Intel’in geliştirdiği, Core i5 serisi performanslı işlemcileri üzerinde bulunduran notebook modelleri, farklı amaçlarla değerlendirilebilen taşınabilir bilgisayarlar arasında yer alıyor. İşlemcisinden aldığı gücü, diğer donanım bileşenlerinin de başarısını arttıracak şekilde kullanan dizüstü bilgisayarlar, kendi içinde birçok değişiklik gösteriyor. Farklılıklarını tasarım ve kasa yapısı noktasında da sürdüren ürünler günlük kullanımda, iş hayatında ya da oyun ve eğlence amaçlı kullanılabiliyor. Teknik yeterlilikleriyle günceli yakalayan bilgisayarlar, markaların kendilerine özgü tasarım ve teknoloji fikirlerini yansıtıyor.

Teknoloji sektörünün tanınmış işlemci markalarından Intel’in, 2009’dan bu yana ürettiği Core i5 işlemcileri, laptop modelleri başta olmak üzere birçok platformda kendine yer buluyor. Yeni nesil notebook’lar için geliştirdiği; düşük güç tüketen, az ısınan ve tatmin edici performans gösteren işlemciler, modern çalışma senaryolarının altından rahatlıkla kalkabiliyor. Tercih edilen dizüstü bilgisayar modeliyle gelen işlemcinin, çalışma hızı ve çekirdek sayısı, başvurulan uygulama ya da oyunların akıcı çalışmasında belirleyici olabiliyor. İlgili işlemciye ev sahipliği yapan taşınabilir bilgisayarlar, işlemciye ait yonga seti sayesinde birçok teknolojiye de kavuşuyor. Örneğin; güncel Wi-Fi arayüzü, Bluetooth özellikleri, yüksek çözünürlüklü görüntü çıkışı, sanallaştırma ve uzaktan destek teknolojiler, Intel Core i5 işlemcili notebook modelleri ile teknoloji tutkunlarının hayatına giriyor

Yalnızca işlemcisiyle değil ekran yapısı ve genişliği, kasası, giriş-çıkış noktaları, bellek kapasitesi, depolama miktarı, grafik yongası, batarya kapasitesi, optik okuyucu seçenekleri de markaların geliştirdikleri notebook modellerine göre değişebiliyor. İş yaşamında performanslı bir dizüstü bilgisayar kullanmak isteyen herkesin edinebilecekleri ürünler, yüklenen uygulamaların sorunsuz kullanılabilmesine fırsat tanırken, modellerdeki bağlanabilirlik ve genişletilebilirlik olanakları, profesyonellerin tercihlerinde belirleyici olabiliyor. Teknoloji meraklılarına Windows tabanlı işletim sistemleriyle sunulabilen taşınabilir bilgisayarlar, işletim sistemsiz olarak da yapılandırılabiliyor. Markaların yazılım ekipleri tarafından ortaya konan birçok yazılımın da internet üzerinden indirilerek yüklenebildiği ürünler, işletim sistemi ve donanım bileşenlerinin verimli kullanılabilmesini sağlıyor.

Intel Core i5 Laptop Fiyatları

Çok çekirdekli işlemcilerden yararlanan uygulamalarla çalışmak durumunda olanların yönelebilecekleri Intel Core i5 notebook modelleri; video düzenleme, temel düzeyde animasyon, oyun geliştirme gibi yoğun işlem gücü gerektiren uygulamalarda başarılı bir profil çiziyor. İşlemciye entegre gelen grafik yongaları, hem dizüstü bilgisayarın ekranına hem de harici görüntü birimlerine, yüksek çözünürlüklü görüntü sunabiliyor. Bazı laptop’larda yer alan ekstra grafik yongaları, üç boyutlu oyun ve grafik ağırlıklı programların akıcı çalışmasına destek oluyor. Teknoloji alanındaki trendleri yakından takip eden markalar, geliştirdikleri modellerle çeşitli yeniliklere imza atabiliyor. Geleneksel dizüstü bilgisayarlarında bulunan web kamera, klavye, Touchpad gibi özellikleri, birtakım geliştirmelerle daha başarılı hâle getiren markalar kullanıcıların seçimlerini Intel Core i5 işlemcili notebook modelleri noktasında yapmalarına ortam hazırlıyor.

