Kahvaltıların, çay saatlerinin ve akşam keyfinin vazgeçilmezi olan çay, Türk kültüründe değişmez bir değere sahiptir. Güne başlarken, misafirleri ağırlarken, yorgunken ya da yemeklerden sonra masalardan eksik etmediğimiz çay, lezzeti ile yaz kış severek tükettiğimiz bir içecek oluyor. Özellikle iyi demlenmiş leziz bir bardak çay, gün içinde vazgeçilmezler arasında yerini alıyor. Lezzetli çay demlemek için ise çaydan suya kadar birçok noktaya dikkat ediliyor. Bilhassa çay ve su gibi malzemelerin yanında doğru aromayı yakalamak için çaydanlık seçiminde büyük önem taşıyor.

Korkmaz Çaydanlık Modelleri

1972 yılında çelik mutfak gereçleri üreten bir marka olarak kurulan Korkmaz, ürün konseptinde çaydanlıktan tencereye kadar birçok ürüne yer veriyor. Ürün çeşitliliğine rağmen markanın asıl üretim alanı çaydanlıktan yana oluyor. Türkiye’de mutfak trendlerine uygun şık ve kaliteli çaydanlıklar üreten bir marka olarak tanınan Korkmaz, estetik ve kaliteli üretim prensibi ile her geçen gün ürün konseptine bir yenisini ekliyor. Markanın çaydanlık modelleri arasında ağırlıklı olarak kahvaltı masalarımızdan eksik etmediğimiz üst kısmı daha demlik, alt kısmı geniş çaydanlık olan takımlar yer alıyor. Genellikle hacim olarak değişen çaydanlıklarda her iki parçada çelikten üretiliyor. Paslanmaz çelikten üretilen ve parlaklığını koruması için özenle polisajlanmış dış yüzeye sahip modeller öne çıkıyor. Makinede ya da elde yıkadıkça parlaklığını kaybetmeyen modeller solar taban teknolojisi sayesinde de hızlı ısınma özelliğine de sahip oluyor. Çaydanlıklarda sap kısımları, genellikle modelle bağlı olarak silikon malzemeden, kaymayı önleyen plastikten ya da çelikten üretiliyor. Rahat bir tutuş imkanı vermesi için ergonomik malzemelerin tercih edildiği çaydanlıklarda kapaklar ise modele bağlı olarak cam tasarım olarak sunuluyor. Korkmaz çaydanlık modelleri arasında üst kısmı porselenden üretilen ürünler de bulunuyor. Çayın daha lezzetli olması için tercih edilen porselen demlik, dışında tek satılan mini demliklere markanın ürün konsepti arasından erişebilirsiniz. Gerek bitki çayı demliği olarak gerekse tek kişilik çay demlendiğinde kullanılacak Korkmaz tombik mini demlikleri inceleyebilirsiniz.

Korkmaz Çaydanlık Fiyatları

Korkmaz çaydanlık fiyatları, temelde ürünlerin modellerine, hacimlerine ve tasarımlarına bağlı olarak değişiyor. İkili demlik ve çaydanlıktan oluşan çelik takımlarda fiyatları etkileyen en temel özellik ise tasarım oluyor. Oldukça şık tasarımlara sahip olan ve alışılmışın dışında biçimleri sayesinde mutfağınızda gururla kullanacağınız çaydanlıklar, fiyatları ile benzer ürünlerden ayrılıyor. En güncel mutfak trendlerini yansıtan şık çaydanlıklarda aynı ürünlerin farklı hacimlere sahip modelleri arasında da fiyat farklı söz konusu olabiliyor. Çaydanlık takımlarında estetik görünümü ile öne çıkan modelleri farklı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Korkmaz çaydanlık modelleri arasında daha klasik bir görünüme sahip ürünler ise daha uygun bütçelere hitap ediyor. Daha sade bir görünüme ve klasik hatlara sahip olan modellerde ürün kalitesi ise markanın güvencesini taşıyor ve modeller küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılabiliyor.

Çelik takımların yanında markanın ürünleri arasında yer alan demlik kısmı porselen setlerin fiyatları ise klasik modellere yakın oluyor. Daha cazip bütçelere hitap eden modeller arasında üst kısmı camdan üretilen modelleri de bulabilirsiniz. Yine benzer takımlarda olduğu gibi farklı hacimlere sahip aynı model çaydanlık takımlarının fiyatlarının değiştiğini de görebilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı ürünler arasında tombik tasarımı ile şık bir duruşu olan modelleri temin edebilirsiniz. Markanın tekli demlik fiyatları ise ürün tasarımına bağlı olarak değişirken tekli demliklerde cazip fiyatlı ürünlerde göze çarpıyor. Farklı tasarımlar ile kullanıcıya sunulan Korkmaz çaydanlık setlerini detaylıca inceleyerek masalarınıza yakışacak en şık ürünlere ulaşabilirsiniz.

Korkmaz Çaydanlık Fiyatları

68 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Korkmaz
  2. Tefal
  3. Schafer
  4. Kütahya Porselen
  5. Emsan
  6. Bambum
  7. Karaca
  8. Keramika
  9. Hisar
  10. Tantitoni
  11. Taç
  12. Aryıldız
  13. Neva
  14. Erdem
  15. Biev
  16. Kosova
  17. ÖZKENT
  18. Sonay Bakırcılık
  19. İNTER ÇELİK
  20. Kahramanlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Korkmaz
DSACategoryId/2147483637/22500/22530/60003716/korkmaz
BAŞA DÖN