Molfix

Annelerin sıklıkla tercih ettiği bir marka olan Molfix, bebek dostu ürünleri ile adından sıkça söz ettirir. Pek çok farklı ürünü ile ebeveynlerin ihtiyacı tam olarak karşılayabilir. Her ürün titizlik ile kontrol edilerek annelerin memnun kalacağı şekilde hazırlanır. Bebeğinizin cildini ferah tutan bu ürünler terleme yapmadığı gibi pişiği de engelleyebilir. Temiz içeriği ile ürünlerin hepsi bebeğinizin hassas cidi düşünülerek üretilmiştir. Bebeğinizin cildine zarar verecek herhangi bir kimyasal içermeyen ürünleri ile anneleri mutlu edebilir. Bebeğinizin rahatını sizin gibi düşünen markanın bebek bezleri, bebek bakım örtüleri ve ıslak mendilleri gibi ürünleri bulunur. Ürünleri inceleyerek ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bebeğinizin Hassas Cildine Dost Molfix Ürünleri

Bebeğiniz doğduğunda birçok değişimi aynı anda yaşar. Bu değişim onu korkutur ve anne karnındaki rahatlığı arar. Anne karnındaki gibi huzurlu olmak ister. Molfix ürünleri sayesinde bebeğinizin huzurlu olmasını ve iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız bebek bezi, ıslak mendil ve alt açma örtüleri ile bebeğinizi rahat ettirebilirsiniz. Ürünlerin içeriğinde parfüm, klor, paraben, nonilfenol gibi zararlı kimyasallar bulunmaz. Islak mendillerde izotonik su kullanılır. Bebek bezlerinde aloe vera ve papatya özü bulunur. Hassas ciltler, yenidoğan ve ferah temizlik olarak ayrılan ıslak mendiller, 0 bedenden 6 bedene kadar bebeğinizin kilosuna uygun olanı seçeceğiniz bebek bezleri ve bebek bakım örtüleri Molfix ürünleri olarak sayılabilir. Bebeğinizin ayına ve kilosuna uygun ürünleri seçerek güvenle kullanabilirsiniz. Her bir ürün bebeğinize fayda sağlayacak, sağlığına herhangi bir zarar vermeyecek şekilde üretilir. Çeşitli cilt rahatsızlıklarının oluşmasını engeller.

Özellikleri ile Bebek Dostu Molfix Ürünleri

  • Molfix Bebek Bezleri: Son teknoloji kullanılarak sıvıyı anında emebilme özelliği ile bebeğinizin cildi her zaman kuru kalabilir. Bezlerin Comfort Fix özelliği annelerin bu ürün tercih etme sebeplerinin başında gelebilir. Bu özellik bezin cilt dostu, esnek, ultra emici ve anatomik bir yapıya sahip olmasını sağlar. Ürün, bebeğinizin cildi ile uyum içerisinde olur. Bezlerin sızdırmaz elastik bariyeri ve ekstra emici yeşil tabakası ile bebeğinizin altı hep kuru kalabilir. Bebeğinizin cildine temas etmeyen esnek ve rahat orta lastik sistemi bulunur. Emici bölge iki katlıdır. Islaklık göstergesi renk değiştirerek bezi açmadan kontrol etmenizi sağlar. Bebeğiniz uyurken, oyun oynarken veya koşarken bez yokmuş gibi rahat eder. İnceltilmiş anatomik yapısı bez yokmuş gibi konfor sağlayabilir. Süper esnek yan bantları, bebeğinizin vücuduna iz yapmasını ve bebeğinizi sıkıp rahatsız etmesini engeller. Bebeğinizin hareketini kısıtlamayan bebek bezleri sayesinde bebeğiniz huzursuz olmadan etrafı dilediği gibi keşfedebilir. Dış yüzeyi nefes alırken iç yüzeyi yumuşak pamuktandır. Bebek bezleri Dermatest tarafından cilt dostu onaylıdır. Hipoalerjeniktir. Dünya helal birliği sertifikalıdır. bebeğinizin ilk adımlarında güvenle kullanacağınız ürün ortopediatri akademisi tarafından önerilir.
  • Molfix Islak MendilleriÖzellikle ilk iki yıl sıklıkla kullanılan ıslak mendiller bebeğiniz için büyük önem arz eder. Kullanıp atacağınız mendilleri bebeğinizin hassas cildi için güvenle kullanabilirsiniz. Yumuşacık dokusu ile size bebeğinizin vücudunu kolay bir şekilde temizleme imkanı sunar. Sabun, paraben, alkol ve parfüm içermez. Alerjen değildir. Mendiller, bebeğinizin cildine uygun pH derecelerinde üretilir.
  • Molfix Alt Açma Örtüleri: Evde, dışarıda veya araba da bebeğinizin altını değiştirmeye yardımcı olacak bu ürün sayesinde bebeğinizin bakımını tam olarak yapabilirsiniz. Alt açma örtüleri bulunduğunuz yerde hijyenik bir ortam oluşturmanızı sağlayabilir. Kolay kullanımının yanında pratiktir. Altını değiştirirken kullanacağınız bu ürünün, sıvı geçirmez arka yüzeyi sayesinde size kullanım konforu sağlar. Yumuşak yüzeyi bebeğinizin rahat etmesini sağlarken emici iç yüzeyi sıvıyı emerek hapsedebilir. Pamuk üst yüzeyde bebeğinizin sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir kimyasal bulunmaz. Hafif yapısı ve küçük boyutlardaki yapısı ile çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz.

