Sofralarınıza renk katmaya hazırlanan Karaca düdüklü tencere modelleri, birbirinden işlevsel özellikleri ile satışa sunuluyor.. Geniş aileler ya da kalabalık sofralar hazırlamanız için farklı litreler ile tasarlanmış modeller, bu sayede dilediğiniz kadar yemek yapma özgürlüğünü de beraberinde getiriyor. Karaca modelleri için geliştirilmiş ve tek elle tencerenin kapağını kapatmanızı sağlayan mekanizma, işlemlerinize pratik katıyor. Misafirleriniz, aileniz ya da kendiniz için eşsiz lezzetler hazırlamak için ürünün yüksek basınçlı pişirme özelliğinden dilediğiniz gibi yararlanabilir, sağlıklı ve lezzetli öğünler oluşturabilirsiniz.

Tencerenin içerisine koyduğunuz besinlerin, vitaminlerini ve minerallerini korumayı amaçlayan Karaca düdüklü tencere çeşitleri, her zaman daha sağlıklı öğünler oluşturmanızı kolaylaştırıyor. Kendi sıvısında ya da çok daha az miktarda yağ ile et, tavuk, balık ya da sebze çeşitlerini pişirmenizi sağlayan model, buhar ısısının gücünü ve yenileyici etkilerini besinlerde kullanıyor. Bu sayede hem daha lezzetli hem de daha besleyici öğünler oluşturabilir, sofralarınızı çok daha göz kamaştırıcı bir hale getirebilirsiniz.

Mutfağında dekorasyona önem verenler için hazırlanmış renkli tasarımlar, Karaca’nın çizgilerini, düdüklü tencerenin işlevselliği ile bir araya getiriyor. Özellikle basınçlı tencere modelini sunum yaparken de kullanmak isteyenler için yapılmış göz alıcı tasarım, farklı renkler ve çizgi geçişler ile hareketlendiriliyor. Bu sayede mutfaklardan sofralara kadar geniş bir kullanım alanına ulaşan modeli, dilerseniz sunumunuzun vazgeçilmez parçalarından biri haline getirebilir, misafirlerinize görsel şölen hazırlayabilirsiniz.

Pişirilmesi güç et türlerini ya da uzun sürelerde pişen bakla ya da sebze gruplarını çok daha kısa sürelerde hazır hale getirmenizi sağlayan Karaca düdüklü tencere modelleri, normal tencerelere göre sağladığı avantajlar nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Mutfakta uzun zaman geçirmek istemeyenler ya da yiyeceklerin besin değerlerini korumak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş basınçlı bir pişirme tekniği kullanan düdüklü tencereler, hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlıyor. Bu sayede hem zorlu yemeklerin üstesinden kolaylıkla gelebilir hem de işlemlerinizi çok daha kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Tencere içerisindeki sıcaklık, belirli bir seviyeye ulaştığında, kapak üzerinde yer alan valfi kontrol ederek, içerisindeki basıncı dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz Karaca düdüklü tencere modelleri, bu sayede damak tadınıza da en doğru şekilde hitap ediyor. Saat yardımıyla, yiyecekleriniz için gerekli olan pişme sürelerini düzenli olarak kontrol edebilir, tariflerinizde kullanacağınız malzemeler için en doğru sonuçları elde edebilirsiniz.

Karaca Düdüklü Tencere Fiyatları

Geleneksel yemek pişirme yöntemlerine göre sunduğu avantajlar ile dikkat çeken modeller, pişirme esnasında besinlerinize müdahale etme imkanı da veriyor. Baharatlar, ekstra malzemeler ya da tatlandırıcılar ile yemeklerinizi renklendirmek istediğinizde, kapağı rahatlıkla açabileceğiniz Karaca düdüklü tencere modelleri, kıvamı ve lezzeti dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz yapısı ile dikkat çekiyor. Et ya da sebze ürünlerini terbiye ederken ya da belirli bir pişme derecesine ulaştıktan sonra parçalara ayırırken yararlanabileceğiniz bu özellik sayesinde, hem besinlerinizin vitaminlerini koruyabilir, hem de lezzetini arttırabilirsiniz.

Hava sızdırmayacak ve yalnızca buhar sıvısı ile pişirebilecek bir şekilde tasarlanmış Karaca düdüklü tencere çeşitleri, 100 derecenin biraz üzerindeki sıcaklığa rahatlıkla çıkabiliyor. Tencere içerisinde az miktarlarda oluşan basınç sayesinde, gerektiğinde yemeklerinize müdahale imkanı veren modeller, kapalı bir pişirme sistemini, pratik özelliklerle bir araya getiriyor. Kullanım ihtiyaçlarınıza göre hafif basınçlı ya da yüksek basınçlı düdüklü tencere modelleri arasından seçiminizi yapabilir, yemek alışkanlıklarınıza uygun bir kullanım elde edebilirsiniz.

Farklı litre boyları ile geniş ailelerin ya da tek başına yaşayanların rahatlıkla tercih yapabileceği bir ortam yaratan modelleri detaylı olarak inceleyebilir, Karaca düdüklü tencere fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karaca Düdüklü Tencere Fiyatları

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Karaca
  2. Tefal
  3. Korkmaz
  4. Fissler
  5. Schafer
  6. Emsan
  7. Pierre Cardin
  8. Hisar
  9. Tantitoni
  10. WMF
  11. Taç
  12. Tupperware
  13. Aryıldız
  14. Neva
  15. Esse
  16. Cem
  17. İNTER ÇELİK
  18. Hascevher
  19. ÖZKENT
  20. OMS
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Türü
 6. Renk
 7. Hacim
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Karaca
DSACategoryId/2147483637/22500/17006471
BAŞA DÖN