilerin hem tok hissetmesi hem de bunu lezzetli yiyeceklerle sağlaması motivasyon sağlıyor. Bu sebeple kullanıcıların kahvaltılık gevrek alırken dikkat etmesi gereken birkaç detay bulunuyor. Kahvaltılık gevrek alırken dikkat edilecekler:

 • Kahvaltılık gevreklerin son tüketim tarihine dikkat etmek gerekiyor. 
 • Kahvaltılık gevrek çeşitlerinden damak zevkine uygun olanın tercih edilmesi keyifli bir tüketime imkan tanıyor. Sade kahvaltılık gevrekleri olduğu gibi kuru meyvelerle ya da çikolata aromalarıyla sunulan seçenekler de var. Bunlardan damak zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. 
 • Gramajı ve boyutuna dikkat ederek alınması da ürünün taze tüketilmesi açısından önemli. 
 • İçerik kısmının okunması, yüksek lifli ve tam tahıllı olanların tercih edilmesi öneriliyor. Aynı zamanda şeker oranına da dikkat etmek gerekiyor. Şeker içerikli kahvaltılık gevrekler ile diyeti desteklemek zor olabilir. 

 

Kahvaltılık Gevrek Tüketirken Nelere Dikkat Etmeli?

Günlük hayatta hızlı ve pratik hazırlanışı ile sıkça tercih edilen kahvaltılık gevrekleri tüketirken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay bulunuyor. Kahvaltılık gevrek tüketirken nelere dikkat etmek gerektiği aşağıda maddeler halinde sıralanıyor.

 • Öncelikle kahvaltılık gevreklerin içeriğine dikkat etmek gerekiyor. İçeriğinde yer alan herhangi bir malzemeye karşı alerjiniz varsa tüketmemeniz gerekiyor.
 • Gevreklerin içeriğinde yer alan şeker ve karbonhidrat miktarı da önemli. Özellikle şeker ve diyabet hastalarının doktoruna danışarak tüketmesi öneriliyor.
 • Genel olarak enerji sağlayan ve tok tutan ürünlerden oluşan kahvaltılık gevreklerin günlük tüketilmesi gereken miktarın aşılmaması gerekiyor. Aksi bir durumda kilo artışı gözlemlenebiliyor.
 • Gluten hassasiyeti olan kullanıcıların glutensiz olan kahvaltılık gevrek alternatiflerini değerlendirmesi gerekiyor.

 

Kahvaltılık Gevrek Fiyatları

Kahvaltılık gevrek çeşitleri farklı seçenekleri ile her damak zevkine hitap edebiliyor. Kahvaltılık gevreklerin fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Bu fiyat seçeneklerini belirleyen unsurlar arasında; markası, gramajı, içeriği gibi birçok etken yer alıyor. Gevreğin içeriğindeki tahıl çeşitliliği ve aroma durumu da fiyat değişimlerine yol açabiliyor. Hepsiburada.com üzerinden kahvaltılık gevrek çeşitlerine ulaşabilir, gevrek çeşitleri arasında içerik ve fiyat yönünden karşılaştırma yapabilirsiniz. Ayrıca aradığınız ürüne kısa sürede ulaşmak için marka ve fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Ürünün içeriği, miktarı ve satıcısı için filtreleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Artan fiyat veya azalan fiyat sıralaması yaparak ekonomik fiyatlarla sunulan kahvaltılık gevreğe kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kahvaltılık Gevrek İndirim ve Kampanyaları

Kahvaltılık gevrekler Hepsiburada’da farklı fiyat seçenekleri ile listeleniyor. Kahvaltılık gevrekler için indirim ve kampanyalardan yararlanmak için satın almak istediğiniz ürüne fiyat alarmı kurabilirsiniz. Fiyat alarmı ürün indirime girdiğinde sizi uyarıyor. Böylece avantajlı fiyattan yararlanabilirsiniz. Fiyat alarmı aynı zamanda üründe artış olduğunda da kullanıcıyı uyarıyor. Bunun dışında beğendiğiniz ürünleri favori listenize de ekleyebilirsiniz. Daha sonra bu listeye göz atarak indirim ve kampanya anında değerlendirebilirsiniz. Kampanyalar bölümüne giderek satın almak istediğiniz üründe kampanya olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Olası indirim ve kampanyalardan yararlanarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Ev konforunda alışverişini yaparak hem bütçenizi koruyabilirsiniz hem de zaman kazanabilirsiniz.

Kahvaltılık Gevrek Çeşitlerini Hepsiburada.com’da İncele!

