Asus Intel Core i5 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

Günümüzün popüler ve kaliteli markalarından biri olan Asus, 1989 yılında Tayvan da kurulmuştur. En başta bilgisayar ve donanım üretmek üzere 4 mühendis tarafından kurulan bu marka, teknoloji odaklı iş yürüten bir şirkettir. Bu markanın ürünleri arasında cep telefonu, masaüstü bilgisayar, anakart, ekran kartı, notebook, elektronik devre elemanları vb. ürünler vardır. Son zamanlarda ürettiği üstün özellikli dizüstü bilgisayarla da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Adını sıklıkla duyduğumuz Asus i5 serisi laptoplar da bunlar arasında yer alır. 

Asus intel core i5 serisi laptoplar 3,6 GBz hıza sahip olan ve 4 çekirdekli intel işlemcili Lityum- İyon teknolojisiyle üretilen muhteşem bir dizüstü bilgisayardır. Bahsi geçen markanın laptopları ile popüler olmasının nedenleri arasında üstün kalitesi, sağlamlığı ve ileri teknolojisi yer alır. O nedenle Asus marka ürünlerinin müşteri kitlesinin fazla olması kaçınılmaz olur. Asus, oyun bilgisayarları konusunda da önemli içerikte ve kalitede ürünler ortaya koyar. 

Asus Rog Tytan, 4,2 GHz hıza sahip ve 6 çekirdekli Intel işlemcilidir. Yüksek teknoloji ile üretilen bu bilgisayar, 10 tane fana sahiptir. Laptop ve notebook bakımından son derece zengin ürünler sunan Asus, her kitleye hitap eder. Asus’un her kesime ve her ihtiyaca yönelik sunduğu ürünler arasından seçim yapabilir, kaliteli bir laptop sahibi olabilirsiniz. 

Asus i5 Laptop Özellikleri ve Modelleri 

Asus intel core i5 laptop modelleri içerdiği teknik özellikleri, muhteşem tasarımları, renkleri ve diğer özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Özellikle laptop modelleri işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebileceğiniz, ofis hayatında konfor sağlayabileceğiniz, müziği üstün kalitede dinleyebileceğiniz, filmi ve diziyi yüksek çözünürlükte izleyebileceğiniz birçok önemli özellik içerir. Asus Laptop i5 bilgisayarların en önemli özellikleri arasında ekran kartı, ekran boyutu, hafızası, işlemcisi, ekran bellek tipi, harddisk kapasitesi, bellek hızı dikkat çeker. Bunlarla da sınırlı kalmayarak Asus laptop i5 modelleri ekran çözünürlükleri, RAM özellikleri ve dizüstü bilgisayarları daha pratik duruma getiren diğer özellikleri ile piyasada fark yaratmaktadır. 

Laptop intel core i5 içerdiği modern teknolojik alt yapısı ve özellikleri ile kullanıcıya üstün hız kalitesi yaşatır. İşlemci hızı ve kalitesiyle beraber işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlar. Bunun yanı sıra dizi, film izlerken, müzik dinlerken veya eğitim alırken Asus kalitesinin farkına varmanıza olanak sağlar. Asus’un dizüstü bilgisayarlarında bulunan teknik özelliklerin yanı sıra bazı tasarımsal özellikleri de dikkat çeker. Muhteşem renkler içeren bilgisayarlar hem erkek hem de kadın kullanıcıların gözüne hitap eder. Klavye ve ekran tasarımı muhteşem bir şekilde durur. Bunların dışında cihazın ağırlığı, bluetooth, dokunmatik ekran, güvenlik bakımından önemli olan parmak izi ve webcam gibi özellikler de sayılabilir. 

İntel i5 8gb ram bünyesinde barındırdıkları model serileriyle insanların ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri karşılar. Sıra dışı görsellikleri, klavye ve gövde tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisine hitap eder. Kaliteli malzemelerden elde edilen şık ve gösterişli tasarımı, omurga ve gödeşi, hafif oluşuyla kolay taşınabilirliği gibi üstün özellikler hem gündelik yaşamda hem de iş hayatında konfor sağlar. Uzun ömürlü yapısı ile hayatınızın her anında Asus kalitesini hissedebilirsiniz. 

Asus i5 Laptop Kullanımı

Asus laptop ve notebook modelleri, üstün teknoloji içeren özellikleri ile kullanıcıya kusursuz bir performans sunar. Bu ürünler hem tasarım hem de işlevsel özellikleri ile iş hayatında ve gündelik yaşamda pratik kullanım sağlar. Muhteşem özellikler sunan i5 işlemcisi maksimum ekran çözünürlüğü, ekran kartı, estetik görünüm sunan ince ve hafif tasarımları ile üretkenliğe katkı sağlar. Hem oyun oynarken hem ofisteyken hem de gündelik yaşamda hızı ile işlerin pratik bir şekilde ilerlemesine olanak sunar. 

