Tuvalet kağıdı kullanımı, kişisel temizliğin şüphesiz en önemli gereksinimlerinin başında geliyor. Tuvalet ihtiyacı sonrasında kullanılan ve elin tenle doğrudan temas etmesinin önüne geçerek, birçok bulaşıcı hastalığın oluşumuna da mani olan tuvalet kağıtları; her evin, her iş yerinin, kısacası insanların bulunduğu her mekanın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Kullanım amaçları aynı olsa da her tuvalet kağıdı işlevsellik ve kalite bakımından aynı özellikleri taşımıyor. Tuvalet kağıtları emicilik, yumuşaklık, dayanıklılık, kat sayısı, tuvalette kolay erime gibi özelliklerine göre kalite bakımından değişim gösteriyor. “Kaliteli tuvalet kağıdı” denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri, kuşkusuz Komili oluyor. Kişisel hijyen ve temizlik ürünleri ile kendini kanıtlamış bir marka olan Komili, kullanıcısına sunduğu tuvalet kağıdı serileri ile de beğeni topluyor.

Komili tuvalet kağıdı ürünleri; Komili Konfor ve Komili Yuvam olmak üzere, iki ürün serisinde karşınıza çıkıyor. İçerdiği tuvalet kağıdı adetine göre çeşitlilik gösteren; 12'li, 16'lı, 24'lü ve 36'lı seçenekleri ile beğeninize sunulan Komili Konfor tuvalet kağıdı ürünleri, yeni Viscosoft teknolojisi ile üretilmiş olup, bu sayede ekstra yumuşaklık ve emicilik özellikleri taşıyor. 3 katlı yapıları sayesinde oldukça dayanıklı olan ürünler, ıslandıklarında dahi elde kolay kolay dağılma yapmıyor ve elde parçalanmıyor. Kolaylıkla eridikleri için tuvalete atılsalar dahi tıkanmaya yol açmayan Konfor serisi ürünleri, tamamen saf selülozden yapılmış olmaları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Tuvalet kağıdında premium kalitenin en iyi örneklerinden birini sergileyen Konfor serisi ürünleri; içerdikleri emici mikro hücreler sayesinde, suyun rahatlıkla emilmesini sağlayarak ciltte herhangi bir ıslaklık bırakmamaları ve ekstra yumuşak yüzeyleri ile tende tahriş ve tahribe yol açmamalarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Markaya ait bir diğer temizlik kağıdı serisi olan ve “aileler için ideal tuvalet kağıdı” olarak konumlandırılan Komili Yuvam; 8'li, 12'li, 16'lı, 24'lü ve 32'li çeşitleri ile kullanıcısıyla buluşuyor. “Yuvanız için akıllı seçim” sloganıyla dikkat çeken Yuvam ürünleri, hesaplı yapıları ile olduğu kadar, üstün emici güçleri ve en hassas bölgelerde dahi hiçbir tahrişe yol açmayan yumuşak yapıları ile de oldukça ideal bir kullanım sunuyor. Konfor serisinde olduğu gibi, %100 saf selülozden üretilen Komili Yuvam serisi ürünleri de elde dağılmayan, kolaylıkla eridikleri için tuvalette tıkanıklığa neden olmayan yapıları ile birçok kişinin tercihi olmayı başarıyor. Üstün özellikleri ve işlevsel yapıları ile kolay kullanımı mümkün kılan Komili Yuvam tuvalet kağıtları; bütün bunların yanında, desenli ve şık dokuları ile göze de hitap ediyor.

Sunuldukları seriden bağımsız olarak, her biri üstün kalite ve ideal kullanım sunan Komili tuvalet kağıdı ürünleri; tuvalet deneyiminizi konfor ve hijyen bakımından en üst seviyede yaşamanıza yardımcı olmayı vadediyor.

Komili Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Kaliteli yapıları ve ideal kullanımlarıyla adından söz ettiren Komili tuvalet kağıtları, ekonomik yapıları ve her bütçeye uygun seçenekleri ile de birçok kişinin tercihi olmayı sürdürüyor.

Komili tuvalet kağıdı fiyatları, ürünlerin içerdikleri rulo sayısına göre ve ürünlerin yer aldığı tuvalet kağıdı serisine göre değişim gösterebiliyor.

Bütçeniz için en hesaplı olan ürünü belirlemek adına, markaya ait kategoride bulunan ürünleri inceleyebilir; ürünlerin fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Evinizin yahut iş yerinizin kalabalığını göz önünde bulundurarak, rulo sayısı bakımından sizin için en ideal olacak ürünü belirleyebilirsiniz. Şayet kalabalık bir ev veya iş yeriniz varsa, içinde daha çok rulo olan bir seçeneği tercih edebilir; daha çekirdek bir topluluk söz konusu ise seçiminizi rulo sayısı bakımından daha az olan bir seçenekten yana kullanabilirsiniz. Uzun bir kullanım, toplu alışveriş gibi kıstasları göz önüne alarak amacınıza en uyumlu ve bütçenize en uygun seçeneği kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Dilediğiniz Komili tuvalet kağıdı ürününü hemen sepetinize ekleyebilir; Komili güvencesi ile premium bir temizlik deneyiminin keyfini yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Komili Tuvalet Kağıdı

23 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kat Sayısı
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552/komili