Kahvaltılıklar

Kahvaltı, pek çok kişi için farklı içeriğe ve oldukça büyük bir öneme sahip olan bir öğündür. Aynı zamanda da özenle hazırladığınız kahvaltılık çeşitlerinin masa dizaynında kullandığınız tabaklarla bir bütün oluşturmasını ve şık görünmesini isteyebilirsiniz. Bu sebeple karşınıza çıkan kahvaltılık tabaklar ile isteğiniz görünümü elde edebilir ve şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Modeller farklı tasarım ve renk tonlarında geliştirilerek üretilir. Böylelikle pek çok seçenek karşınıza çıkarak sizi kararsız bırakabilir. Başbaşa kahvaltı yapan çiftler için ya da sabah misafiri gelecek olan ev hanımlarının tercih edebileceği pek çok kahvaltılık ürün çeşitleri bulunur. Şık tasarımları ve modern görünümleri ile hayranlık uyandıran modeller vardır. Geniş ailelere de hitap eden bu çeşitlilik arasından kalabalık sofralara yönelik dilediğiniz kahvaltı setini tercih edebilirsiniz. Bu sayede zengin içeriğe sahip sunumlar hazırlayabilirsiniz. Modeller arasında yer alan bambu tabanlı ve kapak detaylı olan 3’lü kahvaltı seti sabah sofralarında sizin için ideal bir yardımcı olabilir. Bu setin içinde 3 adet porselen kase ve bambu kapak bulunur. Buna ek olarak bir de bambu tepsisi ile görsel açıdan şık bir görünüm oluşturur. Ayrıca bu ürün seti hem kahvaltılıkları saklama amacıyla kullanılabilir hem de sunumlarda her zaman elinizin altında olabilir. Kolay kullanım imkanı sunan bu çeşitleri siz de deneyebilir ve sofralarınıza renk katabilirsiniz.

Zevkinize Yönelik Kahvaltılık Takımları

Kahvaltılık çeşitleri içerisinde kendisine yer edinen ve 6 adet bölmesi olan ürün seti dikdörtgen şeklindedir. Zengin içerikli kahvaltılarda şık sunumlar elde etmenize yardımcı olur. Bu kahvaltı setinin alt tepsisi içerisine dizilen kaseleri kırmızı renktedir. Ayıca ürünün kapak kısmı da şeffaf yapısı ile içinin görünmesini sağlar. Zarif tutma yeri ile kapağı kaldırarak kullanım anında masanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Aynı zamanda da ürünün kapaklı olması sayesinde dilerseniz kahvaltılıkları buzdolabında kolayca muhafaza edebilirsiniz. Bu kahvaltılık modeli kaliteli materyaller kullanılarak geliştirilir. Dolayısıyla BPA içermeyen yapısı ile çevre dostu olarak karşınıza çıkar. Bu ürünün en sevilen özelliklerinden biri bulaşık makinesinde yıkanabilir olmasıdır. Geri dönüşümlü maddelerden üretilen bu çeşit 36x21.5x5.5 cm boyutundadır. Bambu kapaklı olan porselen kahvaltılık setinin 2’lisine ek olarak 6’lısı da mevcuttur. Böylelikle seçimlerinizi ihtiyaçlarınız ve bireysel zevkleriniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Bu bambu modelleri arasında kapak kısmında tutacak yerinin gömülü olduğu çeşitler de karşınıza çıkabilir. Farklı bir tasarıma sahip olan bu modelin tepsi kısmı cam ve kenarları da bambudur. Zarif detayları ile oldukça göz alıcı görünen bu çeşidi sofranızda bulundurabilirsiniz. Kahvaltılık sunumlar arasında yer alan bütün ürünler çeşitliliğine ve modeline bağlı olarak 2 kişilikten 12 hatta 13 kişiliğe kadar seçenek sunar. Bu çeşitlerin içerisinde de tabak ya da kapaklı setler olduğu gibi reçel, tereyağ ve çikolatayı bıçakla sürebileceğiniz farklı ürün takımlarının olduğu seçenekler de mevcuttur. Kahvaltılık ürünlerin parça sayılarına ek olarak üretiminde kullanılan materyaller de değişiklik gösterir. Cami, bambu, seramik ve porselen gibi farklı malzemelerin yer aldığı bu çeşitlilik içinden seçim yapmanız işinizi kolaylaştırabilir. Kapaklı kahvaltılık takımları, farklı markaların müşterilere sunduğu bu çeşitler hemen hemen her evde yaygın bir şekilde tercih edilerek kullanılır. Genellikle farklı ve birçok modelde üretilen bu seçenekleri ihtiyacınız göz önünde bulundurularak incelenebilir. Zevkinize ve ihtiyacınıza hitap etmeyi hedefleyen bu ürünleri deneyerek kahvaltıların keyfini çıkarabilirsiniz.

