Fransa’nın önemli kozmetik markaları arasında bulunan Lancome, sahip olduğu ürün çeşitliliğiyle geniş bir kitleye seslenir. Başlangıçta yolculuğuna parfüm üreterek başlasa da zamanla farklı kategorilerde de ürünler ortaya çıkarmasıyla herkesin kozmetik ihtiyaçlarını yanıt verebilecek bir isim haline gelir. Cilt bakımından parfüme, makyaj malzemelerinden güneş ürünlerine kadar farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirilen ürünler, kozmetik söz konusu olduğunda belirli bir standardın üzerine çıkmasıyla da farkını gösterir. Fransız zarafetini yeni nesil teknolojilerle bir araya getirerek güzellik endüstrisinde dikkatleri üzerinde toplar. 1935 yılından itibaren piyasanın dikkat çeken isimleri arasında yer alan marka, her yaş grubunun dikkatini çekecek ürünler tasarlamasıyla da öne çıkar.

Lancome kozmetik ürünleriyle lüks koku ve güzellik endüstrisinde isminden sıklıkla söz ettiren isimlerden biri haline gelir. Gelişen moda trendlere ve ihtiyaçlara anında yanıt vererek ürün gamını başarılı bir şekilde genişletir. Ayrıca kaliteli malzemeleriyle kullanan kişilerin beğenisini kazanır. Kozmetik alanında ustalaşmış marka, cazibesi ve çekiciliği ile hem yurt içinde hem de yurt dışında sayısız kişi tarafından tercih edilir. Herkesin kişisel zevklerine hitap edebilecek şekilde ürünlerini çeşitlendirmesiyle geniş bir kitleye seslenir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Lancome kozmetik ürünleri içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, günlük hayatınıza farklı bir hava katmaya başlayabilirsiniz.

Parfüm Çeşitleriyle Lancome Kozmetik Ürünleri

Lancome kozmetik alanında uzun yıllardır üretim yapmasıyla belirli bir seviyenin üzerinde tecrübe birikimine sahiptir. Böylece herkesin aradığını rahat bir şekilde bulabileceği etkileyici bir marka olma özelliği gösterir. Parfüm çeşitleriyle dikkatleri üzerinde toplayan marka, hem kadın hem de erkekler için pek çok alternatif içerir. Başlangıçta yolculuğuna parfüm üreticiliği yaparak çıktığı için ürünlerini her açıdan geliştirir. Feminen ve maskulen elementleri eşsiz bir biçimde bir araya getirerek herkesin kişisel zevklerine hitap edecek seçenekler sunar. Küresel sahnede durdurulamaz bir etkiye sahip olan ve uzun yıllardır en büyük lüks markalarından biri haline gelen Lancome, koku endüstrisinin en önemli isimleri arasında yer alır. Herkesin keyif alabileceği bir dizi koku yaratarak kendine özgü bir hava yakalar. Böylece imza bir parfüm arayışında olan kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Aromaları kendine has bir şekilde harmanlayarak ortaya orijinal kokular çıkaran marka, genç ya da yetişkin fark etmeksizin herkesin kendisinden bir parça bulabileceği ürünler üretir. Parfüm koleksiyonu yapan kullanıcılar için de iyi bir seçenek haline gelen marka, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Ürünler incelendiğinde çiçeksi, şipre, oryantal, odunsu ve baharatlı olmak üzere genel anlamda dört farklı koku ailesi olduğu görülebilir. Çiçeksi kokularda, genellikle kalp notasında yasemin, gül ya da gardenya benzeri aromalar bulunur. Tek bir çiçeğin veya birden fazla türün bir arada kullanıldığı seçenekler de vardır. Ayrıca bazı ürünler baharatlarla karıştırılarak daha farklı bir doku elde edilebilir. Çiçek kokuları her mevsim kullanılabilen aromalar olduğu için Lancome’un en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır.

