Karcher Halı Yıkama Makinası

Alman menşeili markalardan Karcher, profesyonel temizleyiciler üreten sektörün öncü firmalarından biridir. Marka, tasarladığı ev tipi temizlik aletleri ve endüstriyel temizlik makineleri ile farklı alıcılara hitap eder. Ev tipi ürünler arasında başta buharlı temizleyiciler olmak üzere elektrik süpürgeleri, basınçlı yıkama makineleri ve halı yıkama makineleri bulunan markanın zengin ürün koleksiyonda farklı ürün çeşitleri de yer alır.

Farklı İhtiyaçlara Cevap Veren Halı Yıkama Makineleri

Karcher halı yıkama makinesi koleksiyonunda çok fonksiyonlu süpürgeler ve yıkama makineleri bulunur. Fonksiyonel süpürgeler, kuru ve ıslak çalışma özelliği bulunan ürünleri kapsar. Zengin yan aparatlar ile desteklenen modeller, birden çok niteliği tek makinede birleştirerek alıcıya sunar. Yıkama makineleri arasında ise halı ve çeşitli kumaş zeminlerde başarılı sonuçlar veren modeller bulunur. Detaylı bir temizlik için her türlü özelliği taşıyan ürünler çalışma performansı açısından farklılık göstermekle birlikte paralel özellikler taşıyıp aynı seri içinde alıcıya sunulur.

Karcher Puzzi Serisi Makinelerin Özellikleri

 • Markanın Puzzi serisi içerisinde alıcıya sunulan yıkama makineleri, kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Hem halı hem koltuk yıkama özelliği bulunan modeller, güçlü çalışma özelliklerinin yanında farklı aparatlar ile alıcıya sunulur.
 • Seri içerinde yer alan ve yalnızca halı yıkama fonksiyonu bulunan makineler, evde profesyonel temizlik yapmanıza imkân verir. Geri emiş özelliği ile halı, döşeme gibi alanlarda kısa sürede zeminin kurumasına olanak tanır.
 • Koltuk yıkama makineleri ise uygun aparatlar ile çalışır. Zorlu ve dar alanlar için pratik çözümler sunan ürünler, kolay taşınır ve kompakt tasarımı ile kolayca muhafaza edilir.
 • Markanın Puzzi serisi içerinde profesyonel kullanıma hitap eden ürünler de yer alır. Geniş alanların temizliği için tasarlanan modeller, kolay çıkarılır kirli su tankı ve özel sensörleri ile serinin başarılı makinelerindendir.
 • Markanın halı ve koltuk yıkama makineleri, deterjanla çalışır. Makine, su içinde çözülen deterjanı halıya püskürterek deterjanın derinlemesine halıya nüfuz etmesini sağlar. Vakumlama işlemi ile kirli suyu geri çekerek çalışan makineler, özel nitelikleri ile kaliteli bir temizlik vadeder.

Çok Fonksiyonel Halı Yıkama Makineleri

Birbirinden bağımsız kirli ve temiz su tankıyla markanın benzer ürünlerinden ayrılan halı yıkama makineleri en çok tercih edilen ev tipi ürünler arasında yer alır. Özel teknolojisi sayesinde farklı zeminlerde temizlik yapmayı mümkün kılan ürünler, farklı iplik uzunluklarına sahip halılarda detaylı temizlik yapar. Özellikle evcil hayvan sahipleri için yaşam alanlarını sağlıklı kılan ürünler, alerjik insanlar için başarılı temizlik çözümleri sunar. Aparatları ile yalnızca zeminde değil mobilyalar üzerinde de kullanılan ürünler, %50 daha kuru temizleme özelliği taşır. Kısa sürede yeniden kullanılabilir ortamlar sunan makine modelleri, makineyi durdurmadan ıslak ve kuru çalışma arasında geçiş yapabilir. Filtre sistemleri ve özel aparatları ile farklı nitelikler taşıyan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Elektrik Süpürgeleri

 • Markanın ürün koleksiyonunda halı yıkama fonksiyonu bulunan elektrik süpürgeleri yer alır. İki temel özelliği tek üründe birleştiren makine modelleri, zengin aksesuar koleksiyonu ile dikkat çeker.
 • Makine serisinde akü ile çalışan makine modelleri de bulunur. Esnek bir kullanım sunan ürünler, akü ve şarj aparatları ile birlikte alıcıya sunulur.
 • Kartuş filtre sistemine sahip olan makine modelleri, filtre değiştirmeden farklı yüzeylerde çalışma özelliği taşır. Böylece ıslak ve kuru zeminler için farklı filtreler kullanma sorununu ortadan kaldırır.
 • Halı yıkama için özel çalışma kademesine sahip olan ürünler, ıslak zeminlerde deterjan olamadan temizlik yapabilir. Böylece birçok açıdan ev işlerini kolaylaştıran modeller, pratik bir şekilde toplanıp aksesuarları ile birlikte tek parça halinde muhafaza edilebilir.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Karcher Halı Yıkama Makinası Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Karcher
  2. Arnica
  3. Fakir
  4. Beko
  5. Fantom
  6. Numatic
  7. T.M.T
  8. Thomas
  9. Arçelik
  10. Blue House
  11. Power Wash
  12. Powerwash
  13. Profilo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Hepa Filtre
 4. Toz Haznesi
 5. Toz Torbası
 6. Ürün Puanı
 7. Ürün Rengi
 8. Kablo Uzunluğu
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Karcher
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17793/karcher
Başa dön