LG Beyaz Eşya Markaları

Beyaz eşya bir evin en büyük ihtiyaçlarından biri. Yaşamı kolaylaştıran beyaz eşyalar, yapılacak işleri de büyük ölçüde azaltıyor. Ürünler, teknolojinin gelişip yenilenmesiyle de farklı fonksiyonlar, farklı tasarımlar ve özellikler kazanıyor. Teknolojinin gelişmesiyle kullanıcılara fayda sağlayan ve dikkat çeken markalardan biri de LG.

LG beyaz eşya markaları arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi ve derin dondurucu gibi çeşitli beyaz eşya modelleriyle LG, kullanıcılarına bir evde olması gereken tüm ürünleri en iyi şekliyle sunuyor. Ürünlerinin kullanım kolaylığı özelliğiyle de öne çıkan marka, beklentilerinizi karşılamayı başarıyor.

LG Buzdolapları ve Derin Dondurucular

LG, buzdolabı ve derin dondurucu gibi ürünleri sayesinde gıdalarınızı en iyi ortam koşullarında saklayabilmenize olanak tanıyor. LG Buzdolabı modelleri, geniş kapasiteleri sayesinde tüm mutfak alışverişinizi kolayca saklayabilmenize, büyük tencerelerde yaptığınız yemekleri küçük kaplara bölmeden dolaba koyabilmenize yardımcı oluyor. Yiyecek saklamanın zorluklarını ortadan kaldıran ürünler, gelişmiş soğutma teknolojileri sayesinde gıdalarınız için en ideal ısıyı ayarlıyor. Bu sayede sebze ve meyveleriniz ilk günkü tazeliğini koruyor; kalan yemekleriniz bozulmadan günlerce saklanabiliyor. Aynı zamanda modern tasarımları ve iç ışıklı görünümleriyle hem mutfağınıza en iyi şekilde uyum sağlıyor hem de iç ışıklar sayesinde aradıklarınızı kolayca bulabilmenize yardımcı oluyor.

LG Derin Dondurucu modelleri, kış mevsimi için ihtiyaç duyacağınız tüm yiyecekleri en güvenli şekilde saklayabilmenize imkan tanıyor. Kışlık sebze ve meyveleri, et, tavuk ve balık gibi kolayca bozulabilen gıdaları ve hazırladığınız konserveleri kolayca saklayabilmenizi sağlayan ürünler, LED kontrol panelleri üzerinden dondurucu ısısını ayarlayabilmenize de yardımcı oluyor. Bu sayede kontrol daima sizin elinizde oluyor.

LG Çamaşır Makineleri ve Kurutma Makineleri

Beyaz eşya denince akla ilk gelenlerden biri çamaşır makineleri. LG Çamaşır Makinesi modelleri, sahip oldukları özellikleriyle giysilerinizi en iyi şekilde yıkıyor. Çeşitli yıkama programları sayesinde her giysi için özel bir yıkama sağlayan ürünler, kıyafetlerinizin zarar görmesine de büyük ölçüde engel oluyor. Deterjanın kirlere en iyi şekilde nüfuz etmesini sağlayarak en zorlu lekeleri bile çıkarabilen LG Çamaşır Makinesi modelleri, kısa programlarıyla ise zamanınız kısıtlı olduğunda bile temizliğe hızlıca ulaşabilmenize katkı sunuyor.

LG Kurutma Makineleri, geniş kapasiteleri sayesinde çamaşır makinesinden çıkardığınız tüm yıkanmış giysileri hızlıca ve tek seferde kurutabilmenize olanak tanıyor. Giysileri kuruturken küçülmelerine ve çekmelerine engel olan kurutma makineleri, çeşitli programları, devir güçleri ve süre ayarlamalarıyla da öne çıkıyor.

LG'nin çamaşırlarınız için özel olarak ürettiği beyaz eşyalarla çamaşır yıkamanın ve kurutmanın tüm zorlukları ortadan kalkıyor.

LG Bulaşık Makineleri

LG Bulaşık Makinesi modelleri, 8 adede varan farklı program seçenekleriyle her bir bulaşık türü için özel bir yıkama sunuyor. Çok yağlı, yapışmış kirler için veya yalnızca tozlu bulaşıklar için ayrı ayrı program seçenekleri sunan ürünler, elde yıkamaya göre benzersiz bir performans ortaya koyuyor. Zamanınızın daima sizde kalmasına imkan tanıyan LG Bulaşık Makineleri, geniş kapasiteleri sayesinde ise tüm bulaşığı tek seferde yıkatabilmenize yardımcı oluyor.

LG, tüm beyaz eşya ürün modelleriyle kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıyor.

Soru 1: LG Beyaz Eşyalar Hangi Amaçlarla Kullanılabilir?

Cevap 1: Ürünler, çamaşır yıkama ve kurutma, yiyecekleri muhafaza etme, bulaşık yıkama gibi amaçlara hizmet etmek için üretiliyor.

Soru 2: LG Beyaz Eşya Fiyatları Ne Kadar?

Cevap 2: Ürün fiyatları modellere ve özelliklere göre değişebiliyor.

Soru 3: Ürünlerde Enerji Verimliliği Bulunuyor mu?

Cevap 3: LG Beyaz Eşya modelleri, enerji sınıfına göre değişse de çoğunlukla yüksek enerji verimliliği özelliğiyle öne çıkıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Beyaz Eşya Markaları

65 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya & Ankastre
Beyaz Eşya & Ankastre
Bulaşık Makineleri
Bulaşık Makineleri
Buzdolapları
Buzdolapları
Çamaşır Makineleri
Çamaşır Makineleri
Kurutma Makineleri
Kurutma Makineleri
Su Sebili
Su Sebili
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Kurutmalı Çamaşır Makineleri
Kurutmalı Çamaşır Makineleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 65 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/lg