Kumtel vantilatör ürünleri, 1972 yılında faaliyete başlayan ve 40 yıllık geçmişinde hızlıca yükselen Kumtel firmasının tasarımları olarak piyasaya sunulmuştur. Pişirici, ısıtıcı ve çeşitli ev aletleri konusunda özgün bir marka olarak ön plana çıkan Kumtel farklı ve kapsamlı vantilatör seçenekleri ile de kullanıcıların memnuniyet çıtasını zirveye taşımaktadır.

Kumtel Vantilatör Modelleri

Sektöründe lider üreticilerden biri konumunda yer alan Kumtel ürünü olan vantilatörler zorlu yaz günlerinize keyifli bir serinlik getiriyor. Tüketicilerine güvenlik ve konforu harmanlayarak ulaşan marka, geniş ürün yelpazesi sayesinde dünya genelinde büyük beğeni topluyor. Farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen markanın vantilatör seçenekleri, farklı renk çeşitleri ve ergonomik tasarımları sayesinde kullanıcıların ilgisini uyandırıyor.

Kumtel vantilatör modelleri yazın en sıcak günlerinde bulunduğu mekanda serinlemek isteyen tüm kullanıcıların ihtiyacına çözüm buluyor. İş yerinde, salonda, atölyede, mutfakta, çocuk odasında ya da kullanmak istediğiniz diğer pek çok yerde tercih edilebilen vantilatör çeşitleri; ayaklı, kademeli ve uzaktan kumandalı seçenekleri ile vantilatör sektöründe büyük yankı uyandırıyor.

Kolay kurulumu, pratik kullanım şekli ve ergonomik tasarımı ile fark yaratan Kumtel vantilatör modelleri; kullanıcıların daha keyifli bir yaz mevsimi yaşamasına olanak tanıyor. Siz ve sevdikleriniz sıcak havaların yorucu ve bunaltıcı etkisinden uzaklaşırken, Kumtel vantilatörleri bulunduğunuz mekanda doğal bir esinti yaratıyor. Şık görünümleri sayesinde her mekana ve dekorasyona kolaylıkla uyum sağlayabilen ürünler, farklı renk seçenekleri sayesinde her zevkten kullanıcının beğenisine de hitap ediyor.

Kumtel vantilatör modelleri, sıcak havalarda daha rahat çalışmak, yemek yemek ya da dinlenmek isteyen herkesin imdadına yetişiyor. Ortamın sıcaklık derecesini doğal bir yöntemle serinleten ürünler, bu sayede kullanıcıların sağlığını da muhafaza etmiş oluyor.

Kumtel Vantilatör Fiyatları

Dünyanın pek çok farklı noktasında tüketicilerine kaliteli ve güvenli ürünler ulaştıran Kumtel, vantilatör alanında da şık ve kullanışlı ürünler yaratmayı sürdürüyor. Kumtel vantilatörleri uzun vadede kullanıma dayanıklı yapısı, güvenli çalışma sistemi ve kreatif tasarımlarının yanı sıra bütçe dostu fiyatları ile de büyük beğeni topluyor. Kumtel vantilatör fiyatları her bütçeden kullanıcının yaz mevsimini konforlu bir şekilde geçirebilmesine imkan sağlıyor.

Farklı coğrafi bölgelerde, farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen Kumtel; vantilatör alanında yarattığı etkileyici tasarımları ile büyük beğeni topluyor. Kumtel vantilatör fiyatları ise ürünün dayanıklılığı ve kalitesi göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun bir seçenek olarak ön plana çıkmayı sürdürüyor. Elektronik ev aletleri konusunda 40 yıldır devamlı büyüyerek ilerleyen Kumtel, yaratıcı vantilatör tasarımları ile tüketicilerin ilgisini uyandırıyor.

Kumtel vantilatör modelleri; uzaktan kumanda olanağı, otomatik salınım özelliği, üç ayrı çalıştırma kademesi, ayarlanabilir metal boru ve daha pek çok niteliği sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılıyor. Kolay kurulumuyla hemen kullanıma imkan sağlayan, şık yapısı sayesinde tüm mekanlara uygun olan ve güvenli tasarımı sayesinde fark yaratan Kumtel vantilatörleri tüm mekanlarda rahatlatıcı bir ferahlık yaratmayı sürdürüyor.

Tüm ürün seçeneklerinde ergonomik ve kaliteli çalışmalara yer veren marka vantilatör modellerinde de farkını ortaya koyuyor. Özel kurulum gerektirmeyen yapısı sayesinde hızlıca kullanıma imkan sağlayan Kumtel vantilatörler, ayaklı yapıları sayesinde ise tüm mekana eşit derecede ferahlık yayıyor. Tasarlandığı andan tüketiciye ulaştığı ana kadar her aşamada kalite ile harmanlanan Kumtel vantilatör modelleri kullanıcıların hem beğenisine hem de bütçesine hitap ediyor. Kullanıcılarının beklentilerine verdiği hızlı yanıtlar ve kaliteli ürünleri ile fark yaratan Kumtel, vantilatör alanında tasarladığı kreatif ürünler sayesinde sektördeki güçlü konumunu korumayı sürdürüyor.

Kumtel Vantilatör Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kumtel
  2. Raks
  3. Rubenis
  4. Skytech
  5. Kaşkar
  6. Airking
  7. Cvs
  8. Dijitsu
  9. Dündar
  10. Fakir
  11. Master
  12. Vals
  13. Esty
  14. Goldmaster
  15. Premier
  16. Rowenta
  17. Süsler
  18. Bahçıvan
  19. Güçtay
  20. Xolo
  21. Dzyn
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Vantilatör Tipi
 6. Satıcı
 • Marka Kumtel
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/kumtel
BAŞA DÖN