Mutfakların Vazgeçilmezi Kahvaltılık Çeşitleri

Kahvaltı esnasında peynir, zeytin, reçel ve bal gibi pek çok gıda çeşidi tüketilir. Bunların korunması için de gerek duyulan çeşitler arasında kahvaltılık kapaklı olarak karşınıza çıkan ürünler yer alır. Genellikle gıdalarınızı buzdolabında muhafaza etmenizi kolaylaştıran çeşitlerdir. Aynı zamanda da sofralara şıklık katar. Pratik kullanım imkanı da sunan bu ürünlerin en büyük avantajı kapalı bir tasarıma sahip olmasıdır. Yiyeceklerin uzun süre sağlıklı bir şekilde bozmadan ve küflenmeden korunmasına yardımcı olur. Ayrıca kahvaltılıkların içerdiği kokunun buzdolabına sinmesini de engeller. Sofra kurarken işinizi pratikleştiren bu kahvaltılık takımları ürün içeriğine ve sayısına bağlı olarak kullanıcılara sofralarda çeşitli gıda alternatifi sunar. Buna ek olarak kahvaltılık önerileri arasında yer alan bütün bu çeşitler salam, sucuk ve patates kızartması gibi pek çok gıda çeşidini masalarda bulundurur. Böylelikle bu kahvaltı setleri düzenli ve uyumlu bir sofra hazırlamanız için size katkıda bulunur. Özellikle çoklu kahvaltılık setleri içerdiği bölme sayısı ile hem çok daha fazla gıda alır hem de masa üzerinden çok yer kaplamadan kullanılabilir. Kahvaltılık 6 lı set modelleri cam, porselen ve sert plastik gibi farklı materyaller ile geliştirilen ürünlerdir. Bu çeşitlerin genellikle hepsinin rahat taşıma imkanı sunan tepsisi bulunur. Mutfak ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilen çeşitlerdir. Kaliteli yapısı ile gıda ürünlerini uzun süre taptaze saklayarak dilediğiniz an tüketebilme imkanı sunar. Modern görünüme sahip pek çok çeşidin sofradaki görünümüne siz de şahit olabilirsiniz. Farklı markaların üretimini gerçekleştirdiği bu kahvaltılık modelleri orijinalliği ve eşsiz tasarımları ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Kolay kullanılan ürünler zarif modelleri ile mutfakta dikkat çekerek derli toplu bir görünüm de verir. Çeşitler arasında yer alan ve su damlası şeklindeki tasarımı ile ön plana çıkan ürünün kapak bölümleriyle beraber taban kısmı ahşap materyali ile geliştirilir. Böylelikle oldukça kaliteli bir şekilde karşınıza çıkar. Bu çeşidin tabak kısımlarının tabana geçirilebilen yapıya sahip olması sayesinde, kayma ya da sürtünme sonucu oluşabilecek olan çizilme gibi problemler ile karşılaşmanıza müsaade etmez. Bu sayede keyifle kullanabilirsiniz.

Kahvaltılık Saklama Kabı Modelleri

Kahvaltılık saklama kabı modelleri genellikle kalan yemeklerin bozulmaması için kullanılan en doğru ürünler arasında yer alır. Bu çeşit gıdaları dış havadan izole ederek aynı tazeliğini günlerce korumasına yardımcı olur. Gıdaların saklanması için tercih edilen bu ürünler farklı model ve ürün çeşitliliği ile birçok kişinin beğenisini toplar. Yiyeceklerin günlerce hatta haftalarca bozulmadan ve küflenmeden korunmasını sağlayan ürünler güçlü bir emiş gücüne sahiptir. Sağlam yapısı ile uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. İhtiyacınızı karşılayabilen bu çeşitlerden arasından dilediğiniz renk ve modeli tercih ederek sunumlarınızı yenileyebilirsiniz. Kahvaltılık cam tabakları, kaseleri ve takımları oval, kare ya da dikdörtgen tasarımları ile karşınıza çıkar. Bu çeşitler arasında da kapaklı pek çok model bulunur. Kahvaltılık kullanabileceğiniz tepsi ve kapağa sahip olan bu ürünlere ek olarak cam bileşeni ile geliştirilen saklama kabı modelleri de mevcuttur. Mutfakta pek çok yönden işini kolaylaştıran bu ürünlerin hammaddesinin cam olması sizin için çok daha kullanışlı olabilir. Ayrıca sağlık açısından da destekleyici olan bu çeşitler sıkça tercih edilir. Kahvaltılık cam kase modelleri de sadece kahvaltılıklar için değil, aynı zamanda da sütlü tatlı gibi beş çayında tüketebileceğiniz gıdalar için de kullanılabilir. Bu cam kaseler arasında kapalı olan ürünler de mevcuttur. Siz de ihtiyacınızı göz önüne alarak çeşitler arası seçim yapabilirsiniz. Ürün çeşitliliği arasından reçellik olarak tercih edilen minimal boyutlarda ve farklı modellerde bulunan pek çok çeşit karşınıza çıkar. Yaprak şeklindeki, kare, oval ve damalı şeklindeki tasarımı ile bütün kahvaltı sofralarında yerini almaya hazır olan ürünlerdir. Porselen ile geliştirilen bu çeşitliliği siz de sofranızda bulundurabilirsiniz. 6 bölmeli kahvaltılık çeşitleri günlük sofralarınızda da kullanım için rahatlıkla tercih edebileceğiniz farklı modeller ile sizin beğeninize sunulur. Zarif tasarımları ile vitrinlerde öne çıkan bu ürünler mutfak dolaplarınızda yerini almaya hazırdır. Kendinden desenli ve şık tasarımı ile beğeninize hitap eden bu ürünler oldukça göz alıcıdır. Siz de erzaklarınızı bu modeller ile uzun süre taze kalmasını sağlayabilir ve çok daha sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz.

