Kablosuz klavye teknolojik imkanlara bağlı olarak bilgisayar, tablet, televizyonlarla bağlantı kurarak kullanılabilen bir üründür. Birçok modele ve kullanım alanına sahiptir.

Her bütçeye uygun fiyatlarla ve aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Farklı renklerde kablosuz klavye renkli modelleri modern ve sevimli bir dekorasyon yaratabilir. Kablosuz klavye mekanik özellikte ürünleri de vardır. Kablosuz klavye RGB oyun oynarken tercih edilebilir bir modeldir. Kullanım amacınıza uygun modeli seçerek keyifle kullanabilirsiniz. Siz de kendinize veya sevdiklerinize kablosuz klavye satın alabilirsiniz.

Kablosuz Klavye Modelleri

Kablosuz klavyeler geniş ürün skalası ile beğeni kazanır. Kablosuz klavyeler farklı boyurlarda ürün seçeneklerinde de sahiptir. Buna ek olarak kablosuz klavyelerin farklı ürün özelliklerine sahip birçok modeli bulunur. Birçok seçeneği ile kablosuz klavye ürün modelleri genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Kablosuz gamer klavye ürün modellerinden biridir. Mekanik kablosuz klavye olarak da bilinir. Gaming kablosuz klavye oyun oynamayı seviyorsanız size yönelik bir ürün olabilir.
 • Boyutlarına göre de farklı modeller vardır. Mini kablosuz klavye bunlardandır. Kablosuz klavye küçük modelleri ile tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. Kablosuz yarım klavye modellerine de bakmanız önerilir. İnce kablosuz klavye de tercih edebileceğiniz seçeneklerden biridir. Minimalist tasarımlara sahip modelleriyle hem oyun oynarken hem de yazı yazarken kendinizi daha rahat hissetmenize olanak tanır. Masa üstünde yer kaplamayan boyutlarıyla alandan tasarruf etmenize yardımcı olabilir.
 • Işıklı kablosuz klavye modelleri de vardır. Aydınlatmalı kablosuz klavye şık bir görüntü sağlar. Işıklı kablosuz klavye,oyun severler tarafından beğenilen modellerden biri olabilir. Şık görüntüsünün yanı sıra rengarenk ışıklarıyla modern bir dekorasyon ile göze çarpabilir.
 • Farklı renk seçeneklerini de barındıran renkli kablosuz klavye modelleriyle karşılaşabilirsiniz. Beyaz kablosuz klavye ile sadelik yakalanabilir. Kablosuz klavye beyaz modern bir hava katabilir.
 • RGB kablosuz klavye seçeneğiniz vardır. Bu klavyeler tuşların alt kısımlarında LED ışık özelliğine sahip olabilir.
 • USB kablosuz klavyeleri de inceleyebilirsiniz. USB kablosuz klavye ile kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Her yerde bağlantı kurmanıza olanak sağlayan bu özellikle istediğiniz yerde çalışabilirsiniz. Sessizlik sizin için önemliyse sessiz kablosuz klavye modelleri size uygun olabilir.
 • Aradığınız özelliklere sahip olmasının dışında beğendiğiniz model ile hem tarzınıza uyumlu hem de her yerde kullanabileceğiniz bir kablosuz klavyeye sahip olabilirsiniz.
 • Çoklu cihaz bağlantısı yapmanıza imkan tanıyan kablosuz klavye ile kolayca istediğiniz her yerden çalışabilirsiniz.
 • Kablosuz klavye kullanmak size nostaljik bir atmosferin içinde hissetmenizi sağlayabilir. Modern bir daktiloya benzetebileceğiniz yapısıyla istediğiniz her yerde yazma keyfini yaşayabilirsiniz. Yumuşak destek yerleri bulunan modelleriyle yazarken rahat edebilirsiniz.
 • 10 metreye kadar kablosuz bağlantı yapma imkanınız bulunan ürün modellerine sahiptir. Güçlü ve güvenli bağlantı erişimini sizlerle buluşturur.
 • Açma kapama anahtarı bulunan modellerde vardır. Pilli modellerin bazılarında otomatik uyku modu yer alır. Pilli modellerinde uyku tasarruf modu sayesinde pil değiştirmeden aylarca kullanım imkanı sunar.
 • Kısayol tuşlarını içeren tasarımlara sahip kablosuz klavye modeliyle kısayol tuşlarını rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Hassas algılama özelliğine sahip tuş takımları sayesinde hızlı bir şekilde algılar ve yazma kolaylığı sağlayabilir.
 • Sıvı maddelerin dökülmesine karşı korunaklı tasarıma sahip modeller vardır. Dayanıklı yapılmış tuşları sayesinde uzun süreli kullanım olanağı sunan modeller bulunur.
 • Yüksekliği ayarlama imkanı sunan kablosuz klavye tercih ederek ayarlayabilir ve dilediğiniz şekilde rahatça kullanabilirsiniz.
 • iOS, Windows, Android ve daha fazla aygıtla bir araya getirerek kullanabileceğiniz ürünler bulunur. Kablosuz klavyeler farklı işletim sistemlerinde kullanılabilir. Birbirleri arasında geçiş yapma imkanı da bulunan ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

Birden fazla modele sahip ucuz kablosuz klavye fiyat seçenekleriyle sizi karşılar. Bu ürünlerden dilediğinizi seçerek bilgisayar donanımınızı tamamlayabilirsiniz.

