Lav Saklama Kabı

Kahvaltılık ve yemeklik artan tüm gıdaları saklamak için en kaliteli ürünlere ihtiyaç duyulur. Gerek kahvaltılık ürünleri dolapta saklamak gerekse artan yemeklerinizin tazeliğini korumak adına mutlaka kapaklı saklama kaplarının kullanılması gerekir. Burada devreye giren ve her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Lav markası tarafından sizlere çeşitli renk ve tasarımlara sahip olan saklama kabı modelleri iletilmektedir. Kullanımından yana herkesin memnun kaldığı ve her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşarak memnun eden lav saklama kabı çeşitleri oldukça sevimli ve şık görünümlere sahiptir. Dilediğiniz her an, her yerden online şekilde erişim sağlayarak temin edebileceğiniz bu kaplar ile dolaplarınızda ve mutfaklarınızda bir nizam da elde edebilirsiniz. 

Çeşitli tasarımlara ve kapak renklerine sahip olan saklama kabı seti modelleri set şeklinde temin edildiğinde çok daha kullanışlı olmaktadır. Hem kahvaltıda kullanabileceğiniz boyutlarıyla hem de yemek artıklarını saklayabileceğiniz boyutlarıyla adından söz ettirmeye ve beğeni toplamaya devam etmektedir. Her zaman online raflarda yerini alan lav cam saklama kabı modellerinde özellikle en çok tercih edilen materyal hiç kuşkusuz cam materyaldir. Hem kalın camdan tasarlanarak yemeklerin ve kahvaltılık gıdaların daha uzun süre temiz ve taze kalmasını sağlar hem de yemeklerinizin üzerini güvenle ve sağlıkla kapatmanıza yardımcı olur. 

Özellikle de zeytin, peynir, salça, reçel, yağ, bal gibi her sabah kahvaltıda istisnasız şekilde tüketilmeye devam eden kahvaltılık gıdaların mutlaka kapalı şekilde buzdolabında muhafaza edilmesi gerekir. Aksi takdirde dolabın içerisinde yer alan gaz ve kokuyu içine çeken kahvaltılık gıdalar kısa süre içerisinde gıda zehirlenmesine yol açabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına kahvaltılık tüm gıdalarınızı lav kilitli saklama kabı modellerinde muhafaza edebilirsiniz. 

İdeal boyutları sayesinde hem dolapta saklamakta zorluk çekmeyecek hem de gıdalarınızı sürekli yenilemek zorunda kalmayacaksınız. Üstelik kahvaltı masalarında kullanılacak kadar da şık ve klasik tasarımları mevcuttur. Bu özellikleri sayesinde kahvaltı masasında ayrı buzdolabında ayrı saklama kabı kullanmanıza gerek kalmaz. 

Lav Saklama Kabı Çeşitleri

Lav markası tarafından yüksek kalite ve uygun fiyatlar dahilinde sunulmakta olan saklama kabı çeşitlerinde kilitli modeller, cam modeller, renkli kapaklı modeller, 2’li ve 3’lü modeller mevcuttur. İster 2’li ve 3’lü temin ederek sevimli şekilde kullanabilir ister çok daha fazla parçadan oluşan modelleri seçerek uzun ömürlü bir şekilde kullanımına yer verebilirsiniz. Online alışveriş rahatlığıyla tek tıklamayla temin edebileceğiniz bu saklama kabı çeşitlerini farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. 

Daha çok mutfak içerisinde ihtiyaç duyulan ve yiyeceklerin her koşulda muhafaza edilmesine olanak sunan saklama kapları niteliklerine bağlı olarak farklı modellerde tercih edilebilir. Saklamak istediğiniz ürünlerin hacmine göre saklamak istediğiniz süreye bağlı olarak pratik tercihler yapabilirsiniz. Her mutfağın vazgeçilmezleri arasında yer alan lav kapaklı cam saklama kabı modelleri kapaklarının kilit sistemi sayesinde daha fazla tercih edilmektedir. 

Adından da anlaşılacağı üzere saklama kabı niteliğinde tasarlanan bu ürünler içerisine konulan tüm gıdaları saklamak üzerine üretilmektedir. Bu nedenle de her zaman dayanıklı ve kaliteli malzemeler tercih edilerek üretimine hız kesmeden ve ara vermeden devam edilir. Kullanım içeriklerine bağlı olarak bir bütün şeklinde ele alınan saklama kabı çeşitlerinde 6’lı ve 8’li modelleri dahi bulabilirsiniz. 

İçerisinde saklanacak olan gıdaların niteliğini uzun süre korumak amacıyla tasarlanan saklama kaplarında yemeklerin bozulmaması temel alınır. Tamamen dayanıklılık üzerine tasarlanan bu modeller sayesinde içerisindeki yemeklerin ya da artıkların işlevselliği de bozulmaz. Birkaç gün boyunca, özellikle de buzdolabı içerisinde saklandığı zaman hiçbir sorun meydana gelmez ve işlevselliğinden bir şey kaybetmez. Sizler de ister sıcak yemeklerinizi tezgah üzerinde muhafaza etmek ister kahvaltılık ve artık yemeklerinizi soğuk bir şekilde birkaç gün boyunca muhafaza etmek adına saklama kabı kullanımına geçiş yapabilirsiniz. 

Herkesin hayatında pratik tüm ürünler oldukça fazla öneme sahiptir. Bu öneme sahip olan ürünlerden biri de saklama kaplarıdır. Vakumlu modeller, kilitli modeller, cam kapaklı modeller, master modeller ve daha pek çok tasarım kullanım oranını arttırmaktadır. Piyasada çok fazla marka tarafından plastik malzemelerden yapılmış olan saklama kapları mevcuttur. Ancak içeriğinin tam olarak ne olduğu bilinmeyen plastik saklama kapları yerine sizler de sağlığa önem veren, güvenliği ön plana alan lav 3 lü saklama kabı cam modellere göz atabilirsiniz. 

Cam malzemelerden yapılan saklama kaplarının kullanımı her zaman çok daha sağlıklıdır. Hem plastik malzemelerden yapılan saklama kaplarının kokusu ve yapısı gibi yemeğe işlemez hem de dışarıdan gelecek olan tüm darbelere karşı da koruma altına alır. Saklama kaplarını kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri budur. Plastik tercih etmek yerine sağlığı göz önünde bulundurarak cam kaplar tercih edilmelidir. 

Cam malzeme kullanılarak tasarlanan saklama kapları yiyeceğin ısısını uzun süre korumaya devam eder. İçerisinde koyacağınız tüm gıdaları sağlıklı bir biçimde korur ve tazeliğinden en az 2 gün boyunca bir şey kaybetmez. Aynı zamanda fiyatları da bu yüksek kalitesine rağmen oldukça ideal boyutlardadır. 

Ucuz yollu saklama kaplarını tercih etmek yerine, kalitesiyle ve insan sağlığına karşı olumsuz hiçbir etkisinin bilinmemesiyle Lav markası tarafından sunulan cam saklama kaplarını tercih edebilirsiniz. Ucuz ve özellikle de plastik malzemelerden yapılan saklama kaplarını tercih ettiğiniz surette ne yazık ki insan sağlığını da tehlikeye atmış olursunuz. Önce sağlığını ve sonrasında şıklığı düşünerek bu iki özelliği de üzerinde taşıyan lav saklama kaplarına bir şans verebilirsiniz. 

Yemek saklamak ve korumak amacıyla tasarlanan en önemli mutfak gereçlerinden biri olan saklama kapları saklayacağınız yiyeceğin malzemelerine göre de farklı ebatlara ayrılmaktadır. Daha çok kare ve dikdörtgen şekillere sahip olan bu saklama kapları kullanışlarına göre farklı işlevselliklere sahip olabilir. Saklama kaplarında yalnızca artık yemek ya da kahvaltılık gıda değil aynı zamanda un, şeker, tuz, çay, kahve gibi toz gıdaları da saklayabilirsiniz. Daha büyük ebatları olan saklama kaplarında ise nohut, kuru fasulye, barbunya, pirinç, bulgur, makarna gibi kuru bakliyat ürünlerini de saklayabilirsiniz. 

Bazı modellerde kilit ve vakum sistemi mevcuttur. Bu modeller içerisine konulan yiyeceğin hava almasını önler. Bu özelliğinden ötürü daha çok sıvı içeriği bulunan yemekler kilitli kaplarda saklanır. Bazı modellerde ise kenarında süzgeç tasarımlarının olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca daha büyük ve oval şekle sahip olan saklama kaplarında ise meyve ve sebzelerinizi de kolaylıkla muhafaza edebilir ve hatta yıkayarak süzme işlemi yapabilirsiniz. Küçük ve kilitli ebatları ise yanınızda sandviç taşımak, salata taşımak ya da atıştırmalık koymak için tercih edebilirsiniz. Her açıdan kullanışlılığı ve işlevselliği fazla olan saklama kapları Lav kalitesiyle ve farkıyla sunulduğunda çok daha fazla önem taşımaktadır. 

Lav Fresco Kilitli Saklama Kabı

En çok tercih edilen modeller arasında lav fresco saklama kabı yer almaktadır. Tekli modellerin yanı sıra lav fresco 3’lü saklama kabı seti de mevcuttur. Birden fazla paket temin ederek daha uygun fiyata getirebilirsiniz. Online bir şekilde alarak kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. 

Lav Cam Kilitli Saklama Kabı 4’Lü

Lav 4 lü saklama kabı almak istediğinizde cam kilitli modellere bir şans verebilirsiniz. Kilitli olduğu için içerisine koyacağınız hiçbir maddede akıntı ve sızıntıya neden olmaz. Bu özelliği sayesinde çantalarınızda ya da arabalarınızda gönül rahatlığıyla, dökülme korkusu olmadan taşıyabilirsiniz. 

Lav Renkli Kapaklı 3’Lü Kase Seti

Saklama kaplarının yanı sıra en çok tercih edilenlerden biri de kase setleridir. Bal, reçel ve buna benzer yoğun akışkan kıvama sahip olan tüm kahvaltılık ürünlerinizi servis etme ve muhafaza etme amacıyla tasarlanırlar. Sizler de bu kaselerden temin ederek hem sofralarınızda hem buzdolaplarınızda kullanabilirsiniz. 

Lav Master Saklama Kabı 4’Lü

Şıklığı ve klasik ebatlarıyla dikkat çeken lav master saklama kabı modelleri buzdolaplarınızda renk katıyor. Kase modelinde olan bu saklama kaplarında kapaklar renkli silikondan elde edilmektedir. Kırmızı, yeşil, mavi ve mor kapaklar ile buzdolaplarınıza renkli bir görünüm katabilirsiniz. 

Lav 8’Li Saklama Kabı Seti

Lav cube saklama kabı modelleri en sevilen ve diğer modellere oranla farklı bir tasarıma sahip olan modellerdir. Kapaklı olarak kullanılmak yerine alt kısımdan geçirmeli şekilde kullanılmaktadır. Hem tasarım olarak farklılık sunar hem de camı daha ince borosilikat özellik taşır. Bu sayede kullandığınız her yere oldukça şık bir görünüm katar. 

Lav 2’Li Saklama Kabı Kapaklı

Kapaklı modeller yiyeceklere koku sinmemesi ve toz olmaması adına her zaman daha fazla tercih edilmektedir. Lav duo saklama kabı modelleri de kapaklı şekilde sizlere sunulmaktadır. Vakit kaybetmeden temin edebilir ve böylece yemeklerinizi tüm koku, ısı kaybı ve toz gibi sorunlara karşı koruma altına almış olursunuz. Tüm bu saklama kabı modellerini sağlıklı yaşamınıza özen gösterdiğiniz sürece uzun ömürlü bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. İçerisinde tüm besinleri gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Besinlerin tamamını tüketene kadar en uygun ısıda ve en uygun koşullarda muhafaza etmek için bu saklama kaplarının kullanımına başlayabilirsiniz. 

Özellikle de kilitli, kapaklı ve vakumlu modeller ile sızdırmaz özelliğinden faydalanabilir ve tüm yemekleri içerisinde gönül rahatlığıyla ekleyebilirsiniz. Besinlerinizi güvenle ve uzun süre saklayabilmek, akşamdan kalan yemeklerinizi koruyabilmek ve şarküteri ağırlıklı yemeklerin bozulmasını önlemek adına saklama kabı kullanımı her zaman hayat kurtarır. Özellikle de Lav güvencesiyle sunulan bu modellerin cam kısımlarında renk kullanılmamaya özen gösterilir. 

Lav Saklama Kabı Fiyatları

Tek bir sabit lav saklama kabı fiyatı mevcut değildir. Her bir üründe tasarımına, kapak kısımlarına, ebatlarına ve içerdiği parça sayısına bağlı olarak farklı lav saklama kabı fiyatları gündemdedir. İhtiyacınıza yönelik olarak bütçenize en uygun olanları temin edebilirsiniz. 

Lav Saklama Kapları Buzdolabına Koyulur mu?

Lav kalitesiyle sunulan saklama kaplarının asıl amacı buzdolabında yemekleri kapalı bir şekilde muhafaza etmektir. Kapaklı ve kilitli sisteme sahip olan tüm modelleri buzdolabında saklayabilirsiniz. Hiçbir şekilde çatlama ve sızma gibi sorunlar meydana gelmez. 

Lav Saklama Kaplarında Neler Saklanır?

Lav farkıyla ve güvencesiyle üretilen saklama kabı modellerinde akşamdan kalan yemeklerinizi, kahvaltılık besinleri, kuru gıdaları, toz gıdaları, sıvı gıdaları ve özellikle de sandviç ve atıştırmalık gibi taşımalık gıdaları saklayabilirsiniz. 

Lav Saklama Kabı Hangi Materyalden Yapılır? 

Lav saklama kaplarında orijinal cam materyaller kullanılmaktadır. Böylece yemeklere herhangi bir plastik kokusu ya da yapısı bulaşmamaktadır. Tamamen güvenilir bir şekilde, kalitesinden ödün vermeden lav saklama kaplarında cam malzeme kullanımına yer verilir. Sağlıkla kullanmaya ve yemeklerinizi muhafaza etmeye devam edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lav Saklama Kapları

253 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 253 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/231100/60003720/lav