Davlumbazlar mutfaklarda kullanılan teknolojik cihazlardır. Yemek yaparken koku, duman ve yağı içine çekerek ortamın havasını temizlemeye yarar. Restaurant yada ev mutfaklarında kullanımı sağlanan davlumbazların farklı çeşitleri bulunuyor. Birçok yönden evde yemek yaparken kötü kokuları ve dumanları içine çekerken pencere açmanıza gerek kalmıyor. Kügerr davlumbaz modelleri sizin bu ihtiyacınızı karşılayabilecek teknolojilerle tasarlanıyor. Birden fazla tasarım ve çeşitleriyle sizlere sunulan Kügerr davlumbaz modelleri kullanıcıların oldukça dikkatini çekmeye başarıyor. Farklı model ve teknolojik özellikleri bir arada olan Kügerr davlumbaz çeşitleri ile siz de kendi tercihinizi yapabiliyorsunuz.

Kügerr Davlumbaz Çeşitleri

Kügerr marka davlumbaz çeşitleri farklı seçeneklerle sizlere sunuluyor. Birçok yönden aynı işlevi görse de Kügerr davlumbaz çeşitleri birbirinden ayrılıyor. Farklı emiş gücü, renk ve kullanım şekli bakımından farklı özelliklere sahip Kügerr davlumbaz modellerini siz kendi ihtiyaçlarınıza göre tercih edebiliyorsunuz. Kügerr davlambaz çeşitlerinin belirgin özellikleri arasında yer alan sessiz çalışma özelliği birçok kullanıcı tarafından beğeni ile kullanılıyor. Bunun yanında Kügerr davlumbaz çeşitleri ve kategorileri aşağıda sıralandığı gibidir. 

 • Cihaz Tipine Göre Kügerr Davlumbaz Çeşitleri

Kügerr davlumbaz çeşitleri arasında yer alan cihaz tipi farklılıkları kullananlar için önemli bir ayrım oluyor. Cihaz tipi çeşitleri olarak Kügerr davlumbaz iki farklı modelden oluşuyor. Siz kendi evinizin düzenine ve uyumuna göre bu iki tip arasındaki seçimi kolaylıkla yapabiliyorsunuz. 

 • Kügerr Davlumbaz Ada Tipi

Ada tipi Kügerr davlumbaz modelleri kullanıcılarına ideal boyutları ile sunuluyor. Ada tipi davlumbazlar her dört yanı da açık olacak şekilde tavandan asılmış gibi duran tasarımlardır. Mutfağınıza uygunluğuna göre tercih edebileceğiniz bu model emiş gücü oldukça yüksek modellerle üretiliyor. Bu cihazı bir diğer adı ise t tipi davlumbaz olarak biliniyor. 

 • Kügerr Davlumbaz Duvar Tipi

Duvar tipi Kügerr davlumbaz modelleri ise ada tipi davlumbaz modelinden oldukça farklılık gösteriyor. Duvar tipi davlumbazlar daha eğimli bir şekilde ve duvara sabit bir görünümle sizlere sunuluyor. Evinizin durumuna göre tercih edebileceğiniz Kügerr duvar tipi davlumbazlar emiş güçleri yüksek modellerler sizlere sunuluyor. Duvar tipi Kügerr davlumbaz modeli eğimli bir yapıya sahip sahip olduğu için emiş gücünün daha fazla olduğu biliniyor. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen duvar tipi davlumbazı siz de tercih ederek yemek kokularından kurtulabiliyorsunuz. Bu ürünün bir diğer adı da eğimli tip olarakta biliniyor.

 • Kügerr Davlumbaz Renk Çeşitleri

Kügerr davlumbaz farklı renk seçenekleri ile de sizlere sunuluyor. Birden fazla renkleri bulunan Kügerr davlumbaz modellerini siz de kendi mutfak dizaynınıza uygun tercih edebiliyorsunuz. kügerr davlumbaz üç renk farklı renk seçeneği ile sizlere sunuluyor. Bu renkler Inox, beyaz ve siyah renkleri oluyor. Kügerr davlumbaz siyah rengi özellikle kullanıcılar tarafından beğeniyi üzerine topluyor. Bunu yanında da diğer renk seçenekleri mutfağınızda oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Kügerr davlumbaz kullananlar farklı renk tercihleri yaparak kendi dizaynını oluşturabiliyor. 

Kügerr Davlumbaz Özellikleri 

Kügerr davlumbaz modelleri oldukça yüksek teknolojik özelliklere sahip malzemelerden üretiliyor. Bir davlumbaz modelinde olması gereken özelliklerin üstün performanslarla oluşmasını sağlayan Kügerr davlumbaz oldukça beğeniliyor. Farklı özelliklere ve çeşitlere sahip Kügerr davlumbaz yorumları ile deneyimlemiş kişilerden ayrıntılı bilgileri okuyabiliyorsunuz. Kügerr davlumbaz kurulumu oldukça basit ve pratik bir şekilde sizlere sunuluyor. İçerisinde bulunan Kügerr davlumbaz kullanım kılavuzu sayesinde daha rahat ve basit bir şekilde cihazı anlamanızı sağlıyor. 

