Molfix sağlıklı ve kaliteli bebek bakım ürünleriyle kendini kanıtlamış dünyaca ünlü bir markadır. Bebekler için maksimum konfor sağlamak için üretilen Molfix bebek bezleri, ıslak mendilleri ve bebek bakım örtüleri, bir anne dikkati ve özeni ile hazırlanır.

Molfix bebek bezi tam koruma için bebeğin kilosuna uygun seçeneklerle üretilir. 0’dan 6’ya kadar numaralandırılan Molfix bebek bezleri, bebeğinizin doğumundan itibaren her aşamada yanınızda olmak için tasarlanır. Örneğin, Molfix 3 numara bebek bezini bebeğinizin kilosu 4 kilogramın üstüne çıktığında tercih edebilirsiniz. Molfix 4 numara bebek bezini bebeğinizin kilosu 7-14 kg aralığındaysa, Molfix 5 numara bebek bezini ise bebeğinizin kilosu 11-18 kg civarındaysa rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, bebeklerin büyüme hızları değişebileceğinden bu numaralara ek olarak ara seçenekler de bulunmaktadır. Molfix 3 numara plus, Molfix 4 numara plus ve Molfix 5 numara plus ürünleri, bebeğinizin belli dönemleri için ideal bebek bezleri olmaktadır.

Molfix, bebek bezlerinde yer alan Comfort Fix özelliği, Molfix bebek bezlerini her annenin bebeği için isteyeceği bir ürüne dönüştürür. Comfort Fix bebek bezleri; ultra emici, esnek, anatomik ve cilde dosttur. Molfix bebek bezlerinin ultra emici özelliği, ekstra emici yeşil tabakası ve sızdırmaz bariyeri ile bebeğinizi olası rahatsızlıklardan korur. Molfix bebek bezlerinin esnek ve anatomik olması ise süper esnek yan bantları ve inceltilmiş anatomik yapısı ile sağlanır. Bu özelliği sayesinde bebeğiniz Molfix bebek bezleri içinde dilediği gibi hareket edebilir. Bebeğiniz, Molfix bebek bezleri içinde, huzursuz olmadan etrafı ve kendini keşfedebilir. Molfix bebek bezleri, bebeğinizin cildi ile gösterdiği uyum sayesinde cilde dost bir ürün olma özelliği gösterir. Bebeğinizin cildine hiçbir zarar vermemesinin nedeni ise ürünün nefes alan bir dış yüzeye ve yumuşacık bir iç yüzeye sahip olmasıdır. Bebeğinizin cildi ferah kalır, terleme ve pişik gibi olası rahatsızlıklar engellenir.

Molfix bebek bezleri, son teknoloji kullanılarak üretildiğinden sıvıyı anında hapsedebilme ve böylelikle bebeğinizin cildini her an kuru tutabilme özelliğine sahiptir. Anatomik yapısı ve esneklik veren yan bantları ile bebeğinizin sağlıklı büyümesi için hareket özgürlüğüne imkân tanır. Bebeğinizin cildiyle mükemmel bir uyum göstererek onun size en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde herhangi bir rahatsızlık yaşamasının da önüne geçer.

Bebek bezinin yanında Molfix ıslak mendilleri ile de annelerin en büyük yardımcıları arasındadır. Molfix ıslak mendilleri, yumuşak dokularıyla bebeğinizin hassas cildini özenle temizlemenize olanak sağlar. Alkol, parfüm, paraben ve sabun içermeyen Molfix ıslak mendilleri, bebeğinizin cildi için doğru pH derecesinde ve alerjik olmayan maddelerle imal edilir.

Molfix bebek bakım örtüleri ise bebeğinizin ve sizin bu dönemi her açıdan güzel ve keyifli geçirebilmesi için Molfix’in annelere sunduğu bir diğer üründür. Molfix bebek bakım örtüleri, özellikle çalışan anneler için, evde, arabada veya dışarıda, nerede isterlerse orada, bebeğin bakımının tam bir şekilde yapılabilmesi için birebirdir. Pratik ve hijyenik bir ortam kurulmasını sağlayan Molfix bebek bakım örtüleri hem sıvı geçirmez bir arka yüzeye hem de yumuşak ve emici bir üst düzeye sahiptir. Renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla Molfix bebek bakım örtüleri bebekler için de keyifli bir zaman vadeder.

Molfix giderek büyüyen ve ürün gamını geliştiren bir marka olarak; bebek bezleri, ıslak mendiller ve bebek bakım örtüleri gibi son derece özenli, kaliteli ve sağlıklı bir şekilde üretilmiş ürünleri ile pek çok ailenin ilk tercihleri arasında olmaya devam etmektedir.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Molfix

600 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Beden A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Türü
  7. Adet A-Z
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön