Mayo Bebek Bezi

Henüz tuvalet alışkanlığı kazanmamış bebeklerin, deniz ve havuz ortamındaki bebek bezi ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış mayo bebek bezi modelleri, su geçirmeyen özel yapısıyla hijyenik ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Deniz ve havuzda sızdırmazlık özelliği ile güvenli bir kullanım sunan mayo bebek bezi modelleri, külot biçimine sahip tasarımıyla kolay ve pratik kullanım özelliği taşıyor. 

Mayo Bebek Bezi Nasıl Kullanılır?

Farklı markaların ürettiği su geçirmez mayo bebek bezi çeşitleri, bebeklerin kilogram ağırlıklarına göre farklı ölçü ve ebatlarda üretiliyor. Her bir ambalajın üzerinde, hangi ağırlık grubunda bulunan bebeklerin kullanımına uygun olduğu açıkça belirtilen mayo bebek bezi modelleri, kız ve erkek bebekler tarafından rahatlıkla kullanılıyor. Ürünün içerisinde bulunan mikro emici tanecikler, sıvının tamamen içeride hapsedilmesine olanak sağlıyor. Külot formunda tasarlanan bebek mayo bezleri, kenarlarındaki esnek bariyerler sayesinde, içerideki sıvının dışarıya sızdırılmasını önlüyor. Havuz ve denizde olabilecek küçük kazalar, bu şekilde güvenli bir biçimde önlenmiş oluyor. Ürünü, havuz ve denizde kullanımı sonrası, rahatlıkla kenarlarından yırtarak çıkarabilirsiniz. Hareketli bebekler için rahat ve pratik bir çözüm sunan bu tasarım özelliği, anneler ve bebekler için konforlu bir kullanım sağlıyor. 

Mayo Bebek Bezi Nereden Alınır?

Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını bir arada sunan Hepsiburada.com, mayo bebek bezi için de birçok alternatif sunuyor. En uygun fiyatlı ve en hesaplı bebek ürünlerine kolayca ulaşabileceğiniz, ürün kategorisinde bulunan mayo bebek bezleri, farklı markaların alternatif ürün çeşitliliğinden oluşuyor. Bebeğin kilogram ağırlığına göre farklı adetler halinde ambalajlanmış bebek bezleri, avantajlı satın alma fırsatı sağlıyor. Çoklu ambalajları sayesinde, tatil boyunca bebeğinizin ihtiyaç duyacağı bebek bezleri, pratik bir biçimde elinizin altında bulunuyor. Taşıma kolaylığı da sağlayan pratik ambalajlar, ürünü kolayca istediğiniz yere götürebilmenize katkı sağlıyor. 6 aydan başlayarak tüm kız ve erkek bebekleri için rahatça kullanıma imkan veren mayo bebek bezi çeşitlerinin üzerinde, bebeklerin de çok seveceği sevimli çizgi film ve masal karakterlerinin figürleri bulunuyor. 

Mayo Bebek Bezi Neden Kullanılmalı?

Bebeklerin ruhsal ve kişisel gelişimlerini tamamladıkları 0-6 yaş grubu, cinsel kimliklerini tanımaları açısından da büyük önem taşıyor. Bebeklerin fizyolojik gelişimleri esnasında, vücut mahremiyetini algılamaları açısından çok küçük yaşlardan itibaren bu bilincin kazandırılması, gelecekteki kimlik oluşumunda büyük rol oynuyor. Uzmanların bu konuda birçok önemli yaklaşımı bulunuyor. Ebeveynler başta olmak üzere çocuğun gelişimi süresince cinsel kimliğine saygılı davranmak, bilinç altında önemli bir oluşuma neden oluyor. Bu süreçte, deniz ve havuz gibi aktiviteler esnasında hem kız hem de erkek bebeklerin, mayo bebek bezi kullanılarak suya sokulması, sağlıklı kişilik yapısına adım atarken önemli bir basamak oluşturuyor.

Deniz ve havuz gibi ortak kullanıma açık alanlarda, hijyenik problemler de çoğu zaman sorun teşkil ediyor. Bebeklerin deniz ve havuz gibi alanlarda, herhangi bir mikrop veya bakteriye maruz kalmasını da mayo bebek bezi kullanarak, nispeten engelleyebilirsiniz. Mayo bebek bezlerinin su geçirmez formu, bebeğin cildinin ve idrar yollarının su ile temasını engelleyerek kısa yollu bir önlem oluşturuyor. Tam bu noktada şunu belirtmekte yarar bulunuyor; bebek ve çocuklar için havuz yerine deniz alternatifini tercih etmek her zaman daha yararlı. Zira, havuzların ne sıklıkla temizlendiği ve hangi kimyasalların kullanıldığı genellikle bilinmiyor. Hassas bebek ve çocuk cildi için, bu durum büyük sorunlar teşkil edebiliyor. Havuzlarda olan küçük kazalar, güneş yağı ve kremleri, suyun rutininden daha hızlı kirlenmesine sebep oluyor. Bu nedenle, bebeklerin mayo bebek bezi kullanılarak havuz yerine deniz keyfine yönlendirilmesi daha faydalı bir sonuç doğuruyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mayo Bebek Bezi

48 ürün listeleniyor
Molfix
Huggies
Prima
Yourbestchoice
EKS Ticaret
Sleepy
Tidoo
Canbebe
Jenny & Willy
Swimmies
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 36 / 48 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?