Yaşam alanlarınız, evleriniz ve ofisleriniz için üst segment temizlik çözümleri sunan Alman dünya markası Miele, toz torbalı süpürge çeşitlerinde de farkını ortaya koyuyor. Çok seçenekli elektrikli süpürge modelini ev ve ofis temizliğiyle uğraşan kişilere sunan özel donanımlara sahip Miele, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerinin yanı sıra kaliteli tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Elektrikli süpürgelerin yanı sıra Miele orijinal süpürge aksesuarları da değişen ihtiyaçlarınıza mükemmel karşılık veriyor. Gelişen teknolojiyle paralel olarak her geçen gün süpürgelerin donanımları daha üst basamaklara çıkıyor. 

Kolay Kullanıma Sahip Ergonomik Tasarımlar

Miele elektrikli süpürgelerin ayakları ve çekiş boruları tutamaçlarla içi içe geçiyor. Miele süpürgelerde bulunan ergonomik kumanda tasarımı sayesinde zahmetli eğilmelerden kurtuluyorsunuz ve böylece ev işi yapmak sizin için yorucu bir faaliyet olmaktan çıkıyor. Ürünlerin tasarımında yer alan ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz görsel semboller, kullanacağınız alana göre seçebileceğiniz optimum güç kademesini seçebiliyor oluşunuz ve daha birçok detay hayatınızı kolaylaştırıyor. Ürünlerin emme hortumlarının hareketli bağlantıları size ergonomik ve rahat kullanım sağlıyor. Süpürgelerin kaldıraçları ile süpürge ayakları hareket ettirilerek el bileğine binen yük azaltılıyor. 

Zahmetsiz Ev Temizliği 

Miele elektrikli süpürge modellerinin her birinde elektrik kablosu sadece bir ayak pedalıyla sarılabiliyor ve kablonun tamamı tek bir seferde içeri çekilebiliyor. Adeta spor arabalar kadar hızlı olan elektrikli süpürgeler, 360° döndürülebilen tekerlekler ve güçlü amortisörler ile donanmış ürünlerden oluşuyor. Süpürgelerin lastik kaplamalı tekerlekleri sessiz, kolay aşınmayan ve uzun ömürlü oluşuyla da tercih ediliyor. Ürünler, hassas parke fırçası sayesinde zeminlere asla zarar vermiyor. Süpürme işlemi esnasında, tüm partiküller ve ince toz taneleri dahil olmak üzere çevredeki havadan emiliyor. Böylelikle alerjisi olanlar da rahatça nefes alıyor. 

Mobilya ve Duvarları Koruyan Üstün Teknoloji 

Miele toz torbalı elektrikli süpürgeler, yumuşak plastik mobilya koruma çıtası sayesinde eşyalarınıza zarar vermiyor. Süpürgeler yavaşça güç aldığından, motora giden elektrik akımı aşırı yüklenmelere karşı korunuyor. Miele elektrikli süpürgeler sıcaklık sınırlayıcı ile aşırı ısınmalara karşı korunuyor. Büyük parçalar ve benzer nedenlerle hava yolunun tıkanması halinde motorun güvenlik sistemi, süpürmeyi durduruyor. Hata giderildikten hemen sonrasında ve cihaz soğuduğunda tekrar kullanım sağlanıyor. Süpürgelerin donanımında yer alan kaliteli aksesuarlar, tozlanmayacak şekilde ürünlere entegre edildiğinden, kullanmadan önce temizlenmeleri gerekmiyor ve süpürgeniz böylelikle daima kullanıma hazır halde oluyor 

Her An Elinizin Altında

Miele elektrikli süpürge modelleri el tutamağı sayesinde ergonomik bir kullanım ve arzu ettiğiniz zamanlarda hızlı temizlik imkanı sunuyor. Ürünlerin genişletilen çap değeri, hava akımının hacmini yükseltiyor ve mükemmel temizlik sağlıyor. Boruların üst ucundaki kauçuk kaplamalar ve benzeri küçük detaylar, ürünlerin pratik kullanıma sahip olmalarını sağlayan niteliklerden bazıları. Süpürge boruları duvarlara dayandıklarında kaymıyor. Toz torbalı süpürgelerin rahat kullanımı ve yüksek emiş gücü sayesinde çok büyük alanlar bile kolaylıkla temizleniyor. Evlerinde evcil hayvan besleyen insanlar, süpürgeler sayesinde tüylerden rahatça kurtuluyor. Çok çocuklu evlerde kalabalıktan kaynaklı kirlenmeler çabucak yok edilebiliyor. Miele süpürgelerin yardımıyla evinizde misafir ağırlamak, kedi, köpek beslemek, çocuk büyütmek çok kolay.

Miele Elektrikli Süpürgeler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Süpürgelerin konforlu teleskop borusunun yardımıyla yükseklik ayarı rahatlıkla yapılıyor. 
  • Hareketli hortum sabitleme özelliği sayesinde kolay manevra imkanı var.
  • Plastik çıta yardımıyla istenmeyen çarpışmalar sırasında mobilya ve cihazlar korunuyor. 
  • Pratik kilitleme sistemi sayesinde hiçbir şey yerinden çıkmıyor.
  • Ürünlerin toz torbaları kolayca çıkıyor ve yerine yenisi kolaylıkla takılıyor.
  • Süpürgelerin farklı renk ve tasarımları kişisel zevklere göre farklılık taşıyor.

Miele süpürgelerin fiyatları oldukça geniş aralıklı olarak seyrediyor. Modellerin fiyatları donanımlarına, tasarımlarına, renklerine ve birçok özelliklerine göre değişiyor. Yeni modellerin fiyatları öncekilere göre daha yüksek ölçekli oluyor. Modellere ve tüm özelliklerine Hepsiburada.com aracılığıyla göz atabiliyorsunuz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Miele Toz Torbalı Süpürge

Konumseçilmedi
Motor Gücü (watt)
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160029/miele