Çiçeksi kokularla birlikte oryantal parfümler de sıklıkla tercih edilir. Çiçek koku ailesiyle kıyaslandığında daha ağır kokulardan oluşur. Zencefil ve misk gibi kokuları vanilya ile dengeleyen ürünler, farklı bir koku arayışında olanlara hitap eder. Bazı oryantal parfümler, içerisinde adaçayı ya da lavanta gibi taze yeşil bitkiler barındırmasıyla aynı anda hem ferah hem de ağır bir doku kazanır. Farklı ve dikkat çekici kokulardan hoşlanan kişiler Lancome’un oryantal parfümlerine göz atabilir. Baharat tabanlı olanlar da oryantal olanlar gibi biraz daha ağır bir dokuya sahiptir. Biber gibi baharatlarla tatlı dokuları etkileyici bir şekilde harmanlayarak farklı bir esinti elde edilmesini sağlar. Oryantal koku ailesi etnik esanslardan hoşlanan kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. Şipre koku ailesinde olanlar mayhoş bir aromaya sahiptir. Bergamot benzeri esanslar kalp notasına oturtulur. Genellikle vanilya gibi tatlı aromalarla dengelenerek farklı bir koku kazanır. Odunsu olanlar ise daha çok sonbahar ya da kış ayları için sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çoğunlukla sandal ağacı ya da sedir ağacı gibi aromaların yoğunlukta olduğu kokulardan oluşur. Çiçeksi olanlarla birlikte en çok tercih edilenler arasındadır. Nasıl bir koku istediğinizi belirledikten sonra Lancome parfüm çeşitleri arasında istediğinizi rahatlıkla bulabilir, kişisel stilinizi iyi bir şekilde tamamlamaya başlayabilirsiniz. Cilt tipinizi ve hangi kokulardan hoşlandığınızı belirledikten sonra seçenekler arasında aradığınıza kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Farklı koku aileleri içermesiyle kullanıcılarına aradığı her kokuyu sunmayı başaran Lancome, uzun yıllardır parfüm üretimi yapmasıyla da birbirinden farklı sayısız kokuya sahiptir. Lancome’un deodorant çeşitleriyle parfümlerini inceleyerek istediğinize rahatlıkla ulaşabilir, hayalinizdeki kokuyu kısa süre içinde satın alabilirsiniz.

Makyaj Malzemeleriyle Lancome Kozmetik Ürünleri

Parfümlerinin yanı sıra Lancome, makyaj malzemeleriyle de dikkatleri üzerinde toplar. Fondöten, pudra, kapatıcı, eyeliner, maskara, ruj ya da parlatıcıların yanı sıra makyaj temizleyicilere de sahip olan marka, her türlü ihtiyacı kolaylıkla karşılar. Maskara çeşitleri genel olarak hacim, kıvırma, uzatma ve kaldırma olmak üzere dört farklı tipte üretilir. Seyrek kirpiklere sahip olan kullanıcılar, hacim etkili maskaralar sayesinde bakışlarına istediği derinliği kazandırabilir, kirpiklerine yoğun bir görünüm verebilir. Uzatma etkili olanlar ise genellikle kirpikleri kısa olan kişiler için önerilir. Etkili formülleriyle kirpiklerin uzamasını sağlayan marka, kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır. Kıvırma etkisi için özel olarak üretilen maskaralar ise kıvrılması zor kirpiklerde bile iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Kaldırma da kıvırma ile benzer bir etkiye sahiptir. Nasıl bir maskaraya ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra seçenekler içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, kirpiklerinize istediğiniz etkiyi kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Eyeliner çeşitleri de kullanıcıların istediği derinliği kazanmasına yardımcı olur. Genellikle likit olarak üretilen eyeliner çeşitleri, hoş bir görünüm elde edilmesini sağlar. Lancome göz kalemleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Siyahın yanı sıra yeşil, mavi, lacivert ve turuncu gibi farklı renklere sahip olan göz kalemi paleti her türlü makyajı iyi bir şekilde tamamlar. Renkli göz kalemleri, makyajına canlandırıcı bir etki kazandırmak isteyenlere hitap eder. Turuncu benzeri parlak renkler, festival gibi aktivitelere katılırken etkileyici bir görünüm kazanılmasına yardımcı olur. Göz makyajı söz konusu olduğunda sunduğu çeşitlilik sayesinde herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başaran marka, nude ya da renkli fark etmeksizin her makyajın aranılan parçalarını çatısı altında toplar.