Set Sayılarına Göre Kahvaltılık Çeşitleri

Çeşitlilik arasında kendine yer edinen 3 lü kahvaltılık seti modelleri arasında bulunan ve taban kısmı kırılmaz ahşap materyali üretilen çeşit farklı tasarım detayları ile karşınıza çıkar. Başka bir model de bambu tabanlı tutulabilir tepsi şeklindeki tasarımına ek olarak kaselerde bulunan kendinden çizgili yapısı kapak şekilleri ile çok amaçlı kullanım için uygundur. Bir diğer model de oval şekli ve kendinden üçgen detayları olan bir üründür. Derin kapak yapısı ile görünümü son derece şıktır. Ürünün tabanı 4 ayaklı yapısı ile masa izlenimi bırakabilen bir tasarıma sahiptir. Bu çeşit kahvaltılık için tercih edilebileceği gibi baharat setleri için de zevkle kullanılabilir. Yine 3’lü set olarak karşınıza çıkan mavi renk tonunu içeren ve kapaklı olan ürün modeli orta kısmında bulunan sap detayı ile kolay taşınabilme imkanı sunar. Şık desenleri üzerinden barından bu çeşidi kahvaltılığa ek olarak çerezlik için de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürün el boyaması Çin işidir. El işçiliği ile yapılarak üzerinde bulunan desenlerin büyük bir titizlikle işlenmesi sağlanır. Böylece rengini, canlılığını ve dokusunu uzun süre korur. İçerdiği dizay ile siz de hayranlık uyandıracak bir modeldir. 3’lü kahvaltılık setleri içerisinde zeytinlik ve reçellik gibi farklı çeşitler de bulabilirsiniz. 8 li kahvaltılık takımı modellerini de kalabalık aileler ya da çok sayıda misafir ağırlayanlar rahatlıkla tercih edebilir. Bu sayede düzenli bir sofra kurarak evinize gelen insanları sofranızda çok güzel bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Özellikle karşınıza çıkan 9 bölmeli kahvaltılık modelleri ile sofraya koyacağınız gıdaların çeşitliliğini artırabilir ve güzel dakikalar geçireceğiniz sofralar hazırlayabilirsiniz. 4 lü kahvaltılık seti çeşitlerinden de gıda ve kişi sayısına bağlı olarak bir tercih yapabilir ve kendi durumunuza göre kullanabilirsiniz. Sofralarınızı aydınlatan, aynı zamanda da pek çok insanın severek kullandığı bu ürünleri masanızda bulundurabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Bölmeli Kahvaltılık Tasarımları

3 malzemeli kahvaltılık çeşitleri zeytin, peynir ve reçel gibi gıdalar için ideal olan ürünlerdir. Modelleri arasında yer alan ve seramik malzeme kullanılarak üretilen bu çeşit siyahlı, grili şık tasarım detayları ile karşınıza çıkar. Ayrıca bu ürünün tepsi kısmı da seramik malzemesi kullanılarak geliştirilir. Oldukça görünen bu kahvaltılık modelini farklı alternatiflerde de kullanabilir ve mutfağınızda dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Bu üçlü

setler içerisinde porselen ile üretilen çeşitler de mevcuttur. Buna ek olarak iki kare ve bir dikdörtgen kase sunan bu ürün tepsisi de porselendir. Ayrıca model 25x25 cm boyutundadır. Çeşitler arasında bulunan başka bir ürün ise şık ve pratik bir kahvaltı sunumu hazırlamaya olanak tanır. Bu çeşidin tabanı ve eşsiz detaya sahip kapakları ahşap ile üretilir. Ek olarak kullanılan bir tane daha şeffaf kapağı da bulunur. Ürünün temizliğini de bulaşık makinesi kullanmadan elde yapabilirsiniz. İlk kullanımdan önce bu çeşidin ahşap kısımlarını bitkisel yağ ile silmeniz, ürün ömrünü uzatmak konusunda etkili olabilir. Ahşap ürünlerin suyun içinde bırakılması kalitesini ve kullanım ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Bu sebeple yıkadıktan sonra da dik bir şekilde kurumaya bırakılması yeterli olacaktır. Kaseleri kaliteli plastik ile üretilen bu çeşidi deneyebilirsiniz.

