Kahvaltılıklar

Kahvaltılıklar sabah saatlerinde sofranızı zengin bir şekilde kurabilmenize yardım eder. Kahvaltılıklar şık tasarımlara sahiptir. Kahvaltılıklarla masanıza zarif bir görünüm katabilirsiniz. Kahvaltılık gereçler sayesinde peynir, tereyağı, zeytin, bal gibi yiyecekleri düzenli bir şekilde masanıza dizebilirsiniz. Kahvaltılık tabaklar farklı boyutlara sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız kadar yiyeceği içerisine koyabileceğiniz tabakları satın alabilirsiniz. Kapaklı kahvaltı setleri yiyeceklerinizi toza karşı koruyabilmenizi sağlar. Kahvaltı tabaklarınızı masanıza taşıdıktan sonra kapaklarını açabilirsiniz. Yıkanabilir tabaklar sayesinde temizlik işlemlerini kolaya gerçekleştirebilirsiniz. Seramik tabaklar ve cam tabaklar çizilmeye karşı dayanıklıdır. Yıkanabilir ahşap kapakları temizleyerek tabaklarınızı yeni gıdalarla doldurabilirsiniz. Set halindeki kahvaltılıklar takım oluşturur. Sofranızda ahenkli bir görünüm elde etmek için set ürünleri tercih edebilirsiniz. Çatal bıçak setleriyle mutfak ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Pratik Tasarımlara Sahip Sevimli Kahvaltılıklar

Renkli kapaklara sahip olan kahvaltılıklar sevimli bir görünüme sahiptir. Vakumlu plastik kapakları kullanarak yiyeceklerinizi dolabınızda daha taze şekilde saklayabilirsiniz. Ahşap kapaklı kahvaltılıklar arasında ahşap tepsiye sahip olan modeller de yer alır. Ahşap tepsiye kahvaltı kâselerinizi yerleştirebilirsiniz. Bambu ağacından üretilen ahşap kahvaltılıklar pratik ve estetik bir tasarıma sahiptir. Porselen kahvaltılıklar zarif görünümleri ve derin yapılarıyla mutfağınızda size yardımcı olur. Porselen kâselerde sıcak ve soğuk yiyeceklerinizi saklayabilirsiniz. Sütlaç, aşure, puding gibi tatlılar, kahvaltılık kâselerinizde yer verebileceğiniz ürünler arasındadır. Cacıklarınızı ve çeşitli soslarınızı da kahvaltılık kâselerinizde saklayabilirsiniz. Silikon kapaklı ürünler ısıya karşı dayanıklıdır. Silikon kapaklar oldukça esnektir. Bu esneklik sayesinde kapağı kâsenize kolayca oturtabilirsiniz. Porselen tepsileri kahvaltılıklarınızı taşımak için kullanabilirsiniz.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Kahvaltılıklar

Kâse, tabak ve tepsi gibi ürünleri bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Mutfak aksesuarları sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Kahvaltılarınızdan sonra mutfak takımlarınızı bir arada makinenize yerleştirerek temizleyebilirsiniz. Otellerde ve yemekhanelerde kullanılmaya uygun olan kahvaltı tabakları birçok bölmeye yer verir. Bu bölmelere müşterileriniz açık büfeden seçecekleri yiyecekleri yerleştirebilir. Kapaklı kahvaltı tabakları yiyeceklerin tozlanmasını engeller. Bölme sayısına göre kahvaltı setlerini sipariş edebilirsiniz. Kenarlarında tutma kulpları bulunan setleri kolayca taşıyabilirsiniz. Çıkarılabilir saydam kapak kısmına sahip olan ürünler son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bölmeli kahvaltı tabaklarının geniş ana bölmesine ekmek dilimlerinizi yerleştirebilirsiniz. Yanlarda yer alan küçük bölmeleri reçel, bal, salça gibi ürünlere yer vermek için kullanabilirsiniz. Mini tabakları birbirleriyle uyumlu kahvaltılıkları yerleştirmek için değerlendirebilirsiniz. Tahin ve pekmez gibi tatlıları ya da kahvaltı soslarınızı mini tabaklarınıza yerleştirebilirsiniz. Tasarımlarında desenlere yer veren kahvaltılıklar da vardır. Dizaynlarıyla dikkat çeken kahvaltılıklar çiçek ve hayvan desenlerine sahiptir.

Soru 1: Kahvaltılık Modelleri Nelerdir?

Cevap 1: Kahvaltılıklar, kâseleri ve tabakları içerir. Kâselerde kahvaltı sofralarınızda bulundurmak istediğiniz çeşitli yiyeceklere yer verebilirsiniz. Kahvaltı tabakları geniş yapıya sahiptir. Bölmeli tabaklar sayesinde farklı yiyecekleri bir arada bulundurabilirsiniz. Kapaklı tabaklar ve kapaklı kâseler hijyenik bir şekilde yiyeceklerinizi korur.

Soru 2: Kahvaltılıklar Nasıl Kullanılır?

Cevap 2: Sunum setlerini masanızın ortasına yerleştirebilirsiniz. Bu tüm konuklarınız çeşitli soslara kolayca ulaşabilir. Kahvaltıdan sonra kâselerinizin içindeki yiyecekleri kapaklı tasarım yardımıyla koruyabilirsiniz. Pratik kapaklar yiyeceklerinizi taze halde saklayabilmenize olanak tanır. Kahvaltı tepsileri geniş bir yüzeye sahiptir. Tepsinizin sunduğu alanı kâse, tabak ve bardak gibi ürünleri yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Soru 3: Kahvaltılıklar Nasıl Temizlenir?

Cevap 3: Seramik ve cam gibi ürünlerle imal edilen kahvaltılıkları bulaşık makinenizde temizleyebilirsiniz. Plastik ve ahşap kapaklara sahip olan kahvaltı tabaklarınızı da makinenizde yıkayabilirsiniz. Yıkama öncesinde tabaklarınızın ve kâselerinizin üzerinde kalan yiyecek parçalarını alabilirsiniz. Kahvaltılıklarınızı bulaşık makinenizin bölmelerine ters şekilde yerleştirmeniz gerekir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kahvaltılıklar

.
.
Toplam 24 / 621 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/80516058