Göz makyajının yanı sıra yüz ve dudakta da sahip olduğu çeşitlilikle öne çıkan Lancome, kalitesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Fondöten çeşitleriyle makyajınızın ilk kademesini başarılı bir şekilde tamamlayabilir, pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanabilirsiniz. Farklı cilt renklerine uyum sağlayacak şekilde çeşitli tonlara ayrılan fondötenler her renkle eşsiz bir şekilde kullanılabilir. Genellikle kremsi bir yapıya sahip olan fondötenler rahat sürümüyle de herkes tarafından tercih edilir. Özel formülü sayesinde cildi kapatmayan ve makyajınız için iyi bir zemin oluşturmanızı sağlayan fondötenler birçok kişinin aklına gelen ilk ürünler arasında yer alır. Fondötenin yanı sıra allık, kapatıcı ve pudra çeşitleriyle de öne çıkan Lancome, yüz makyajı için ihtiyaç duyulabilecek bütün ürünleri çatısı altında toplar. Allıklarla yanaklarınıza istediğiniz etkiyi katabilir, makyajınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz.

Ruj, parlatıcı ve dudak kalemleriyle de kullanıcılarının ilgisini çeken marka, makyajları her açıdan tamamlamayı başarır. Kırmızı gibi klasik renklerin yanı sıra mor benzeri farklı tonlar da içermesiyle rujlar her türlü makyajla eşsiz bir şekilde uyum sağlayabilir. Rahat sürümü ve taşma gibi istenmeyen durumları engelleyecek şekilde formüle edilmesiyle öne çıkan rujlar içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, dudaklarınıza istediğiniz havayı kazandırabilirsiniz. Makyaj malzemeleriyle beraber temizleyiciler de üreten marka, bütün ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılamanıza imkan tanır. Her yüz tipine uygun olmasıyla öne çıkan temizleyiciler cildin nefes almasını destekler. Suya dayanıklı makyaj malzemelerinde de etkili bir performans ortaya çıkaran temizleyiciler, kısa süre içinde cildinizden bütün makyajı ve kalıntıları çıkarmanıza yardımcı olur. Birbirinden farklı kategoride makyaj malzemesine sahip olan Lancome sayesinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılamaya başlayabilirsiniz.

Cilt Bakımında Lancome Kozmetik Ürünleri Kalitesi

Lancome, parfüm ve makyaj malzemelerinin yanı sıra cilt bakım ürünleriyle de dikkatleri üzerinde toplar. Yüz, göz, dudak ve vücut olmak üzere her bölge için özel olarak tasarlanan ürünlere sahip olan marka, bakım rutinlerinizi iyi bir şekilde tamamlar. Aynı zamanda etkili formülleri sayesinde düzenli olarak kullanıldığında kısa süre içinde etkisini göstermeye başlar. Bakım malzemelerini bitkisel özler iyi bir şekilde harmanlayarak daha etkili hale getirmeyi başarmasıyla beraber kolay kullanımıyla da kullanıcılarını memnun eder. Nemlendirici, tonik, maska ve peeling ürünleri, markanın yüz bakımı söz konusu olduğunda en çok tercih edilen malzemeleri arasında yer alır. Stres kaynaklı kırışıklıkları, küresel ısınmanın etkisiyle kuruyan cildi ve istenmeyen tahrişleri kontrol altına alan nemlendiricileriyle pek çok kişinin ihtiyaçlarına yanıt verir. Nemlendiriciler ideal kıvamda olduğu için de kolay bir şekilde kullanılabilir. Kısa süre içinde emilecek biçimde formüle edildiği için kullanıcıların sürdükten sonra kendisini rahatsız hissetmesinin önüne geçer.