Dijital kişisel verilerini daima yanında bulundurmak ve çalışmalarını, dilediği her yerde, kesintisiz olarak sürdürmeyi hedefleyenlerin ilgisini çeken ürünler, eksiksiz bir bilgisayar deneyimi vadediyor. Teknik kabiliyetleri sayesinde, masaüstü bilgisayarlarla gerçekleştirilebilen tüm işlemlerin aynen uygulanabildiği cihazlar, dijital içerik üretimi kadar tüketimi için de değerlendirilebiliyor. Yüksek çözünürlüklü videoların takibi, müzik dinlemek ve akış servislerinin sunduğu tüm dijital içeriklerden yararlanabilmek, dizüstü bilgisayarlarla mümkün oluyor. Yüksek kapasiteli bataryalarıyla prize bağlı olmadan da uzun saatler boyunca çalışabilen ürünler, gelişmiş enerji koruma mekanizmaları aracılığıyla aktif olarak kullanılmadığı anlarda oldukça düşük miktarda enerji tüketiyor.

Intel Core i5 laptop fiyatları, her bütçeden kullanıcının edinebileceği aralıklarda seyrediyor. Ekran genişliği, kasa yapısı ve donanım özellikleri gibi değişkenler, laptop fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynuyor. Farklı markaların geliştirdiği modeller, yeni ve performanslı bir mobil bilgisayar almak isteyenlerin alışveriş listelerine girmeye hak kazanıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Intel Core i5 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

2.439 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Casper
  2. Lenovo
  3. HP
  4. Dell
  5. Asus
  6. Apple
  7. Acer
  8. MSI
  9. Monster
  10. Toshiba
  11. Game Garaj
  12. Microsoft
  13. Huawei
  14. Technopc
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Kullanım Amacı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 7. İşlemci Tipi A-Z
  1. Intel Core i5
  2. Intel Core i9
  3. Intel Core i7
  4. Intel Core i3
  5. Intel Celeron
  6. Intel Pentium
  7. Intel Atom
  8. Intel Xeon
  9. AMD Ryzen 7
  10. AMD Ryzen 5
  11. AMD Ryzen 3
  12. AMD A9
  13. AMD A6
  14. AMD A4
  15. AMD Athlon
  16. 4600H
  17. AMD Ryzen 9
  18. AMD Tabanlı
  19. Intel Core Duo
  20. Intel Tabanlı
 8. İşlemci A-Z
 9. Ekran Boyutu A-Z
  1. 17,3 inç
  2. 15,6 inç
  3. 14,1 inç
  4. 14 inç
  5. 13,3 inç
  6. 13 inç
  7. 12 inç
  8. 12,3 inç
  9. 15 inç
 10. İşletim Sistemi A-Z
  1. Yok (Free Dos)
  2. Windows 10 Home
  3. Windows 10 Pro
  4. Windows 8 Pro
  5. Ubuntu
  6. macOS
  7. Linux
  8. Endless OS
  9. Windows 8.1 Pro
 11. Ekran Kartı A-Z
 12. Ekran Kartı Hafızası A-Z
 13. Ram (Sistem Belleği) A-Z
 14. Harddisk Kapasitesi A-Z
 15. SSD Kapasitesi A-Z
 16. Ekran Özelliği
 17. Max Ekran Çözünürlüğü A-Z
 18. Ekran Kartı Tipi
 19. Optik Sürücü
 20. Cihaz Ağırlığı
 21. Şarjlı Kullanım Süresi
 22. İşlemci Nesli A-Z
  1. 1.Nesil
  2. 10.Nesil
  3. 4.Nesil
  4. 5.Nesil
  5. 6.Nesil
  6. 7.Nesil
  7. 8.Nesil
  8. 9.Nesil
  9. Yok
 23. Dokunmatik Ekran
 24. Ürün Modeli
 25. Model
  1. Apple Macbook Pro
  2. Apple Macbook Air
 • İşlemci Tipi Intel Core i5

Dizüstü Bilgisayar Laptop Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98
Başa dön