Hepsiburada rehberliğinde ilerleyerek yüzlerce mağazadaki binlerce ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerine, fiyat bilgisine, kullanıcı yorumlarına, satıcı bilgisine, indirim ve kampanyalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Buda kullanıcıların aradıkları ürüne pratik şekilde ulaşmasına imkan tanıyor. Hepsiburada.com kullanıcıları Süper Fiyat, Süper Teklif ve Bugün Teslimat gibi birçok avantajdan yararlandırıyor. Tek tıkla güvenli alışveriş yapabileceğiniz  ürünler için kolay iade imkanı da tanıyor. Süpermarket kategorisinde yer alan kahvaltılık gevreklerin tüm çeşitlerini inceleyebilir, ürünleri birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla sunulan kahvaltılık gevrek çeşitlerini Hepsiburada.com’da detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soru olduğunda “Satıcıya sor” kısmından merak ettiğiniz tüm soruları ilgili satıcıya sorabilirsiniz. 

Kahvaltılık Gevrek Yorumları

Kahvaltılık gevrek arayışında olan kullanıcılar içerik ve fiyat araştırması yaparak aradıkları ürüne kolayca sahip olabiliyor. Birçok farklı çeşitte ve fiyatta satışa sunulan kahvaltılık gevrekler arasından seçim yapmada kararsız kalınabiliyor. Bu gibi durumlarda Hepsiburada’da yer alan ürünlerin yorum kısmına bakılabiliyor. Kahvaltılık gevrek yorumları ve değerlendirmeleri ürünler hakkında kullanıcıya fikir verebiliyor. Başka kullanıcıların ürünler hakkında yaptığı olumlu ve olumsuz yorumları okuyarak alışveriş kararını netleştirebiliyor. Yorumlar dışında kahvaltılık gevrekler için puan değerlendirmeleri de yapılıyor. Değerlendirme puanı en çok olanları görüntüleyerek size cazip gelen kahvaltılık gevreği seçebilirsiniz. Aynı zamanda sizde satın aldığınız ve deneyimlediğiniz ürünler için yorum yapabilir, düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Böylece sizden sonra aynı ürüne bakan kullanıcılar sizin sayenizde ürün hakkında fikir edinebiliyor. 

 

Duvar KağıtlarıAnakartProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikLaptop ÇantaKulaklıkMouseOyun BilgisayarıModemMasaüstü BilgisayarKlavyeEkran KartıMonitörYazıcı3D YazıcıOyuncu KoltuğuBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerHesap MakinesiCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatPusulaHaritaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası Takımları22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriBisikletGalatasaray FormalarıKurutma MakinesiYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörAyakkabıÇalışma MasasıAltın BileklikZeytinyağıErkek Spor AyakkabıPazar ArabasıTesettür ElbiselerAltın KolyeKamp SandalyesiTesettür AbiyeBanyo DolaplarıDireksiyon SetiTam AltınProtein TozuTost MakinesiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıFutbol TopuMotosikletDerin DondurucuMotosikletMutfak DolabıDuşakabinMutfak MasasıKitaplıkAvizeAyakkabılıkKomedi FilmleriDuşakabinBasketbol AyakkabılarıUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeSandalyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderNargileTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSandalyeHalıDuvar SaatleriSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeBeşiktaş FormasıLambaderYabancı FilmKedi MamasıBalıkPufJartiyerMasaj AletiMikrodalga FırınDikey SüpürgeÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeraceWaffle MakinesiPastaTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriMouse PadŞifonyerZigon SehpaKoşu BandıOrta SehpaKadın Spor AyakkabıGenç OdasıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerGelinlikSu SebiliYatakPatenAltın BilezikTesettür TakımHalı Saha AyakkabısıBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerDüdüklü TencereErkek Kol SaatiMama SandalyesiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıPortmantoOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküMasa LambasıPançoPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek Takımlarıİngilizce SözlükKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekÇok Amaçlı DolapAspiratörŞarjlı SüpürgeKedi KumuElektro GitarDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansKulak Üstü KulaklıkMayoKahvaltı TakımlarıÜtüAna KucağıDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtAteş ÖlçerErkek CeketTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressYağmurlukOcakScooter MotorAynaAnahtarlıkErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKemerPerdeKomodinGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıÇocuk FilmleriAtv MotorKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıTrambolinPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeKemanŞofbenYeşilçam FilmleriBankKapıPeluş OyuncakKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kahvaltılık Gevrekler

1091 ürün listeleniyor
Premium Fırsatları
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Miktar
Toplam 43 / 1091 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?