Kahvaltılık bölmeli ürünler arasında saklama kapları da yer alır. Kullanım amacınızı düşünerek bu ürünlere siz de sahip olabilirsiniz. Günlük kullanım için tercih edilen hafif ve kolay temizliği sağlanabilen mutfak eşyaları arasından istediğinizi inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kaliteli ve şık modeller arasında yer alan alternatif kahvaltılık çeşitleri genellikle evlerde zevkle tercih edilir. Üretiminde kullanılan materyal, renk tonu, boyutu, kapak yapısı ve parça sayısı gibi birçok özellik farklı modellere bağlı olarak kategoriler altında toplanır. Yaygın bir şekilde tercih edilen ağzı kapaklı kahvaltılıklar, gıdaların kısa sürede bozulmasına engel olan eşyalardır. Bu sebeple mutfak araç gereçleri arasında olmazsa olmaz olan ürünlerdir. Gıdaların koku yaymasını da önleyen bu ürünlere ek olarak 8 bölmeli kahvaltılık çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Kadın işini kolaylaştıran bu çeşitlilikten siz de yarar sağlayabilirsiniz.

İndirimli Fiyat Alternatifleri ile Kahvaltılık Çeşitleri

Kahvaltılıkların sahip olduğu bütün özellikler setlerin de fiyatını belirler. Kahvaltılık fiyatları ise her kesime yönelik olarak oluşturulan farklı modeller içinde her zevke hitap eden pek çok ürün bulunur. Siz de ihtiyacınız doğrultusunda ve bütçeniz sınırları içinde uygun bir ürün bulabilirsiniz. Bunlardan önce kullanacağınız durum ve ihtayınızı belirlemelisiniz. Sonra da karşınıza çıkan bütün bu takımlar arasından kolayca seçim yapılabilir. Oldukça uygun ve ucuz kahvaltılık modellerinden de kendinize yönelik bir tercih yapabilirsiniz. Mutfaktaki yaşantınızı kolaylaştırıp pratik bir hale getiren bu çeşitlere ulaşabilir ve kalitesi hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz. Son dönemler de yaygın bir şekilde kullanılan porselen kahvaltılık setleri yeni evlenecek olan gelinlerin vazgeçilmezi olan ürünlerdir. Servis ve sunum tabakları olana kullanılan bu ürünler isteğe bağlı olarak tuzluk, şekerlik ve kahvelik gibi alanlarda da tercih edilebilir. Böylece mutfağınıza hava katan güzel bir görünüm de elde edebilirsiniz. Modeller arasından dilediğiniz çeşidi ve rengi tercih ederek kahvaltılık satın alabilir ve masanızda uzun vade de kullanabilirsiniz. Sofralarınıza düzeni getiren sizi dağınıklıktan kurtaran çeşitleri faydalarını kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Farklı boyutlarda karşınıza çıkan modeller arasında bulunan saklama kapları sadece artan yemekleri değil kek, poğaça ve kurabiye gibi gıdaların da tazeliğini koruyabilir. Mutfakta çok sayıda alan için kullanım imkanı sunan bütün bu çeşitlilik içinden, en çok beğendiğiniz ürüne hızlıca sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli kahvaltılık modellerini Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Kahvaltılıklar Hangi Malzemeler ile Üretilir?

Kahvaltılıklar, farklı model ve tasarımlarda karşınıza çıkan birçok çeşitlilik sunar. Bu ürünler cam, plastik, porselen ve seramik gibi farklı malzemeler kullanılarak geliştirilir. Birbirinden kaliteli yapısı ile uzun süre siz de kullanabilirsiniz.

Kaç Parçalı Kahvaltı Seti Bulunur?

Farklı parçalar halinde bulunabilen kahvaltılık setler 2’li, 3’lü 4’lü, 6’lı ve 8’li gibi pek çok parça seçeneği sunar. Ayrıca her birinin alt kısmında bulunan tepsi sayesinden sofralarınız için tamamlayıcı bir unsurdur.

En Kaliteli Kahvaltılık Modeli Hangisidir?

Cam, porselen ve serik gibi farklı materyaller ile üretilen kahvaltılık setleri oldukça kaliteli ve dayanıklı bir şekilde karşınıza çıkarak uzun süre kullanım imkanı sağlar. Böylelikle her sabah güvenle bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kahvaltılıklar

858 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 858 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/80516058