Anti aging olarak da bilinen kırışıklık karşıtı kremleri ise daha genç bir görünüm elde edilmesini mümkün hale getirir. Güneşin neden olduğu kırışıklıkları ve yaş kaynaklı ortaya çıkmaya başlayan izleri yavaşlatarak azaltan kremler, etkili bir ürün arayışında olanlar için iyi bir seçim haline gelir. Cildi dolgunlaştırarak çizgileri ve kırışıklıkları daha az görünür hale getiren kırışıklık kremleri, düzenli kullanımda belirli bir süre sonra istenilen etkinin ortaya çıkmasını sağlar. Kolajen içeren kremler, vücudun ihtiyaç duyduğu mineralleri almasına yardım ederek, yaşlanma belirtilerini azaltarak istenilen görünüme ulaşılmasını mümkün kılar. Ayrıca cilt tonunu eşitlemesiyle de daha dengeli bir görünüm kazanmaya yardımcı olur. Kolajen sayesinde parlak ve canlı bir görünüm sunan kırışıklık ve yaşlanma karşıtı kremler, markanın en çok tercih edilen malzemeleri arasında yer alır. Yüz bakımı için rutininize yeni bir malzeme almayı düşünüyorsanız Lancome ürünleri arasında istediğiniz seçenekleri kısa süre içinde bulabilir, düzenli kullanımda ürünlerin fark edilir etkilerini hissetmeye başlayabilirsiniz.

Yüz bakımının yanı sıra Lancome kozmetik ürünleri göz bakımıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Krem ve serum olmak üzere iki farklı formda satışa sunulan ürünler, herkesin kolay kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Göz kenarlarının kuruması sonucunda yıpranması ve kırışmasını önlemek üzere özel olarak formüle edilen göz kremleri, ihtiyaç duyulan nemin elde edilmesini sağlar. Ürünler kuru ve karma ciltler fark etmeksizin herkese hitap edecek alternatifler sunar. Üstelik göz altı koyu görünümünü aydınlatarak daha canlı bir hava kazanılmasını sağlayan ürünler bakışlarınıza ayrı bir derinlik kazandırır. Cildin nemini desteklemesinin yanı sıra içerisinde C vitamini barındırması sayesinde vücudun ihtiyaçlarına da yanıt veren ürünler doğal dokusuyla dikkatleri üzerinde toplar. Daha genç görünen gözler için yoğun bir şekilde nemlendiren ve gözle görülür sonuçlar elde edilmesini sağlayan ürünler cildi beslemesiyle de kullanıcılarına avantajlar sağlar. Cildin daha hızlı iyileşmesini ve dış etkenlere karşı korumalı hale gelmesini mümkün kılar. Göz çevresini nemlendirme, pürüzsüz bir görünüm kazandırma, parlaklık katma ve göz altındaki ince çizgileri ortadan kaldırma işlevlerini yerine getiren ürünler, yok edilmesi zor siyah halkaları azaltmasıyla da kullanıcılarının arayışlarına son verir.

El kremiyle de cildinize hoş ve doğal bir görünüm kazandıran Lancome, bakım ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde yanıt verir. El kremleri, cildi daha pürüzsüz hale getirerek ellerin her an yumuşak kalmasına yardımcı olur. Ellerinizdeki yıpranmaları yumuşatarak düzenli kullanımda bu durumu zamanla azaltan kremler, yaşlanma belirtilerini de erteleyerek daha pürüzsüz bir görünüm kazanılmasını sağlar. Cildi daha yumuşak yaparak daha hoş bir hava elde edilmesine yardımcı olur. Bakım rutinlerinizi tamamlamak istiyorsanız kozmetik ürünleri arasında istediğinizi rahatlıkla bulabilir, vücudunuzun her bölümünü canlandırmaya başlayabilirsiniz. Göz, yüz, cilt ya da el fark etmeksizin her bölge için özel olarak formüle edilen ürünlere sahip olan marka, her türlü gereksinime cevap verir. Etkili bileşenlerin doğal malzemelerle bir araya getirildiği ürünler, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Hangi bakım malzemesine ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, günlük rutinlerinizin etkileyici parçasına kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Lancome Kozmetik Ürünleri Kullanmanın Avantajları