Kablosuz Klavye Kullanım Alanları

Birçok modele sahip olmasının yanı sıra kablosuz klavye kullanım alanlarıyla da öne çıkar. Modellerine göre de kullanım alanlarını dikkate alabilirsiniz. Odanızda, çocuk odalarında kablosuz klavye pembe ürünleri kullanabilirsiniz. Kablosuz klavye oyuncular tarafından kullanılabilir. Kablosuz klavye kullanarak bilgisayarınıza, tabletinize, telefonunuza ve televizyonuna bağlantı sağlayarak kullanabileceğiniz modelleri bulunur. Amatör veya profesyonel gamer iseniz kablosuz klavye gaming modellerini satın alabilirsiniz. Oyun oynarken rahat ve hızlı bir kullanım ortamı yaratabilir. Oyun oynarken kolayca kullanabilir. Kablosuz klavye ışıklı ürünü karanıkta ders çalışırken yazı yazmanızda kolaylık sağlayabilir. Kablosuz ledli klavye hem şık hem görsellik olarak beğenilebilir. Dekoratif görüntüsünün yanı sıra renkli ürünlerden hoşlanırsanız rengarenk tuşlarıyla beğeninizi kazanabilir. Kablosuz dokunmatik klavye kullanarak istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Kablosuz dokunmatik klavye kullanarak hızlı bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Küçük kablosuz klavye boyutları ile çantanızda taşınabilir. Çalışma alanınız dar veya küçükse rahat kullanım imkanınız bulunur. Kablosuz klavye mini ürününü de her yerde kullanma imkanınız bulunur. Televizyon için de kullanabileceğiniz TV kablosuz klavye ile oturduğunuz yerden kullanabilirsiniz. Birden fazla işletim sistemi ve ürüne bağlantı sağlayabileceğiniz modelleri vardır. Birden fazla TV modeline bağlantı kurabileceğiniz uyumlu modeller yer alıyor olabilir. Ürün özelliklerini detaylı inceleyerek satın alabileceğiniz en iyi kablosuz klavye modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Kablosuz Klavye Fiyatları

Kablosuz klavye fiyatları, ürünün kalitesine, boyutları veya malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Bunların yanı sıra marka bilgisi ve ürünün tasarımı da fiyat bilgisinde değişik olmasını sağlayabilir. Ürünün özellikleri hem fiyat bilgisinde hemde karar vermeniz de etkili unsurlardan biri olabilir. Kablosuz klavye seti olarak da satın alabileceğiniz ürünler bulunur. Tek tek veya set olarak hem kendinize hem sevdiklerinize hediye etmek için kablosuz klavye satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri ve markaları uygun fiyatlarla satın almak için kampanyalı takip edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun veya aradığınız kablosuz klavye en ucuz fiyatlarla bulabilirsiniz. Kablosuz klavye satın alırken sizden daha önce ürünü satın almış müşterilerin kablosuz klavye önerisi ve yorumları karar vermenize yardımcı olabilir. Sizden önce ürünü satın almış kişiler tarafından verilen değerlendirme puanlarını da karar verirken dikkate alabilirsiniz. Siz de daha sonra kablosuz klavye tavsiyesinde bulunabilirsiniz. En ucuz kablosuz klavyeyi Hepsiburada üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz

Kablosuz Klavye Oyun Oynamak için Kullanılabilir mi?

Kablosuz mekanik hisli klavye modellerinin oyun kullanım alanına sahip olanları vardır. Ürün özelliklerini inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Kablosuz Klavye Işıklı Aydınlatmaya Sahip mi?

Işıklı aydınlatmaya sahip ürünler olabilir. Ürün özellikleri ve açıklamaları bilgi almanıza yardımcı olabilir.

Kablosuz Klavye Pille mi Yoksa Şarjla mı Kullanılır?

Kablosuz klavyelerin pil ile çalışan çeşitleri vardır. Bunun dışında şarj özelliğine sahip modeller de bulunur. Tercih ettiğiniz ürüne göre farklılıklar olabilir. Ürün bilgisini okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kablosuz Klavye Ürünü Su Geçirir mi?

Kablosuz klavye ürünün su geçirmez özellikte olabilir. Satın alacağınız ürüne göre farklılıklar olabilir. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına satın almadan önce ürün özelliklerini detaylı incelemeniz tavsiye edilir.

Kablosuz Klavye Tuş Takımı Seçenekleri Nasıldır?

Kablosuz klavye Türkçe Q klavye veya İngilizce klavyeye sahip olabilir. İngilizce tuş takımı bulunan modellerle de karşılaşabilirsiniz. Ürün özellikler ve açıklamalarına göz atarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kablosuz Klavye

1016 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Klavye
Klavye
Klavye & Mouse Setler
Klavye & Mouse Setler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Klavye Tipi