Elektronik ürünler ve elektrikli ev eşyaları alanında dünyanın önde gelen markalarından LG, başarılı hoparlör modelleriyle de müzik tutkunlarının ilgisini çekiyor. Özgün tasarımı ve çoğu noktada benzersiz olan işlevleri ile öne çıkan LG Bluetooth hoparlör çeşitleri, gerek akıllı aygıtlarla gerekse ev sinema sistemi ve bilgisayarlarla değerlendirilebiliyor. Evde, çalışma alanlarında, iş yerlerinde ve açık alanlarda kullanılabilecek şekilde dizayn edilen modeller, farklı ses çıkış güçleriyle bulundukları ortamın işitsel manada dolduruyor. Minimal ve abartıdan uzak görünümleri ile konumlandırıldıkları alanla bütünlük sergileyen aygıtlar, en yeni kablosuz bağlantı teknolojilerini beraberinde getirebiliyor.

Her türlü ihtiyaç ve kullanım senaryosu için farklı ürünler geliştiren LG, taşınabilir formda olan Bluetooth hoparlörleriyle dikkat çekiyor. Üzerinde eşleştirildiği aygıtlardaki şarkıların değiştirilmesini, ileri ya da geri alınmasını, durdurulmasını ve ses seviyesinin ayarlanmasını mümkün kılan tuşları bulundurabilen LG Bluetooth hoparlör modelleri, LED aydınlatmalarıyla göz dolduruyor. Ürünün konumlandırıldığı alanın aydınlatma rengine ve türüne göre kolayca özelleştirilebilen LED aydınlatmalar, müzik dinleme keyfini tepe noktaya taşıyor. Li-Po ya da Li-Ion yapıda bataryalardan gücünü alan hoparlörler, batarya şarjı azaldığı zaman kullanıcıları bilgilendirebiliyor. 2,5-3 saat aralığında tam doluluğa ulaşan bataryanın yapısı ve kapasitesine bağlı olarak 3 ila 15 saat çalışma süresi vadeden ürünler, teknik kabiliyetleriyle hayranlık uyandırıyor.

Bluetooth ya da Wi-Fi bağlantıları aracılığıyla akıllı aygıtlarla, bilgisayarlarla ve televizyonlarla eşleştirilerek değerlendirilebilen modeller, sinema modu ve özellikle çoklu oda modu gibi imkanlarıyla fark yaratıyor. Aynı müzik eserinin birden fazla odadaki LG hoparlörler üzerinden dinlenebilmesine olanak veren çoklu oda modu, DLNA teknolojisinden destek alarak çalışıyor. LG Music Flow ile yüksek boyutlu ve çözünürlüklü ses dosyalarını takılmadan oynatabilen LG Bluetooth hoparlör çeşitleri, 24-bit/192 kHz yapısındaki ses dosyalarını destekleyebiliyor. Dahili ses dengeleme mekanizmaları sayesinde müzik parçaları arasındaki ses dengesizliklerini minimuma indirerek kullanıcılarına sunan ve yaşanabilecek aksaklıkları bertaraf eden hoparlörler, ekolayzır özellikleriyle de seslerin arzu edildiği gibi işitilebilmesini sağlıyor.

Müzik eserlerindeki ve diğer çoklu ortam içeriklerindeki seslerin tane tane ve net şekilde duyulabilmesini, özel tasarım sürücüleriyle mümkün kılan aygıtlar, tercih edilen modele göre aynı anda iki cihazla birlikte kullanılabiliyor. Çift sürücüye sahip LG Bluetooth hoparlör modelleri, alternatif çalışma modları sunabiliyor. İki sürücüden de aynı sesi verebilen ürünler, ilgili sesin daha yüksek çıkmasını temin ederken aynı sürücüler stereo formda ses üretimi için de görev alabiliyor. LG’nin yazılım güncellemeleri ile daima stabil hale getirdiği aygıtlar, bu güncellemelerle ekstra özelliklere de kavuşabiliyor.

LG Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Ses konusunda hassas olanların ve sevdiği şarkıları, mümkün olan en iyi şekilde dinleyebilmeyi hedefleyenlerin tercih edebilecekleri modeller, teknik kabiliyetlerine ve ses çıkış güçlerine göre farklı fiyatlar üzerinden alıcı buluyor. Ayrıca LG Bluetooth hoparlör fiyatları, aygıtların hangi alanlarda değerlendirilebildiğine göre de değişebiliyor. Açık alanda kullanılabilen ve taşınabilirlik konusunda memnuniyet yaratan ürünler daha ulaşılabilir fiyatlarda bulunurken; ev, sergi alanı, müze gibi alanlar için uygunluk gösteren işlevsel hoparlörler üst segmentte yer alıyor.

Pratik kullanım sunan ve çalışma süreci kolayca öğrenilebilen LG Bluetooth hoparlör modelleri, markanın kalite ve yenilikçilik anlayışını başarıyla yansıtıyor. Evine ya da iş yerine kablosuz hoparlörler almak isteyen ve Bluetooth ya da Wi-Fi özelliklerinden yararlanarak müzik yayını yapmayı hedefleyenlerin tercih edebilecekleri ürünler, güncel teknolojileri eksiksiz şekilde destekliyor. Yeni nesil müzik dinleme alışkanlıklarıyla uyumlu olan LG Bluetooth hoparlör çeşitleri, müzikseverlerin en değerli elektronik eşyalarından olmaya hak kazanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Bluetooth Hoparlör Fiyatları

15 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 15 / 15 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?