Asus bilgisayara özel olan Cooling Overboost özelliği fan hızlarını ayarlamanıza olanak sağlar. Bu akıllı termal tasarım bilgisayara maksimum soğutma verimliliği de sağlar. Ayrıca çalışma ortamının güvenliği ve stabilitesi için muhteşem bir kullanım sunar. Asus laptop i5 kullanan insanların değerlendirmelerini dikkate alarak üretim yapan firma, ürünlerinin özelliklerini her geçen gün yeniliyor. Full HD panel geniş görüş açısı sunan ekranlarıyla renk tutarlığı ve kontrast sağlar. Üstelik en dar görüş açısında bile renk bozulmalarının önüne geçer. 

Asus ürünleri mat kaplaması ile çalışırken ve oyun oynarken dikkat dağıtacak türden parlamalar yapmaz. Bu durum karşısında çeşitli yansımalar da görmezsiniz. Asus intel core laptop i5 modellerinin sahip olduğu teknolojik alt yapıdan ötürü, iş hayatında istenilen programlar kolayca yüklenir. Bununla da kalmaz, kesintisiz çalışma deneyimi sunduğu için işte üstün performans elde edilmesine olanak verir. Bu bilgisayarları ister iş hayatında kullanmak ister film dizi izlemek isterseniz farklı amaçla rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Asus İntel Core i5 Laptop Fiyatları 

Asus İntel core i5 modelleri çeşitli teknolojik ve tasarımsal özellikleri ile geniş bir yelpazede sunulur. Bu ürünlerin içeriği ve özelliği birbirinden farklı olduğu için fiyatları da değişiklik gösterir. Asus i5 intel core fiyatı bellek hızı, işlemci hızı, harddisk kapasitesi, diğer ekran kartı ve diğer işlemleri özelliklerine göre belirlenir. Bunların yanı sıra Ram tipi ve kapasitesi gibi pek çok özellikte Asus bilgisayarlarının fiyatının belirlenmesinde etkili olur. 

Asus intel core i5A laptop fiyatları ürünün özelliklerine ve estetik görünümüne bakıldığında oldukça tutarlıdır. Bu ürünler teknik özelliklerinden dolayı birçok ihtiyaca cevap verir. Bunun dışında ek yazılımsal ve donanımsal özellikleriyle kullanım bakımından oldukça pratik kullanım vadeder. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra dizüstü bilgisayarların renk seçenekleri, gösterişli tasarımları, klavye tasarımı, ekran boyutu ve ağırlığı gibi özellikler de fiyatı etkiler. Aynı şekilde kaç GB’a sahip olduğu da fiyatın üzerinde belirleyici unsur olur. 

Asus İ5 laptop modelleri arasından seçim yaparken geniş bir araştırma yapmanız ve değerlendirip incelemeniz gerekir. Kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı yorumlar, dizüstü Asus bilgisayar seçebilmeniz konusunda size rehberlik eder. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun, istediğiniz tasarım ve teknik özellikleri içeren modellerden satın alabilirsiniz. Her bütçeye ve her beklentiye cevap veren laptop Asus i5 ile hem iş hayatında hem de gündelik yaşamda kolaylık sağlayabilirsiniz. 

Asus İntel Core i5 Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Asus intel core i5 modelleri çeşitli özelliklere, renklere ve tasarımlara sahiptir. Bu bilgisayarlardan tercih ederken beklentinizi ve ihtiyacınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Ofis hayatında veya gündelik yaşamda kullanabileceğiniz bilgisayarın teknik özellikleri birbirinden farklıdır. Bunun yanı sıra kişisel zevkinizi göz önünde bulundurarak renk ve tasarımına karar verebilirsiniz. 

 Asus İntel Core i5 Kaliteli midir? 

Asus intel core i5 sağlam, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden elde edilir. Teknik özellik ve estetik görünümün dışında malzemeleriyle de kaliteli olan Asus laptoplar, kullanıcıya uzun ömürlü kullanım sunar. 

Asus İntel Core i5 Renk Seçenekleri Neler?

Asus intel core i5 bilgisayarları birbirinden iddialı renk seçeneklerine sahiptir. Bu seçenekler arasında siyah, gümüş, füme, beyaz gibi renkler yer alır. Her zevke ve her beklentiye hitap eden ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Intel Core i5 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Marka