Bebeğinizi Rahat Hissettirecek Molfix Bebek Bezleri

Bebek bezleri tam koruma sağlayabilmek için bebeğinizin kilosuna uygun bir şekilde üretilir. Kilolarına göre beden beden ayrılır. 1 numara 2-5 kilo yenidoğan bebekler için uygundur. 2 numara 3-6 kilo bebekler için mini olarak geçer. Midi olarak geçen 4-9 kilo bebekler için 3 numara tercih edilebilir. 7-14 kilo bebekler için 4 numara maxi uygun olabilir. Maxi Plus 4+ olarak geçen ara bebek bezi de 9-16 kilo bebekler için seçenekler arasındadır. Junior 5 numara 11-18 kilo bebekler için uygundur. Junior Plus 5+ ara beden bebek bezi 13-20 kilo bebekler için kullanılabilir. Extra large 6 numara 15+ kiloya sahip bebekler için tercih edilir. Plus bebek bezleri diğer ürünlere göre ekstra emicilik sağlar. Külot bezler 3 bedenden başlar. Özellikle emekleme ve yürüme dönemindeki bebeğiniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vücuduna tam yapıştığı için kayma yapmaz ve kullanımı da kolaydır. 4+ ve 5+ plus ürünlerin külot bezleri yoktur. Molfix bebek bezlerini yenidoğan bebeğiniz için güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Çeşit çeşit ürünleri ile her ihtiyacı karşılayan ürünlerden bebeğinizin bedenine uygun olanı seçip güvenle kullanabilirsiniz.

Olumlu Geri Bildirimleri ile En Çok Tercih Edilen Molfix Ürünleri

Dünyaca ünlü markalardan biri olan Molfix, ürünleri ile adından sıkça söz ettirir. Kaliteli olan ürünleri pek çok ebeveyn tarafından tercih edilir. Bebek bezi, ıslak mendil ve alt açma doğumdan itibaren kullanılan en önemli ürünlerdendir. Özellikle bebek bezi ve ıslak mendile karar verecek olan anneler sıkı bir araştırma yaparlar. Ürünlere yapılan yorum ve değerlendirmeleri okurlar. Bebeği için en sağlıklı olana karar vermeye çalışırlar. Kullanıcıların yaptığı olumlu geri bildirimler ürünlere olan talebi artırır. Kullanıcılar genellikle cırtlı ve külot bez kullananlar olarak ikiye ayrılır. Yorumlarında bebeklerinin cildini tahriş etmediğinden, bebeklerinin pişik olmadığından, kaliteli olduğundan, içinin yumuşacık olduğundan, sıvı göstergesinin rahatlık sağladığından, plus olan ara bezlerin bebeklerine tam olduğundan ve daha birçok konuda kullanıcı olarak deneyimlerini paylaşırlar. Paylaştıkları bu deneyimler ürünü alacak olan kişilerin ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmesini sağlayabilir. Molfix ürünlerini tercih eden annelerin deneyimlerini okuyarak alacağınız ürünlere karar verebilirsiniz.

Cebinize Dost Molfix Ürünlerinin Avantajlı Fiyatları

Molfix birbirinden kaliteli ürünleri ile pek çok annenin ilgisini çeker. Ürünlerin kalitesine göre avantajlı fiyatları da tercih etmelerindeki en önemli sebeplerden biri olabilir. Ürünlerin özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Üründeki her bir farklı özellik fiyatının belirlenmesinde bir kriter olabilir. Bez bedenlerinin numaraları ve bez sayılarına göre fiyatları belirlenir. Islak mendillerin çeşitlerine ve içerisindeki peçete sayısına göre bir fiyatı olur. Alt açmalarda da paket içerisindeki adetleri fiyatı belirleme bir kriter olabilir. Farklı desenlerdeki alt açmalar seçenekler arasında bulunur. Bebeğinizin altını değiştirirken bebeğiniz canlı renklerden oluşan çeşitli hayvan desenlerini inceleyebilir. Islak mendillerin içeriğinde Dermatoloji ve Kozmetoloji Derneği tarafından bebek cildi için en güvenli su olan izotonik su bulunur. Avantajlı ürünlerde çoklu paket alımları da seçenekler arasında bulunmaktadır. Kalitesi ile ön plana çıkan, özellikleri ile kullanım konforu sağlayan, olumlu geri bildirimler ile kafalardaki soru işaretlerini gideren Molfix ürünlerinden dilediğinizi satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

Molfix Külot bez kullanmanın avantajları nelerdir?

Sızıntıları önleyerek bebeğinizin bedenini tam olarak sarar. bebeğinizi karnı gazdan ya da yemekten şiştikten sonra yumuşak lastikleri genişler ve bebeğinizi rahat ettirir. Kolay kullanımı sayesinde özellikle bebeğinizin emekleme ve yürüme döneminde büyük kolaylık sağlar.

Molfix ıslak mendillerin içerisinde bulunan izotonik su neden önemlidir?

İnsan vücudunda olması gereken mineralleri ve iyonları doğru miktarda bulundurur. Tuzluluk oranı cilt hücreleri ile eşit miktardadır. Bu sayede insan vücudundaki su alışverişini dengeleyebilir.

Molfix alt açma örtüleri tek kullanımlık mıdır?

Islanmadığı sürece tekrar kullanılabilir. Islandığında tekrar yıkanabilme özelliğine sahip olmadığı için kullanılmamalıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Molfix

669 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Anne / Bebek / Oyuncak
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler