Intel’in geliştirdiği, Core i5 serisi performanslı işlemcileri üzerinde bulunduran notebook modelleri, farklı amaçlarla değerlendirilebilen taşınabilir bilgisayarlar arasında yer alıyor. İşlemcisinden aldığı gücü, diğer donanım bileşenlerinin de başarısını arttıracak şekilde kullanan dizüstü bilgisayarlar, kendi içinde birçok değişiklik gösteriyor. Farklılıklarını tasarım ve kasa yapısı noktasında da sürdüren ürünler günlük kullanımda, iş hayatında ya da oyun ve eğlence amaçlı kullanılabiliyor. Teknik yeterlilikleriyle günceli yakalayan bilgisayarlar, markaların kendilerine özgü tasarım ve teknoloji fikirlerini yansıtıyor.

Teknoloji sektörünün tanınmış işlemci markalarından Intel’in, 2009’dan bu yana ürettiği Core i5 işlemcileri, laptop modelleri başta olmak üzere birçok platformda kendine yer buluyor. Yeni nesil notebook’lar için geliştirdiği; düşük güç tüketen, az ısınan ve tatmin edici performans gösteren işlemciler, modern çalışma senaryolarının altından rahatlıkla kalkabiliyor. Tercih edilen dizüstü bilgisayar modeliyle gelen işlemcinin, çalışma hızı ve çekirdek sayısı, başvurulan uygulama ya da oyunların akıcı çalışmasında belirleyici olabiliyor. İlgili işlemciye ev sahipliği yapan taşınabilir bilgisayarlar, işlemciye ait yonga seti sayesinde birçok teknolojiye de kavuşuyor. Örneğin; güncel Wi-Fi arayüzü, Bluetooth özellikleri, yüksek çözünürlüklü görüntü çıkışı, sanallaştırma ve uzaktan destek teknolojiler, Intel Core i5 işlemcili notebook modelleri ile teknoloji tutkunlarının hayatına giriyor

Yalnızca işlemcisiyle değil ekran yapısı ve genişliği, kasası, giriş-çıkış noktaları, bellek kapasitesi, depolama miktarı, grafik yongası, batarya kapasitesi, optik okuyucu seçenekleri de markaların geliştirdikleri notebook modellerine göre değişebiliyor. İş yaşamında performanslı bir dizüstü bilgisayar kullanmak isteyen herkesin edinebilecekleri ürünler, yüklenen uygulamaların sorunsuz kullanılabilmesine fırsat tanırken, modellerdeki bağlanabilirlik ve genişletilebilirlik olanakları, profesyonellerin tercihlerinde belirleyici olabiliyor. Teknoloji meraklılarına Windows tabanlı işletim sistemleriyle sunulabilen taşınabilir bilgisayarlar, işletim sistemsiz olarak da yapılandırılabiliyor. Markaların yazılım ekipleri tarafından ortaya konan birçok yazılımın da internet üzerinden indirilerek yüklenebildiği ürünler, işletim sistemi ve donanım bileşenlerinin verimli kullanılabilmesini sağlıyor.

Intel Core i5 Laptop Fiyatları

Çok çekirdekli işlemcilerden yararlanan uygulamalarla çalışmak durumunda olanların yönelebilecekleri Intel Core i5 notebook modelleri; video düzenleme, temel düzeyde animasyon, oyun geliştirme gibi yoğun işlem gücü gerektiren uygulamalarda başarılı bir profil çiziyor. İşlemciye entegre gelen grafik yongaları, hem dizüstü bilgisayarın ekranına hem de harici görüntü birimlerine, yüksek çözünürlüklü görüntü sunabiliyor. Bazı laptop’larda yer alan ekstra grafik yongaları, üç boyutlu oyun ve grafik ağırlıklı programların akıcı çalışmasına destek oluyor. Teknoloji alanındaki trendleri yakından takip eden markalar, geliştirdikleri modellerle çeşitli yeniliklere imza atabiliyor. Geleneksel dizüstü bilgisayarlarında bulunan web kamera, klavye, Touchpad gibi özellikleri, birtakım geliştirmelerle daha başarılı hâle getiren markalar kullanıcıların seçimlerini Intel Core i5 işlemcili notebook modelleri noktasında yapmalarına ortam hazırlıyor.

Dijital kişisel verilerini daima yanında bulundurmak ve çalışmalarını, dilediği her yerde, kesintisiz olarak sürdürmeyi hedefleyenlerin ilgisini çeken ürünler, eksiksiz bir bilgisayar deneyimi vadediyor. Teknik kabiliyetleri sayesinde, masaüstü bilgisayarlarla gerçekleştirilebilen tüm işlemlerin aynen uygulanabildiği cihazlar, dijital içerik üretimi kadar tüketimi için de değerlendirilebiliyor. Yüksek çözünürlüklü videoların takibi, müzik dinlemek ve akış servislerinin sunduğu tüm dijital içeriklerden yararlanabilmek, dizüstü bilgisayarlarla mümkün oluyor. Yüksek kapasiteli bataryalarıyla prize bağlı olmadan da uzun saatler boyunca çalışabilen ürünler, gelişmiş enerji koruma mekanizmaları aracılığıyla aktif olarak kullanılmadığı anlarda oldukça düşük miktarda enerji tüketiyor.

Intel Core i5 laptop fiyatları, her bütçeden kullanıcının edinebileceği aralıklarda seyrediyor. Ekran genişliği, kasa yapısı ve donanım özellikleri gibi değişkenler, laptop fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynuyor. Farklı markaların geliştirdiği modeller, yeni ve performanslı bir mobil bilgisayar almak isteyenlerin alışveriş listelerine girmeye hak kazanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Intel Core i5 Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Marka
Toplam 24 / 7513 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/98