Pirinç, yarattığı eşsiz lezzetlerle Türk sofraları için vazgeçilmez besin maddeleri arasında yer alıyor. Onlarca farklı tarife hayat veren, yöresel yemekler için ilk akla gelen ürünlerden biri olan pirinç, Mahmood Rice ile yemeklerinize özgün aromalar katıyor. Hindistan'ın farklı noktalarında üretilen özel taneli pirinçleri satışa sunan marka, damak tadınızın gelişmesine katkıda bulunuyor.

Türk Sofralarına Güney Asya Tarifleri

Yaprak sarması, pilav, biber dolması ve sütlaç gibi onlarca yemek ve tatlı çeşidi eşsiz lezzetlerini içerdikleri pirinç sayesinde elde ediyor. Her yemeğin kendisine has pirinç çeşidine ihtiyaç duyduğu hazırlanış aşamaları, Mahmood Rice'ın satışa sunduğu ürünlerle bambaşka boyutlara taşınıyor. Muson yağmurlarıyla beslenerek büyüyen bu pirinç taneleri alışık olduğunuz pirinçlere oranla boyutsal olarak farklılık gösteriyor. Daha iri ve daha büyük olan taneler, az miktarda tüketildiğinde dahi vücudun ihtiyaç duyduğu besin değerlerine ulaşmanızı sağlıyor. Tadı, kokusu ve aromasıyla kendisine hayran bırakan ailenizin yeni üyesi, hem sağlığınıza hem de damaklarınıza pozitif etki yaratıyor.

Dünyanın en uzun pirinci olarak ün kazanan Basmati pirinçler, içerdiği aromayla eklendiği yemeklerin ikonik tatlar kazanmasına imkan tanıyor. Doyurucu özellikleri, kolay pişebilen yapıları sayesinde dünya mutfaklarında kabul gören Mahmood Rice, sahip olduğu yüksek kaliteyle yemeklerine farklılık katmak isteyenlere büyük ayrıcalık sunuyor. Damaklara hitap ettiği kadar gözlere de hitap eden ürünler, paketlerinde yer verdikleri geleneksel dokuma görüntüsüyle dikkat çekiyor. Kültürel temalar kullanılarak hazırlanan paket tasarımları, eşsiz dokusuyla adından söz ettiren pirinçlerin, farklılık yaratıp kendisini belli etmesini sağlıyor. Tüketicilerin ihtiyacı olan çeşitliliği yüksek kaliteli ürünleriyle tüm dünyaya ulaştıran marka, tükettiğiniz yiyeceklere yepyeni bir tat katmaya geliyor.

Sağlıklı ve Kaliteli Beslenme

Yoğun yağışlar altında yüksek bölgelerde yetişen, Basmati ve Bella pirinçler, toprak yapısından kaynaklanan aromatik özelliklerini yemeklerinize yansıtıyor. Yapısal olarak şeker oranı az olan bu tür, karbonhidrat içeren besinler içinde düşük glisemik indeksi değerine sahip. Fındık ve mısırı çağrıştıran aromasıyla tat dokularınızı harekete geçiren ürünler, yediğiniz yemekten daha fazla keyif almanıza imkan tanıyor. Açık kahve rengi ve parlak yüzeyi Mahmood Rice ürünlerinin tercih edilmesini sağlıyor. Dolgun yapısıyla iştah açan, yemek tariflerinde alternatifler yaratmanızı sağlayan çeşitler, diyet listelerinden sporcu beslenmelerine kadar pek çok noktada kendisine yer buluyor. Tükettiğiniz ürünlerde sağlık unsuruna dikkat eden gurme damaklara sahipseniz, Basmati tipi pirinç tüm yemeklerinizde tadına doyulmaz lezzeti yakalamanızı sağlıyor.

Ürünlerin sunduğu seçeneklerle alışkın olduğunuz tarifleri değiştirip farklı mutfaklara özgü tarifleri öğrenme fırsatını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Asya mutfaklarıyla bütünleşen suşi gibi tariflerden, Anadolu Mutfaklarına mâl olan hamsili pilav, perde pilavı gibi tarifler farklı bir lezzete kavuşuyor. Yüksek nem duyarlılığı sayesinde uzun raf ömrüne sahip olmaları, ürünlerin saklanmasını kolaylaştırıyor. Farklı paket boyutlarıyla ihtiyacınız kadar ürüne ulaşmanıza imkan tanıyan Mahmood Rice, alışveriş işlemlerinde bütçenizi olumlu şekilde kullanmanıza katkıda bulunuyor. Rengarenk renklerle donatılan dünya mutfakları Bella ve Basmati pirinç çeşitleriyle evlerinize misafir oluyor.

Soru 1: Mahmood Rice Kaç Çeşit Üründen Oluşuyor?

Cevap 1: İki farklı ürün çeşidini satışa sunan Mahmood Rice, Bella ve Basmati tipi pirinçleri tüketicilerle buluşturuyor.

Soru 2: Mahmood Rice'ı Rakiplerinden Ayıran Özellikler Nelerdir?

Cevap 2: Safran rengine sahip görünümü, dünyanın en büyük taneli pirinci olması ve yüksek nem tutabilme, Mahmood Rice ürünlerinin farklı olmasını sağlıyor.

Soru 3: Mahmood Rice Ürünlerin Tazeliğini Nasıl Sağlıyor?

Cevap 3: Ayıklama, buharlama ve kalite kontrol aşamalarında geçirilen pirinçler, hava almayan dokuma ve poli ambalajlara doldurularak satışa sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mahmood Rice

8 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Miktar
  6. Satıcı
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön