Karcher Toz Torbalı Süpürge

Alman menşeli Karcher markası, sanayi tipi ve ev tipi temizlik makineleri üretir. Ev tipi temizlik makineleri arasında iç mekân temizliği için elektrikli süpürgeler, buharlı temizleyiciler ve yıkama makinelerine sahip olan marka, dış mekân için bahçe temizleyici ve sert zemin temizleyici çeşitleri ile farklı ihtiyaçlara cevap verir. Markanın en çok tercih edilen süpürge modelleri arasında toz torbalı süpürgeler yer alır. Toz torbalı süpürgeler, performansa dayalı yeni nesil özellikler taşırken aynı zamanda pratik kullanım özellikleri ile fark yaratır.

Karcher Toz Torbalı Süpürge Serileri

Karcher markasının toz torbalı süpürge serileri içinde üç farklı ürün türü yer alır. Kompakt tasarıma sahip süpürgeler, VC serisi süpürgeler ve profesyonel temizlik vadeden T7 serisi modelleri Karcher toz torbalı süpürgeleri arasında bulunur. Büyük ikili arka tekerleriyle evlerde sıklıkla görmeye alıştığımız VC serisi, filtre sistemi ile etkileyici bir kullanım sunar. Özellikle hassas zeminler için ideal olan makineler, evin her köşesinde detaylı temizlik yapmak isteyenlere hitap eder. Kompakt tasarıma sahip süpürgeler ise yüksek emiş gücü ile fark yaratır. Teknik özellikleri ile yüksek performans sunan ürünler, benzer modellere nazaran %25 daha az enerji tüketir. T7 serisi ürünleri ise düşük ağırlık, esnek kullanım ve zengin donanımı ile fark yaratan modelleri kapsar.

Karcher VC Serisi Süpürgelerin Genel Özellikleri

  • Markanın VC serisi, kolay hareket ettirilebilen esnek ürünler olarak karşınıza çıkar. 360° dönebilen tekerleri sayesinde zahmetsizce hareket ettirilen ürünler, aksesuarsız hali ile daha hafif olduğu için kullanım esnasında temizliği kolaylaştırır.
  • Seri; pratik park pozisyonu, bütünleşik aksesuar bölmesi ve HEPA filtresi ile fark yaratan özellikler taşır. Seri içerisinde hızlı ve kolay kullanım için tutamaç bölümünde kontrol düğmeleri yer alan süpürge çeşitlerini bulmak mümkündür.
  • Modeline göre farklı aksesuarlara sahip olan süpürge serisinde tüm modeller döşeme fırçası, döşeme başlığı ve mobilya fırçası gibi temel parçalara sahiptir.
  • Kolay hareket etmeye imkân veren esnek tabanı ile kullanım esnasında hareketlerinize uyum sağlar.
  • Serinin tüm modellerinde kolay kullanım için kablo sarıcı, toz torbası doluluk göstergesi gibi özellikler bulunur.

Çok Amaçlı Toz Torbalı Temizlik Makineleri

Markanın toz torbalı elektrik süpürgeleri arasında kuru/ıslak süpürge modelleri yer alır. Toz torbasının yanında su haznesi ile sulu temizlik yapmayı mümkün kılan ürünler, güçlü motoru ile farklı zeminlerde kusursuz bir temizlik vadeder. Fonksiyonel temizleme başlıkları ile sert zeminlerin yanında halı ve koltuk gibi yüzeylerde temizlik yapmaya imkân verir. Mobilyalar için temizleme başlığı ile farklı şekillerde kullanılabilir.

Kuru ıslak süpürge modelleri arasında temizlik robotu tipinde geniş hazneli ürünler de yer alır. Geniş su haznesi ile tek seferde geniş alanları temizlemeye olanak tanıyan süpürgeler, tahliye hortumu gibi özellikler ile kolay bir şekilde boşaltılabilir.

Uzun Ömürlü Vakumlu Süpürgeler

Markanın çok amaçlı süpürge serilerinden olan vakumlu toz torbalı süpürgeler, az enerji ile yüksel performans sunan ürünlerdir. Geniş toz kapasitesi, kolay kullanım özellikleri ve dayanıklı tasarımı ile öne çıkan modeller, kartuş filtre sistemi ile havayı temizleyerek her açıdan başarılı bir kullanım sergiler. Çelik gövde kısmı ve güçlü motoru ile uzun vadeli kullanım için ideal bir seçim olan ürünler, markanın benzer serilerinde olduğu gibi pratik çalışma özellikleri taşır. Düzenli kullanım için aksesuar depolama bölmelerine sahip olan ürünler arasında sulu temizlik yapan modellere de erişebilirsiniz. Hava debisi, ses seviyesi ve motor değerleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karcher Toz Torbalı Süpürge

36 ürün listeleniyor
Philips
Bosch
Siemens
Miele
Fantom
Karcher
Nilfisk
Arçelik
Beko
Conti
Goldmaster
Electrolux
Profilo
Vestel
Arnica
Awox
Cvs
Fakir
Numatic
RIBIMEX
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Motor Gücü (Watt)
Toplam 36 / 36 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?