Uzun yıllardır kozmetik üzerine üretim yapan Lancome, kullanıcılarına bazı avantajlar sağlar. Farklı kategorilerde olan sayısız ürüne sahip olmasıyla her türlü gereksinimin karşılanmasını mümkün hale getirir. Bakım rutinlerinizden makyajlarınıza kadar dilediğiniz malzemeye Lancome sayesinde kısa sürede ulaşabilir, günlük hayatınıza kaliteli malzemeler kazandırmaya başlayabilirsiniz. Marka, Fransız zarafetini kendine has dokunuşlarla yeniden tanımlamasıyla küresel piyasada da dikkatleri üzerinde toplar. Etkili formülleri, hoş kokuları ve canlandırıcı etkisiyle öne çıkan ürünler, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde kozmetik ürünler söz konusu olduğunda her alanda beğeni toplar. Ürünlerin avantajları genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

  • Lancome kozmetik ürünleri özenli üretim süreçlerinin sonucunda ortaya çıkar. Böylece marka güvenle kullanabileceğiniz ürünler hazırlar.
  • Prebiyotik ve probiyotik malzemelerle zenginleştirilen bakım malzemeleri sayesinde kullanıcılarına pek çok fayda sağlar. Sadece görsel olarak değil, aynı zamanda sağlık açısından da olumlu etkiler sunar.
  • Makyaj malzemeleri söz konusu olduğunda geniş bir renk paletine sahip olması sayesinde her türlü ortama kolaylıkla uyum sağlar. Farklı makyaj tarzlarına uygulanabilecek şekilde çeşitlendirilen ürünler herkesin ihtiyaçlarına yanıt verir.
  • Makyaj temizleme setleri sayesinde suya karşı dayanıklı yapıda olan ürünlerin bile rahat bir şekilde ciltten çıkarılmasını mümkün kılar. Böylece uzun süre kalan makyajın verebileceği zararlardan korunmanıza yardımcı olur.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, arayışınıza kısa sürede son verebilirsiniz.

Lancome kozmetik ürünleri neler içerir?

Lancome kozmetik ürünleri, makyajdan bakıma kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı kategorilerde sayısız ürüne sunduğu için aradığınız kozmetik malzemelerine kolaylıkla ulaşmanızı mümkün hale getirir. Hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra seçenekler arasında rahatlıkla bulabilir, istediğiniz etkileri kısa sürede elde edebilirsiniz.

Lancome güneş kremleri nasıl bir etki sunar?

Lancome ürünleri, güneşin etkisiyle kuruyan cildi nemlendirerek meydana gelebilecek kırışıklıkları ortadan kaldırır. Aynı zamanda cildi koruma altına alarak daha dengeli bir şekilde bronzlaşmanızı mümkün hale getirir. Renkli yapısı sayesinde ciltte oluşan kusurları ortadan kaldırarak daha pürüzsüz bir görünüm kazanılmasını sağlar.

Lancome makyaj setlerinde ne bulunur?

Lancome makyaj setleri incelendiğinde birkaç tane maskaranın bir arada bulunduğu takımlardan ruj, maskara, göz kalemi ya da fondöten benzeri çeşitli malzemelerin beraber satıldığı alternatiflere kadar zengin seçenekler olduğu görülebilir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra setleri inceleyebilir, gereksinimlerinizi bütçenizi zorlamadan gidermeye başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lancome Kozmetik Ürünleri

315 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Cilt Bakımı
Cilt Bakımı
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri
Güneş Ürünleri
Güneş Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 315 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/lancome