Ev dekorasyonunda fark yaratan ürünleriyle dikkat çeken markalar arasında yer alan Madame Coco, mutfak ve sunum ihtiyaçları için ürettiği kaşıklarıyla da alıcılarına aradıkları zarifliği sağlıyor. Son derece şık bir şekilde tasarlanmış olan Madame Coco kaşıklar, misafirler için hazırlanan özel akşam yemeklerinde kusursuz bir lezzetin destekçisi oluyor. Parlak ve göz alıcı tasarımlarıyla estetik bir görünüm yaratan kaşık modelleri; tatlı, çorba gibi yiyecek içeceklerin yanı sıra çay ve kahve sunumlarında da kullanılabilen seçeneklerle geniş bir alana hitap ediyor. Uzun ömürlü ve sağlıklı yapıları sayesinde yıllar boyunca kullanılabilen Madame Coco kaşıklar, aynı zamanda zengin bir sofra setine sahip olmak isteyen hanımların bu gereksinimini de karşılamayı başarıyor.

Madame Coco Kaşık Çeşitleri Nelerdir?

Konuklarına unutulmaz bir akşam yemeği hazırlamak isteyen kadınların yardımına koşan Madame Coco kaşıklar, kusursuz bir sofra düzeni oluşturarak yemeklerin lezzetini arttırmaya katkı sağlıyor. Bu kaşıklar arasında yer alan yemek kaşıkları ağız yapısına uygun olmaları ve estetik kıvrımlı tasarımları sayesinde hem ağız sağlığına uyum sağlıyor hem de görsel bir zenginlik oluşturuyor. Madame Coco kaşıklar, üzerlerinde yer alan desenlerle masa örtülerinin dantelli tasarımlarıyla kombin oluşturarak daha dekoratif bir sunum gerçekleştirebilmeye yardım ediyor. Tekli, altılı gibi farklı miktarlarda bir araya getirilerek set halinde satışa sunulan yemek kaşıklarının yanı sıra tatlı kaşıkları da Madame Coco ürünleri arasında yer alıyor. Çay ve kahve sunumlarında kullanılan kaşık çeşitleri ise daha küçük boyutlarıyla dikkat çekiyor.

Madame Coco Kaşık Fiyatları Ne Kadar?

Madame Coco kaşıkların nasıl parlatılabileceği konusunda sorun yaşayan kullanıcılar için birçok seçenek bulunuyor. Eğer yıkama işlemleri bulaşık makinesi yardımıyla gerçekleştiriliyorsa parlatıcı tozlar ve parlatıcı tabletler kullanmak daha etkili bir sonuç alma imkanı oluşturuyor. Buna ek olarak ekstra parlatıcı sıvılardan da yararlanılabiliyor. Daha parlak ve daha göz alıcı bir görünüme ulaşmaya yardımcı olan bulaşık makinesi parlatıcıları ile arzu edilen parlaklık seviyesi kolayca elde edilebiliyor. Elde yıkama yöntemiyle kaşıklarını temizleyenler ise parlatıcı içeren deterjanları tercih ederek daha kaliteli bir parlaklığa ulaşabiliyor. Çok sayıda ürün çeşidine sahip olan Madame Coco kaşıklar, parlak görüntüleriyle misafirlere sunum yaparken şık bir görsellik oluşturuyor.

Madame Coco Kaşıklar Nasıl Temizlenir?

Elde yıkama yöntemi ile temizlenebilmeye uygun olan Madame Coco kaşıklar, üzerlerine kir ve yemek artıklarının yapışmasını önleyen üretim teknikleri sayesinde oldukça temiz bir şekilde kalmayı başarıyor. Sıcak ve temizleme sıvısı aracılığıyla kolayca hijyen seviyesi arttırılabilen bu kaşıklar bulaşık makinesinde yıkanabilmeye de uygun bir yapı taşıyor. Bulaşık makinelerinin geniş sıcaklık aralığından yararlanarak tüm sıcaklık seviyelerinde yıkanabilen Madame Coco kaşıklar, parlaklık sağlayan gövdeleriyle yıllar boyunca göz alıcı görünümlerini korumayı başarıyor.

Madame Coco Kaşıklar Nasıl Dizilir?

Sofra kurallarını göz önüne alarak sofralarını kusursuz bir şekilde hazırlamak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren Madame Coco kaşıklar, işlevleri baz alınarak yemek masalarına dizilebiliyor. Boyutları ile uyumlu olmalarını sağlayacak şekilde büyükten küçüğe ya da küçükten büyüğe doğru dizilmeleri göz zevkine uygun düşüyor. Yemek yemeyi kolaylaştıran kaşıklar dizilirken kullanıcıların hangi elini kullandığı biliniyorsa o ele yakın tarafa konulmaları gerekiyor. Eğer bilinmiyorsa insanların çoğunun sağ ellerini kullanmasından dolayı gelenek gereği sağ tarafa konuluyor. Tabağa en yakın şekilde duracak olan yemek bıçağından sonra önce çay kaşığının, ardından da çorba kaşığının dizilmesi ile yerleşim planı yapılmış oluyor. Kaşıkları dizerken masada yer alan diğer metallerle simetrik bir şekilde bunu gerçekleştirmek göz zevkini geliştiriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Madame Coco Kaşıklar

3 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Türü
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?