 • Kügerr davlumbaz filtresi kolayca çıkarılıp takılabilme özelliğine sahip şekilde sizlere sunuluyor.  Ayrıca filtreyi devamlı yıkamak gerektiği için ekstra bir kolaylık sağlıyor. Kirlenen bu filtreyi isterseniz bulaşık makinesinde dahi Kügerr davlumbaz modelleri ile yıkayabiliyorsunuz. Kügerr davlumbaz temizliği böylelikle bir zahmet olmaktan çıkıyor ve rahat bir davlumbaz kullanımı sağlıyor.
 • Kügerr davlumbaz çeşitlerinin özellikleri arasında en belirgin olanlarından biri sessiz çalışıyor olmasıdır. Davlumbaz cihazlarının büyük sorunlarından biri de çok fazla gürültülü çalışmasıdır. Yemek yapma esnasında ocağın hemen üzerinde bulunduğu için bu ses davlumbaz kullanıcılarını oldukça rahatsız eder. Ses yüksek olduğundan dolayı bazen davlumbazlar kapatılabiliyor. Bu sorunlar göz önüne alınarak tasarlanmış olan Kügerr davlumbaz modelleri arasında oldukça sessiz çalışan tasarımları mevcut şekilde sizlere sunuluyor. Kügerr davlumbaz ses seviyesi oldukça düşük olduğu için rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri tercih edebiliyorsunuz. 
 • Kügerr davlumbaz çeşitleri arasında bulunan karbon filtre ile çalışan cihazları da mevcut halde sizlere sunuluyor. Kügerr davlumbaz karbon filtre modellerii daha yüksek emiş gücüne sahip şekilde çalışır. Kügerr bacasız davlumbaz olarakta bilinen bu model kokuyu ve dumanı filtre içerisine çeker. Bacasız olması ekstra bir alan tasarrufu sağlamanızı sağlıyor. Kullanıcıların deneyimlerini Kügerr davlumbaz yorum ile okuyabiliyor ve farklı bilgiler edinebiliyorsunuz.
 • Kügerr ankastre davlumbaz modelleriyle de kullanıcılarına sunuluyor. Ankastre davlumbazlar duvara gömülü şekilde tasarlanıyor. Hem yer tasarrufu yaparken hem de şık bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.
 • Kügerr davlumbaz çeşitlerinin birçok tasarımı bulunuyor. Bunlardan Kügerr cam davlumbaz şık görünümü ile öne çıkıyor. Cam şeklinde tasarlanan Kügerr davlumbazın temizliği de ekstra size kolaylık sağlıyor. Cam tasarımı mutfağınızda daha şık ve görsel olarak estetik bir tasarıma sahip şekilde sizlere sunuluyor. Siz de bu farklı tasarımlara sahip olmak isterseniz Kügerr davlumbaz modellerine bakabilirsiniz.
 • Kügerr davlumbaz oldukça sessiz ve rahatsız etmeyecek şekilde çalışıyor. Bunun yanında emiş gücü oldukça yüksek olan modelleri teknolojik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kügerr davlumbaz set şeklinde de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
 • Kügerr davlumbaz modelleri paslanmaz çelik maddeden oluşuyor. Bu sebeple size uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Oldukça hijyenik ve sağlıklı bir kullanıma sahip olan Kügerr davlumbaz modellerini siz de tercih edebiliyor ve mutfağınızda koku ve dumanı yok edebiliyorsunuz.

Kügerr Davlumbaz Fiyatları

Davlumbaz çeşitleri içerdikleri malzemlerine ve performanslarına göre fiyat farkı gösteriyor. Davlumbaz modelleri birbirinden farklı tasarımlarla, renklerle ve kullanım şekilleriyle üretiliyor. Kügerr davlumbaz fiyatları ise üstün teknolojik özellikleri ve tasarımlarına göre belirleniyor. Mutfakta yemek yapma esnasında zor ve ağır yemeklerin duman ve kokuları çok fazla olabiliyor. Bu duman ve kokular gün boyu evden çıkmıyor ve kötü bir havaya maruz kalabiliyorsunuz. Kış aylarında pencere ve cam açmakta her zaman mümkün olmuyor. Bu sebeplerden dolayı Kügerr davlumbaz sizler için tasarlanıyor. Yüksek emiş gücü ile beraber yemek kokularını ve dumanlarını içine hapsediyor. Cam açmak zorunda kalmadan yemeklerinizi saha konforlu şartlarda yapmanıza yardımcı oluyor. Cihazın üzerinde bulunan düğmelerine basarak emiş gücünü ayarlayabiliyorsunuz. Farklı kademelerdeki emiş gücü ile kullanıcısına sunulan bu özellik sayesinde dilediğiniz derecede çalıştırabiliyorsunuz. Kügerr davlumbaz modellerini en belirgin özelliklerinden biri ise sessiz bir şekilde çalışıyor olmasıdır. Oldukça sessiz bir şekilde çalışabilecek teknolojilerle tasarlanan bu ürün sizi ve etrafınızdakileri rahatsız etmiyor. Bir davlumbazın yüksek enerjili çalışması kadar sessiz bir şekilde çalışması da onun kadar önem taşıyor. Kügerr modelleri arasında bu iki özelliği de taşıyan çeşitleri siz de kolayca tercih edebiliyorsunuz. Kügerr Davlumbaz cihazlarına sahip olmak ve üstün teknolojilerinden faydalanmak istiyorsanız Hepsiburada ile kolayca ulaşabiliyorsunuz. Hem ayrıntılı fotoğraf ve özelliklerine bakabiliyor hem de kolayca sipariş verebiliyorsunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kügerr Davlumbaz

7 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güvenle Kapında
Hava Debisi (m3/sa)
DSACategoryId/2147483637/235604/22006/kugerr